Автор Тема: Мені здається, що....  (Прочитано 15077 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
Re: Мені здається, що....
« Reply #45 : Січень 04, 2009, 02:55:52 pm »
Ну, одне діло книжку почитати, і зовсім інша справа получити відповідь від справжнього масона, хоча... мені здається, що знайти книжку буде простіше...

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #46 : Січень 04, 2009, 06:41:54 pm »
Чому на форумі не обговорюються питання про сучасну роль масонства у нашій державі? Цікаво було б дізнатись про його  гуманітарні процекти, про участь у політичному житті, у  процесі управління державою. Шановні адмін та модератори, адже декларована мета сайту - ознайомити профанів з масонством як таким. Вважаю, що історичні спогади - це цікаво, символіка та ритуали - захоплююче. філософія світогляду - пізнавально, а сучасні дії масонства, особливо у тих сферах життя, котрі стосуються громадян щодня, були б дуже переконливим аргументом у його популяризації, особливо якщо є чим похвалитися?

Масонство займається виключно: символікою, ритуалами та їх трактуванням.
Масонство не займається зовсім: гуманітарними проектами, політикою, управлінням державою. Не займається і "історичними спогадами". Тому в цих сферах діяльності нам похвалитися нічим.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #47 : Січень 05, 2009, 02:13:09 pm »
Чому на форумі не обговорюються питання про сучасну роль масонства у нашій державі? Цікаво було б дізнатись про його  гуманітарні процекти, про участь у політичному житті, у  процесі управління державою. Шановні адмін та модератори, адже декларована мета сайту - ознайомити профанів з масонством як таким. Вважаю, що історичні спогади - це цікаво, символіка та ритуали - захоплююче. філософія світогляду - пізнавально, а сучасні дії масонства, особливо у тих сферах життя, котрі стосуються громадян щодня, були б дуже переконливим аргументом у його популяризації, особливо якщо є чим похвалитися?
Масонство не займається зовсім: гуманітарними проектами, політикою, управлінням державою. Не займається і "історичними спогадами". Тому в цих сферах діяльності нам похвалитися нічим.
На додачу.
Управлінням державою у нас займається ОСС ;) , так вважає п. Мороз О.О. Може Вам туди? :) Там є люди з перстнями, зірками і т.п. На рахунок корабля незнаю, але кілька яхт мало би бути. :)
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Володя

• Писар
  • Володя is looked down upon.
« Reply #48 : Січень 05, 2009, 04:03:35 pm »
Чому на форумі не обговорюються питання про сучасну роль масонства у нашій державі? Цікаво було б дізнатись про його  гуманітарні процекти, про участь у політичному житті, у  процесі управління державою...
??? А Французька ревоволюція? повстання декабристів, які полягли за свої ідеї, боротьбу? іт.д..  Мені здається, що Ви полінувалися дати більш-менш пристойну відписку, сказавши, що масонство це виключно символізм і ритуали. Навіть лозунг "Свобода, рівність, братерство" значно виходить за межі даного Вами трактування масонства. А твори Ф.Бекона, І.Франка, Володимира Соловйова, М.Бердяєва Данте Д.Мендєлєєва, Вольтера  - це символізм? ритуальність? Да, там за допомогою цих понять передається додатковй (підкреслюю - додатковий) зміст (інформація).
Чи Ви наполягаєте на тому, що бездіяльна показовість - суть всього того, що відбувається на цьому сайті.
(саме цим пояснюється моє саме перше питання на сайті)

Володя

• Писар
« Reply #49 : Січень 05, 2009, 04:06:59 pm »
Чому на форумі не обговорюються питання про сучасну роль масонства у нашій державі? Цікаво було б дізнатись про його  гуманітарні процекти, про участь у політичному житті, у  процесі управління державою...
Масонство не займається зовсім: гуманітарними проектами, політикою, управлінням державою...
На додачу.
Управлінням державою у нас займається ОСС ;) , так вважає п. Мороз О.О. Може Вам туди? :) ...
Ціную Ваше почуття гумору. Яле я не шукаю цирку (показухи), а як мінімум - театр.
P.S. Саме у ОСС я вбачаю корито, яке сидить на мілині без весел, а на мотузку, який дали у руку показному шуту.
« Останнє редагування: Січень 05, 2009, 07:51:18 pm від Володя »

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #50 : Січень 05, 2009, 04:23:57 pm »
??? А Французька ревоволюція? повстання декабристів, які полягли за свої ідеї, боротьбу? іт.д..  Мені здається, що Ви полінувалися дати більш-менш пристойну відписку, сказавши, що масонство це виключно символізм і ритуали. Навіть лозунг "Свобода, рівність, братерство" значно виходить за межі даного Вами трактування масонства. А твори Ф.Бекона, І.Франка, Володимира Соловйова, М.Бердяєва Данте Д.Мендєлєєва, Вольтера  - це символізм? ритуальність? Да, там за допомогою цих понять передається додатковй (підкреслюю - додатковий) зміст (інформація).
Чи Ви наполягаєте на тому, що бездіяльна показовість - суть всього того, що відбувається на цьому сайті.
(саме цим пояснюється моє саме перше питання на сайті)
Ульянов-Ленін здійснював революційну діяльність та вчинив контр-революцію в Російській імперії з почуття помсти. Дуже хотів знищити рід Романових. Так, що тепер всіх революціонерів вважати помішаними на помсті?
Те, що людина масон, ще незначить, що її вчинками керує ложа. Масоном може стати тільки вільна людина, яка сама вирішує, що робити і як за це відповідати.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Володя

• Писар
« Reply #51 : Січень 05, 2009, 07:47:20 pm »
Чому на форумі не обговорюються питання про сучасну роль масонства у нашій державі?...
Масонство займається виключно: символікою, ритуалами та їх трактуванням...
??? А Французька ревоволюція? повстання декабристів, які полягли за свої ідеї...
...Те, що людина масон, ще незначить, що її вчинками керує ложа. Масоном може стати тільки вільна людина, яка сама вирішує, що робити і як за це відповідати.
Дивно, а мені здається, що коли людина чомусь посвящає свій розум і силу (особливо, яка досягла певного рівня саморозвитку (свободи), то бере на себе ще більше відповідатьності, відкидуючи  своє его і завдяки власному рівню самодисципліни, колективному знанню, вдповідальністі і встановленому усіма учасниками порядку, підпорядковує свої сили, а не "сама вирішує, що робити і як за це відповідати".

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #52 : Січень 05, 2009, 09:26:04 pm »
Дивно

Масонство дійсно дуже "дивна" організація. З точки зору сучасного прагматичного мислення.
Воно ірраціональне, ідеалістичне. Я відповів Вам дуже щиро на Ваше запитання, - так, як я його розумію.
В своєму запитанні ви вжили слово "масонство" а не "масони", зауважте.
А масонство, як організація нічим меркантильним не займається: владою, піаром, держуправлінням. Всім тим, чим займаються інші (в т.ч. і політичні) організації. Якби було по іншому, то воно не проіснувало б стільки століть. Давно розкололося і розсварилося б вже тільки сперечаючись на одну тему: як саме "врятувати світ", з проектом чийого авторства. Що і стається з всіма політичними партіями і іншими раціонально-егоїстичними тусовками.
Окремі масони дійсно займаються політико, соціальними, гуманітарними проектами. Серед масонів є політики і стоматологи, історики і архітектори, підприємці і інженери. І в своєму профанському житті вони відповідно: займаються політикою, лікують зуби, ... торгують, малюють, проектують. Але Ложа не вказує їм як саме займатися держуправлінням, лікувати зуби, чим торгувати і в яких об'ємах, що проектувати.
Масонство НАД всім цим. Воно в іншій сфері. Звичайно, ідеали і цінності масонства "проектуються" в профанське життя і діяльність масона, але Ложа і масонство в цілому не патронує і не керує жодним профанським проектом. 
Тільки символіка, ритуали і їх трактування. І відмова від всього, що може породжувати конфлікт, суперечку (політика, релігія, бізнес).
« Останнє редагування: Січень 05, 2009, 09:33:20 pm від imhotep »

Володя

• Писар
« Reply #53 : Січень 05, 2009, 10:42:17 pm »
Дивно

Масонство дійсно дуже "дивна" організація. ... Воно ірраціональне, ідеалістичне... масонство, як організація нічим меркантильним не займається: ...владою, піаром, держуправлінням...Серед масонів є політики і стоматологи ... Але Ложа не вказує їм як саме займатися держуправлінням, лікувати зуби...
Масонство НАД всім цим.  ...масонство в цілому не патронує і не керує жодним профанським проектом.Тільки символіка, ритуали і їх трактування. І відмова від всього, що може породжувати конфлікт, суперечку (політика, релігія, бізнес).
Дякую за відповідь "з душою".Та, всеж таки хочеться зясувати більшого. Читаючи її, якби замінити слово "масонство" на "релігію", то зміст відповіді амйже б не змінився. За цією логікою масонство - надрелігія? (але це ж не так). Щодо філософських шукань, то для цього є клуби на зразок гностиків, однак вони не закриті. .. Хоча, можливо дійсно я перебуваю під впливом надуманих повідомлень про масонство. Але ж факт лишається фактом, що у багатьох історичних знакових подіях є чітка логіка і послідовність, яка цілком вписується у моє розуміння. (Чи може сторонні організовані сили, використовують ваш символічно-понятійний апарат, прикриваючи ним у своїх діях?). Роздумовуючи в голос. вважаю, що  так розумним (продвинутим людям потрібно обєднуватися у, щось на зразок, клубів. У процесі пошуку, вони дійсно мають бути вільними від мирських забобонів, умовностей і обмеженості. І дісно, плебс у свому загалі не здатний зрозуміти їх логіку і необхідність виконання тих, чи інших послідовностей, навіть не популярних, для досягнення благородної мети. Їх (людей) треба вести. Тому і потрібна таємність. І це логічно. Ви ж, стверджуєте, що розмірковуєте заради розмірковування, шукаєте заради пошуку. - Софістика? Ні. Але думаю, що у своїх відповідях Ви щирі. Настільки - наскільки можуть бути щирими два незнайомці.

Володя

• Писар
« Reply #54 : Січень 06, 2009, 12:04:20 am »
Скажіть будь-ласка, кому не лінь, свою думку про  Ротарі-клуб.
1) Що означає його назва? (прохання не "вестись" на слово ротація)
2) Чи можна його порівняти із масонською ложою?

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #55 : Січень 06, 2009, 01:09:12 am »
Цитувати
Ульянов-Ленін здійснював революційну діяльність та вчинив контр-революцію в Російській імперії з почуття помсти. Дуже хотів знищити рід Романових.
Вибачте, що втручаюсь у вашу розмову, але коли справа стосується історичного момента... Революція заради помсти це дуже мілко, Ленін звичайна людина і хотів звичайної влади, а от розстріл сім'ї Романових це вже помста...

Цитувати
І дісно, плебс у свому загалі не здатний зрозуміти їх логіку і необхідність виконання тих, чи інших послідовностей, навіть не популярних, для досягнення благородної мети. Їх (людей) треба вести. Тому і потрібна таємність.
Вибачте, Володя, але про яку таємничість Ви говорите? Про таємність масонів?

Володя

• Писар
« Reply #56 : Січень 07, 2009, 02:31:25 am »
Цитувати
Ульянов-Ленін здійснював революційну діяльність та вчинив контр-революцію в Російській імперії з почуття помсти. Дуже хотів знищити рід Романових.
Вибачте, що втручаюсь у вашу розмову, але коли справа стосується історичного момента... Революція заради помсти це дуже мілко, Ленін звичайна людина і хотів звичайної влади, а от розстріл сім'ї Романових це вже помста...
Памятаєте, як казав Ходжа Насредін: " і ти прав, і ти прав", хоча думав з приводу теми питання зовсім інакше. Давайте залишимо революційний аспект, а ось про роль масонств у революції цікаво було б подискутувати.
У мене таке склалося влаження  що у 1917 році воювали і що дивно для мене, - винищували один одного два масонства - біле і червоне. Що скажете з цього приводу?

Володя

• Писар
« Reply #57 : Січень 07, 2009, 02:33:32 am »
Цитувати
І дісно, плебс у свому загалі не здатний зрозуміти їх логіку і необхідність виконання тих, чи інших послідовностей, навіть не популярних, для досягнення благородної мети. Їх (людей) треба вести. Тому і потрібна таємність.
Вибачте, Володя, але про яку таємничість Ви говорите? Про таємність масонів?
так, я дійсно вважаю, що загал не потребує довершених знань і не здатний їх осягнути. Для цього потрібна певна заувальованість цієї інформації (таємничість)

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #58 : Січень 07, 2009, 12:48:49 pm »
Цитувати
У мене таке склалося влаження  що у 1917 році воювали і що дивно для мене, - винищували один одного два масонства - біле і червоне. Що скажете з цього приводу?
Людина споконвіку винищувала собі подібних, вже діти Адама та Єви повбивали один одного, пам'ятаєте? :) Масони не виключення, це в Храмі вони трактують символи та займаються обрядовістю, а поза межами ложи всяке бувало ;). Далеко ходити не треба візьміть нашу історію...

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #59 : Січень 08, 2009, 11:12:02 am »
Цитувати
Скажіть будь-ласка, кому не лінь, свою думку про  Ротарі-клуб.

могу рассказать историю из своей жизни...
лет 5 назад, когда я еще учился в в Харькове, меня зачем-то деканат послал в Дворец студентов на какое-то собрание...помочь с организационными моментами, охраной и тд...там собрались очень солидные старички, много гос.служащих, иностранцы...и все это называлось каким-то непонятным мне словосочетанием - Ротари-клуб...это теперь уже я знаю что это такое)))а тогда не знал

вообщем насколько я понял - это клуб обеспеченных, влиятельных людей, которые под видом филантропской, благотворительной деятельности имеют возможность организовывать встречи, налаживать контакты и обсуждать вопросы, им одним известные...