Автор Тема: Мені здається, що....  (Прочитано 15189 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • Reputation Power: 0
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
Re: Мені здається, що....
« Reply #105 : Січень 19, 2009, 02:20:53 pm »
Аміністратори-масони прохання, скажіть будь-ласка, чи часто трапляються випадки виключення адептів із членів ложі? І які конкретно причини модуть стати для цього підставою?

Одразу продовжую  у контектсті запитання, чи негумання, злочинна, чи інша деструктивні діяльність масона поза ложею, тобто при ватним порядком є підставою для виключення?
Нагадую, що серед обов"язків масонів є дотримуватись та поважати закони держави де він проживає - це обов"язки беззаперечні. Випадки трапляються, відпвідно за недотримання обов"язків  різних.

Павло

• Місцевий
  • Павло is looked down upon.
« Reply #106 : Січень 19, 2009, 05:46:57 pm »
дміністративної держави:
... але, Павло, мені здається ця дискусія довокла СРСР уже вичерпана і не варто її продовжувати.
Саме так, бо з само початку Ваше припущення було позбавлене глузду.

Володя

• Писар
  • Володя is looked down upon.
« Reply #107 : Лютий 01, 2009, 10:55:25 pm »
     Одного разу  у рамках цієї теми ми вже раз піднімали питання Ордену Святого Святослава. Хотів би подискутувати з усіма про нього.
Вважаю: що це псевдомасонська популістська організація, яка створена авантюристами. Вона абсолютно вся  напічкана символами заради символізму.
     У цьому звязку, виникає питання,  щодо мети: чи її використовували як інструмент політичний, чи авнтюризму заради корисливих мотивів?

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #108 : Лютий 02, 2009, 02:42:24 pm »
Щось не чув про такий орден. І згадувань про нього на цьому форумі не бачив.
І вести дискусію про те чого незнаю (а може його взагалі неіснує?) не бачу сенсу.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
  • frankomason has no influence.
« Reply #109 : Лютий 02, 2009, 03:29:59 pm »
     Одного разу  у рамках цієї теми ми вже раз піднімали питання Ордену Святого Святослава. Хотів би подискутувати з усіма про нього.
Вважаю: що це псевдомасонська популістська організація, яка створена авантюристами. Вона абсолютно вся  напічкана символами заради символізму.
     У цьому звязку, виникає питання,  щодо мети: чи її використовували як інструмент політичний, чи авнтюризму заради корисливих мотивів?

Це там де Ані Лорак кавалерна дама?  :D
TEMPORA MUTANTUR ET NOS MUTAMUR IN ILLIS

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #110 : Лютий 02, 2009, 04:11:29 pm »
А, що дійсно є такий орден?

Володя

• Писар
« Reply #111 : Лютий 02, 2009, 10:55:38 pm »
Вашу відповідь зрозумів.
P.S. особисто  мене це збіговисько не цікавить.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #112 : Лютий 03, 2009, 11:44:04 am »
Вашу відповідь зрозумів.
НІ! Ви мою відповідь незрозуміли!
Чітко спитав - "Чи дійсно існує Орден Святого Святослава?". Бо незнайшов його в інтернеті. І раніше про нього нічого не чув. А Ви мені про якесь збіговисько. От і прошу поділитись інформацією, що це за орден і чим він займається.

Володя

• Писар
« Reply #113 : Лютий 03, 2009, 12:06:14 pm »
Вашу відповідь зрозумів.
НІ! Ви мою відповідь незрозуміли!
Чітко спитав - "Чи дійсно існує Орден Святого Святослава?". Бо незнайшов його в інтернеті. І раніше про нього нічого не чув. А Ви мені про якесь збіговисько. От і прошу поділитись інформацією, що це за орден і чим він займається.

Дивно, інет кишить інформацією про О.С.С. Колись, за влади Л.Кучми, до ньогог вступило все вище керівницьво України та їх дружини. Атором (шутом) цього проекту став Вялов, який дуже любив позувати перед камерами у фаці, орденах, зі шпагою.
   З даного прводу було розстеження у ВР , яке закінчилось публічним вибаченням багатьох високопосадовців України на свою участь, як тобі було сказано у контрольованній із-за кордону деструктивній структурі.

На підстав того, що усіх учасників ордену тоді показово засвітили і висміяли. я зробив висновок, що це псевдо ложа, показова, або ж виключно  авантюризм, з використанням масонської атрибутики.

http://www.obozrevatel.com/news/2006/9/27/137467.htm

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #114 : Лютий 03, 2009, 01:26:44 pm »
А! Так Ви про орден Святого Станіслава!
З моєї особистої точки зору, це так якби Михайло Сергійович Горбачов )як останній генсек та перший і останній президент СРСР) "приватизував" Зірку Героя Радянського Союзу та почав роздавати її за "благодійні внески".

Ritterschaft

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Ritterschaft is looked down upon.
  • ДЛ "Імхотеп до Полум'яної зорі" №6
« Reply #115 : Лютий 03, 2009, 05:45:25 pm »
А! Так Ви про орден Святого Станіслава!
З моєї особистої точки зору, це так якби Михайло Сергійович Горбачов )як останній генсек та перший і останній президент СРСР) "приватизував" Зірку Героя Радянського Союзу та почав роздавати її за "благодійні внески".

Брате, гарне порівняння!

Я думаю, що приділяти багато уваги О.С.С. неварто, це звичайний бізнес-проект.......щось схоже (реалізація земельних ділянок під будівництво на місяці)
NON NOBIS, DOMINE, NON NOBIS, SED TUO NOMINI DA GLORIAM.

Володя

• Писар
« Reply #116 : Лютий 22, 2009, 10:30:05 pm »
Маю здогадку, яка базується виключно на інтуіцї та спостереженні, і виношу її на ваш розсуд:

Мені завжди здавалося, що архітектура  театрів (оперет) наповнена містикою. Це відчувалося інтуїнивно і вбачалося у орнаменті, ситволізмі. Одним словом, завжди охоплює особливе відчуття у стінах театру. Не таке, як у кінозалі, бібліотеці і т.п. Хто з вас бував у театрі прото-так, коли там нема вистави? Особлива тишина, як у кімнаті роздумів.
    Через те, я уважно дивився на майстрів театральної сцени і помітив у окремих випадках символізм, який мені теж здається масонським. Наприклад, тенор Гришко виступає під восьмиконечною зіркою.В його одязі теж вбачається символізм. Теж саме стосується покійного Карузо та ін.  А коли слухаєш окремі їх твори (особливо на італійській), то складається відчуття, що у нотах і словах зашифрований таємний зміст.
    На основі цього я припускаю, що дійсно у цих творах є знаки і  тому вони виконуються мовою оригіналу, щоб зберегти і донести через покоління зашифровану інформацію.
    Саме тому, вважаю, пережна більшість відомих тенорів - масонів, бо вони хранителі зашифрованих, не завжди навіть ім зрозумілих знань. Їх задача, підтримувати так сказати на слуху зашифровані від нас відомості, які ми сприймаємо як вид застарілого мистецтва. Чують їх всі, а розуміють вибрані.
   А саме приміщення театру...

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
  • frankomason has no influence.
« Reply #117 : Лютий 23, 2009, 09:29:37 am »
Маю здогадку, яка базується виключно на інтуіцї та спостереженні, і виношу її на ваш розсуд:

Мені завжди здавалося, що архітектура  театрів (оперет) наповнена містикою. Це відчувалося інтуїнивно і вбачалося у орнаменті, ситволізмі. Одним словом, завжди охоплює особливе відчуття у стінах театру. Не таке, як у кінозалі, бібліотеці і т.п. Хто з вас бував у театрі прото-так, коли там нема вистави? Особлива тишина, як у кімнаті роздумів.
    Через те, я уважно дивився на майстрів театральної сцени і помітив у окремих випадках символізм, який мені теж здається масонським. Наприклад, тенор Гришко виступає під восьмиконечною зіркою.В його одязі теж вбачається символізм. Теж саме стосується покійного Карузо та ін.  А коли слухаєш окремі їх твори (особливо на італійській), то складається відчуття, що у нотах і словах зашифрований таємний зміст.
    На основі цього я припускаю, що дійсно у цих творах є знаки і  тому вони виконуються мовою оригіналу, щоб зберегти і донести через покоління зашифровану інформацію.
    Саме тому, вважаю, пережна більшість відомих тенорів - масонів, бо вони хранителі зашифрованих, не завжди навіть ім зрозумілих знань. Їх задача, підтримувати так сказати на слуху зашифровані від нас відомості, які ми сприймаємо як вид застарілого мистецтва. Чують їх всі, а розуміють вибрані.
   А саме приміщення театру...

А особливо приємно, коли ти сидиш в ложі, а не в партері.  :)
Зашифрованою вважається "Чарівна флейта" Моцарта.
TEMPORA MUTANTUR ET NOS MUTAMUR IN ILLIS

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #118 : Лютий 23, 2009, 08:17:50 pm »
ДО речі, Гршко -- член ордену святого Станіслава, тому збіг символізма цілком можливий..

http://www.ststanislas.org.ua/orden/persons/info/17/

Володя

• Писар
« Reply #119 : Липень 28, 2009, 11:25:42 pm »
Шановні "толкователі символів та ритуалів", маю до вас запитання:
       як на вашу думку вірно, з точки зору символізму, інтерпритувати значення хресту, як такого (незалежно від його символічнх різноваріантних зображень)? Маю на увазі сукупне значення поняття хреста.
       Запитання даю у контексті історико-лінгвістичної тарктовки слова хрест, котре використовується у розумінні: кінець, перекреслення, відміна,.....