Автор Тема: Місце під сонцем, або як знайти себе та свій шлях.  (Прочитано 2043 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Назар

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Назар has no influence.
    • Facebook
Хочу одразу подякувати усім хто буде брати участь у обговоренні даної теми, оскільки читати прийдеться багато, та і супоовідно я надіюсь що для оприділення власного,я буду мати змогу ознайомитись.із вашими прикладами та світоглядом.

Отже почну.  Мені 21, на данний момент вчусь та працюю за сумісництвом. Близько 6,місяців назад стикнувся з проблемою панічних атак зранку, викликаних як я зрозумів подальшою своєю карєрою  та призначенням у цьому світі. Суть у тому що на данному.періоді життя я уявлення немаю чого конкретно хочу від життя,  іде безкінечний пошук себе та заняття якому я готовий присвятити себе . До якогось періоду все було добре, нахлинуло це зненацька, і ніяк не може залишити мене в спокої. За пару місяців я.закінчу інститут, і чим ближче іде докінця навчання ябільше починаю усвідомлювати що я вибрав не той заклад, не ту просесію (оскільки коли поступав не задумувався всерйоз про подальше життя та зайнятість, поступив куди брали) Але намагаючись обрати новий шлях, у силу своїх можливостей я падаю у ступор при виборі подальшої дороги, багато варіантів, мінімальне бажання але конкретики немає, я неможу змиритись із тим що я оберу роботу та на протязі 40, років буду робити однотипну роботу,яка є по суті великою рутиною, тому оприділити із запропонованого мені зараз, вкрай важко. У житті.я ціную спокій, хоть попри те досить таки непосидючий, і цілі у мене постійно міняються (через от такий образ життя я неможу конкретизувати свою енергію і добитись однієї  конкретної цілі) Намагався розставити конкретні бажання, і от що з того вийшло:
Хочеться чогось добитись у житті, небути лінійною особою яка все життя працює на когось.
Хочеться знайти те заняття яке приноситиме задоволення та можливо і буде моїм заробітком.
Хочеться фінансової незалежності ,або стати на ноги по іншому, щоб мати можливість створити сімю та підтримувати рідних.(розглядаю багато варіантів заробітку, але кожен потребує розвитку ,оскільки неможливо тягнути декілька одразу, тим самим стою на місці- неможу оприділитися що буде краще)
Хочеться щось залишити після себе у тому світі, допомагати нужденним,(це у міру своїх можливостей роблю)
Ну а інколи мені.здається що це все лиш та людська суета. Та інколи  так і хочеться взнати сенс того всього, для чого ми того всього добиваємось що то дасть, але без того теж себе не дуже повноцінно почуваю(Думка що інші можуть і я теж, інколи мотивує).

Як у вас складався той вибір та дорога? Щось можливо порадите, дасте копня для руху, чи хотя б  допоможете розставити пріоритети та зрозуміти себе. Зараз після закінчення інституту, чекає армія,або можливість поїхати закордон, я неможу оприділитись тут у своїх діях, що робити далі, та і попросити поради теж немає у кого. Ця вся.каша у голові ніяк негодна дати мені спокій, та я розумію, доти поки я її не ковтну, то спокою так і небуде.
Дякую вам за увагу, з повагою Назар.

Каменяр

• Веталь
  • Старійшина
  • Каменяр has no influence.
  • ДЛ № 3 "Каменяр"
Панічна атака -- це медичний термін з психіатрії. Вам хтось поставив діагноз, Ви ходили до лікаря? Чи все ж таки ми маємо справу зі звичайними людськими страхами?
http://ukrmason.org/ukr/faq.php
Найчастіші запитання: Як, Де, Коли? :)

Назар

• Допитливий
  • **
    • Facebook
Ще зроблю доповнення. Також повпливало те що появились стосунки, появилась відповідальність, яка потребує впевненості сьогодні і завтра. Але виходячи з того що я ледве себе утримою на зарплату, наганяє в.жах, не говорячи про квартиру та ще когось. І це також по своїй мірі стало рушієм, яке.вбило мені в голову що потрібно реалізувати себе. Але от у чому хто зна.  Вибір великий, потреб у конкретних зайнятостях теж вистарчає, а от часу попри це все на освоєння стало невисттарчає. Я почав жаліти за проппущену можливість навчатись чомусь корисному у період школи, колледжу та інституту, а коли зрозумів то відповідальність у дорослому житті відняла.більшу частину часу, а той мінімум незнаю чому присвятити(а так колись хотів бути дорослим :( ).
Також замітив по собі що у більшості випадків почали керувати мною ті фінансові потреби, я таким колись не був, але зараз чомусь таким став. Викликає когітивний дисонанс це все. Не хочеться змолоду керуватись фінансовою складовою, але розумію що без цього теж ніяк, і мораль підтримувати хочеться, але як замітив люди із фінансами часто про неї забувають. Хоть і  є і такі які в гармонії між тими двома світами. Це непевне ті із яких я хочу  брати приклад. Але в оточенні таких поки що немає.

Назар

• Допитливий
  • **
    • Facebook
Був, панічні атаки були спершу, прописали  заспокійливі, тихікардія.пройшла, атаки пропали, але першопричини ( страх) залишились. Таких як панічних атак зараз.немає (лікар сказав.що у підростаючих таке буває) але причина їхня -пошук себе, залишилась. От і мене той осадок і гризе-"знайти себе" З лікарем, не вирішц данногл роду запитання. Зараз я це все спокійно сприймаю, та у спокої намагаюсь знайти вирішення.
Але без сторонньої домомоги наразі несправляюсь. Тому і вирішив написати сюди і почути думку мудрих людей, які досягли чогось у плані саморозвитку.
« Останнє редагування: Листопад 06, 2016, 01:19:14 pm від Назар »

Каменяр

• Веталь
  • Старійшина
  • Каменяр has no influence.
  • ДЛ № 3 "Каменяр"
Тобто ми маємо справу не з психічними розладами, а всього лише зі страхом перед майбутнім. То я Вас заспокою, Назаре, це природньо. Не Ви один такий. Кожна людина має свої страхи, і я також. Так що не парся. Живи  в своє задоволення. Приходь до нас на зустрч, ми навчимо як ;).
http://ukrmason.org/ukr/faq.php
Найчастіші запитання: Як, Де, Коли? :)

Назар

• Допитливий
  • **
    • Facebook
Так це сильно накручені страхи. У більшості випадках я контролюю ситуацію, а тут почалось..:) Ситупція де я незнаходжу виходу, принаймі поки що.
А можна конкретніше,про саме зустріч? Якщо ця зустріч повязана із ложею, то думаю мені туди вхід закритий, оскільки я неявляюсь членом ордену.(Враховуючи закритий тип)А що до того щоб подати заявку на членство, то я ще не достатньо обізнаний у масонській темі, тому ще рано.
Якщо хіба зустріч відкритого типу, то тоді так, я б із великим задоволенням відвідав Львів, та взяв участь у щустрічі
« Останнє редагування: Листопад 06, 2016, 01:56:53 pm від Назар »

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
  • Ashlar has no influence.
Назаре, йдеться про цю зустріч http://www.stone.co.ua/index.php?topic=155.msg34516;topicseen#msg34516
Донт ворі, мементо морі

Назар

• Допитливий
  • **
    • Facebook
Перепрошую, зрозумів)

Cognosce

• Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Cognosce has no influence.
Приветствую :)

Переходный момент приближается. Очень взрослые мысли Вас посещают. Я, помню, не парился. Плыл по течению. Забивал на ответственность.

Стремление получить многое ведёт к заблуждениям - возможно, уместная строчка.

В древности говорили : "Ущербное становится совершенным, кривое – прямым, пустое – наполненным, ветхое сменяется новым; стремясь к малому, достигаешь многого; стремление получить многое ведет к заблуждениям". Поэтому совершенномудрый внемлет этому поучению, коему необходимо следовать в поднебесной. Совершенномудрый исходит не только из того, что сам видит, поэтому может видеть ясно; он не считает правым только себя, поэтому может обладать истиной; он не прославляет себя, поэтому имеет заслуженную славу; он не возвышает себя, поэтому он старший среди других. Он ничему не противоборствует, поэтому он непобедим в Поднебесной.
Слова древних : "Ущербное становится совершенным..." – разве это пустые слова? Они действительно указывают человеку путь к истинному совершенству.
Лао Цзы

Мне редко удаётся не стремиться к многому. Редко удаётся увидить что меня пугает неизвестность и успокоиться.

Я хочу покоя и стабильности. Покоя нет в природе мне кажется.

flying lotus

• Старійшина
  • Reputation Power: 5
  • flying lotus has no influence.
Не похоже на панические атаки, судя по описанию.
Это называется взрослая жизнь. Добро пожаловать  :D
« Останнє редагування: Листопад 06, 2016, 07:55:26 pm від flying lotus »

Євген zv

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Євген zv has no influence.
Мій сенсей айкідо говорив,перше що потрібно зробити для вирішення проблеми, це зняти важливість проблемми. Тобто прибрати емоції, і вільно мислити. А так да, я теж почав задумуватися про життя в досить ранньому періоді, в років так 13-15. Зараз я відчуваю не страх, те що в мене не вистачить сил реалізувати задумане, але попри все я рухаюсь. Не має значення з якої глибини Ви глянули вгору, головне лізти, дертись, повсти, бігти вверх. Ви вже на пів дорозі до цілі, коли зрозуміли що в халепі. А так то правда, що "Ущербное становится совершенным", є пісня така в групи Арія "Путь наверх" а там слова -

Эй жители неба, кто на дне еще не был
 Не пройдя преисподни вам не выстроить рай
Эй жители дна, гром смеется над вами
Чтоб быть с ним на равных
 Есть один путь наверх.

І якби Вас доля не била, то може Ви і не проснулись. А так це чудо, дар долі. І як співаєтьсяу пісні «У природы нет плохой погоды»

У природы нет плохой погоды
Каждая погода благодать
Дождь ли снег любое время года
Надо благодарно принимать

Тому, зі страхом, Ви переборщили. А що до вибору роду діяльності, то потрібно зазирнути собі в дущу, і спитати себе,- чого я хочу і як я це можу досягти, що мені для цього знадобиться. Може бути така ціль, яка може бути гармонійна з Вашим характером, можливо у Вас буде декілька професій, можливо в різних країнах, можливо Ви повінні пройти якийсь заковиристий шлях щоб в майбутнюму це вилилось в щось грандіозне.

Люди і після 60-70 років починали все з початку, та доходили до поставлених цілей, тому у Вас є ще час.
Поки не спробуєш не дізнаєшся, як воно є насправді
Нема для мене більшого прагнення, ніж пізнання того, як всє є насправді

Cognosce

• Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Cognosce has no influence.
Возможно перекликается с каким-то аспектом Вашей темы.

Если речь не о призваниях типа доктор, полицейский, учёный, актёр, то есть альтернативное мнение. Не знаю, на сколько оно будет близко Вам. Я не полностью с ним согласен:

Старые профессии умирают. Новые появляются слишком быстро для того, чтоб выбрать на всю жизнь. Раньше спрашивали: "Кем ты хочешь стать?". Пришло время спрашивать: "С чего ты хочешь начать?"

Развитие и рост часто сопровождаются сменой рода деятельности и профессии.

Что думаете?

Назар

• Допитливий
  • **
    • Facebook
Що до цитати про професії тут згідний,час іі дійсно пішов такий що зараз актуально міняти професії та.життєвий шлях. Світ добряче.міняється, і мені здається що зараз найбільш хороша характеристика длЯ людини, це - здатнішть швидко підлаштлвуватись. Люди ж старішої закалки, по старих принципах стараються бути на одному місці. Це встиг замітити навіть по своїх батьках, та загальних знайомих хто старший (30+) ,важко даються їм зміни, хотя питання.по більшій мірі індивідуального характеру, не можу сказати що всі діють таким чином. Є і такі хто  за тамтих часів завжди кудись рухався та щось міняв. Проблемою "нинішніх" мені здається є відчуття в них того що їм весь світ винен. Вони втратили здатність до адаптації із підлітка в доросле життя, вони мають багато чого і доросле життя їм незавжди дає те що хочуть, а хочуть все і зразу. Тому і.є та непостійність у пошуках вхопити свій.кусок пирога (хотя знову ж таки сугубо індивідуально, але у більшості вона так здається)

benedict16

• Старійшина
  • Reputation Power: 2
  • benedict16 has no influence.
Ответ на первый пост.
Назар, я уверен, что жизнь не сделает Вам такого подарка как работа на одном месте, вне зависимости от ваших желаний уверен вы поменяете множество рабочих мест, в т.ч. по разным профессиям.
На мой взгляд единственное, что может оставить человек после себя это его потомство, поскольку после смерти человека "дело его жизни" переходит в собственность другого человека или становиться достоянием общества и уже не ассоциируется с ним...
Что касается поисков себя и своего места в обществе, то это (как я думаю) занимает всю жизнь, вне зависимости от возраста и только по истечении времени человек может понять был он на своем месте или нет, относительно своего места сегодня или в будущем это очень сложно и скорее относиться к людям которые на самом деле познали свою сущность.
Боже дай мені сил, щоб прийняти те, чого я не можу змінити;
волі, щоб змінити те, що можу;
мудрості, щоб відрізнити одне від другого.
Жити нинішнім днем,
Радіти кожній миті,
Вважати негоди дорогою до миру,
Приймати, цей грішний світ, яким той є,
А не яким хочу бачити його я.

Назар

• Допитливий
  • **
    • Facebook
Що до питання про життєвий шлях, то тут все набагато запутаніше. Навіть теерностий шлях потрібно вибрати, якось до нього прийти. Кожен шлях потребує рішучості на нього стати, але не у кожного є  сміливість кардинально щось змінити. У мому випадку, я керуюсь стереотипним шояхом "стабільност", яке підсилювало виховання у сімї. "Знайди роботу, та стабільно працюй" доходячи до чогось нового, "Та навіщо тобі то потрібно, а якщо.."(ну і в тому дусі) А сам же ж я нехочу так провести своє життя, а так як конкретних бажань немає, тому і виник страх перед майбутнім, який базується на старій закалці. Вельми важко переломати мислення із негативного на позитивне. От і це недає спокою.
Вдячний вам за відповіді, та за те що ділитись своїми роздумами.