Автор Тема: Мені здається, що....  (Прочитано 16243 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володя

• Писар
  • Reputation Power: 0
  • Володя is looked down upon.
Мені здається, що....
« : Грудень 22, 2008, 05:24:26 pm »
Мені здається, що йде набір усіх охочих людей на корабель, що тоне. Або, у кращому випадку, - не не той корабель.

Андрій

• Гість
Re: Мені здається, що....
« Reply #1 : Грудень 22, 2008, 11:17:10 pm »
Не зрозуміла думка.

Павло

• Місцевий
  • Павло is looked down upon.
« Reply #2 : Грудень 23, 2008, 09:11:33 am »
Мені здається, що йде набір усіх охочих людей на корабель, що тоне. Або, у кращому випадку, - не не той корабель.

??? Летючий Голандець???
А розширити думку можете?

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #3 : Грудень 23, 2008, 12:49:04 pm »
Забавно все! А "корабель, що тоне" напоминает такой анекдот:

- Вы знаете, что кофе - это медленно действующий яд?
- Да, знаю: мой дед пьет его уже 96-й год!

:)
« Останнє редагування: Грудень 23, 2008, 12:53:10 pm від Leonid »
All we need is Love!

Денман

• Місцевий
  • Денман is looked down upon.
« Reply #4 : Грудень 23, 2008, 01:58:27 pm »
А може не корабель, а ковчег і даааалеко не всіх охочих!!!!! ;)

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #5 : Грудень 23, 2008, 08:38:15 pm »
Мені здається, що йде набір усіх охочих людей на корабель, що тоне.

А можливо так?:

1. Не "набір", а "відбір".
2. Не "на корабель, що тоне", а на новітню версію Ноївого ковчега.

Тільки прохання не сприймати пункт другий буквально  8)
Ноїв ковчег в значенні морально-духовної опори.
« Останнє редагування: Грудень 23, 2008, 08:46:14 pm від imhotep »

Володя

• Писар
« Reply #6 : Грудень 24, 2008, 12:20:01 am »
Цікава думка у шановного imhotep з Івано-Франківська (до речі, я тепер по-новому зайнявся вивчення спадщини І.Франка) з приводу мого запитання. Із задоволенням хотілось би продовжити дискусію з цього приводу. Чому я назвав це "набором" на корабель, а не "відбором". Вибачте, але таке склалося перше враження від сайта. По-друге, наскільки я розумію - відбір, це коли відбирають (тобто - вишукують), а не впускають тих, що проситься.      А щодо корабля - то мені здається, що він пришвартований не біля тих, берегів, котрі видно з, хай навіть вищої точки зору, цього форуму. Мені здається, що  Той Коребель з Білими парусами пливе повним ходом з піднятими і розправленими парусами і навряд чи йому саме тепер треба зменшувати хід, причалювати до берегів України, щоб взяти на борт тих, хто не пливе. Тому я сказав, що думаю, що набір іде не на той корабель, а  - на який стоїть (зауважую - не пливе) біля берега, або пришвартований (у кращиму випадку, - бо він ще має перспективу, або тимчасово запасний), або ж на той, що сидить на мілині. (Соррі, не дуже вмію користуватися сайтом, тобу дублюю свою відповідь.Коли вже написав письмо, то  вже потім побачив, що шановний  imhotep - це адмін. Радий знайомству.)

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
« Reply #7 : Грудень 24, 2008, 10:15:44 am »
А для чого Вам цей корабель? Ви хочете когось врятувати, чи роздавати рятівні жилети?
« Останнє редагування: Грудень 24, 2008, 10:17:38 am від vasyl »

vasil

• br.: svitlonosets
  • Допитливий
  • **
  • vasil is looked down upon.
  • "I said in my haste, All men are liars"
« Reply #8 : Грудень 24, 2008, 02:24:08 pm »
Володя ви говоріть на пряму. Що корабель то масонство, а набирають всіх охочих ледарів і всякий зброд. І нікому не цікаво.  У мене таке склалося враження від ваших афоризмів.
Напевне боїтеся братів, раз усе шифруєте власною красномовністю.
Вам взагалі відомо, що таке братство і для чого люди вступають у його ряди?

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #9 : Грудень 24, 2008, 04:54:51 pm »
Якого віку наймолодший брат?
Який Ваш улюблений колір (я питаю саме Вас)?

с такими вопросами, Володя, и не удивительно что Вы пришли к такому выводу  :)

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #10 : Грудень 24, 2008, 08:42:01 pm »
Чесно говоря, не совсем понял историю с кораблем, но если под кораблем понимать масонство, то разрешено всем попроситься на корабль, а вот зайти на его борт.... И чего стоит? Ноев ковчег тоже стоял поначалу.... ;)

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
  • frankomason has no influence.
« Reply #11 : Грудень 25, 2008, 02:12:50 pm »
Цікава думка у шановного imhotep з Івано-Франківська (до речі, я тепер по-новому зайнявся вивчення спадщини І.Франка) з приводу мого запитання. Із задоволенням хотілось би продовжити дискусію з цього приводу. Чому я назвав це "набором" на корабель, а не "відбором". Вибачте, але таке склалося перше враження від сайта. По-друге, наскільки я розумію - відбір, це коли відбирають (тобто - вишукують), а не впускають тих, що проситься.      А щодо корабля - то мені здається, що він пришвартований не біля тих, берегів, котрі видно з, хай навіть вищої точки зору, цього форуму. Мені здається, що  Той Коребель з Білими парусами пливе повним ходом з піднятими і розправленими парусами і навряд чи йому саме тепер треба зменшувати хід, причалювати до берегів України, щоб взяти на борт тих, хто не пливе. Тому я сказав, що думаю, що набір іде не на той корабель, а  - на який стоїть (зауважую - не пливе) біля берега, або пришвартований (у кращиму випадку, - бо він ще має перспективу, або тимчасово запасний), або ж на той, що сидить на мілині. (Соррі, не дуже вмію користуватися сайтом, тобу дублюю свою відповідь.Коли вже написав письмо, то  вже потім побачив, що шановний  imhotep - це адмін. Радий знайомству.)

А чи це не провокаційна профанація?
На рахунок І. Франка Ви все знаєте.
А Вашу думку на рахунок не того корабля, то поясність. Дуже цікаво було б почути, що то за корабель такий? і не лукавте, говоріть те, що думаєте!

P.S. Тільки відбір, і ніяк не інше.
TEMPORA MUTANTUR ET NOS MUTAMUR IN ILLIS

Ritterschaft

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Ritterschaft is looked down upon.
  • ДЛ "Імхотеп до Полум'яної зорі" №6
« Reply #12 : Грудень 25, 2008, 05:25:37 pm »
Мені здається, що  Той Коребель з Білими парусами пливе повним ходом з піднятими і розправленими парусами і навряд чи йому саме тепер треба зменшувати хід, причалювати до берегів України, щоб взяти на борт тих, хто не пливе. Тому я сказав, що думаю, що набір іде не на той корабель, а  - на який стоїть (зауважую - не пливе) біля берега, або пришвартований (у кращиму випадку, - бо він ще має перспективу, або тимчасово запасний), або ж на той, що сидить на мілині.

А мне кажется, что Вы ошиблись кораблем вообще........ 8)
Ваш корабль давно отплыл........
Для опоздавших, планируется глубоководный батискаф, все зависит от Вашего поведения.
С наилучшими пожеланиями....
NON NOBIS, DOMINE, NON NOBIS, SED TUO NOMINI DA GLORIAM.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #13 : Грудень 25, 2008, 08:12:06 pm »
Цитувати
Для опоздавших, планируется глубоководный батискаф
Зачот :D +1 Хорошо сказано...

Володя

• Писар
« Reply #14 : Грудень 26, 2008, 05:20:20 pm »
А чи це не провокаційна профанація?
На рахунок І. Франка Ви все знаєте.
А Вашу думку на рахунок не того корабля, то поясність. Дуже цікаво було б почути, що то за корабель такий? і не лукавте, говоріть те, що думаєте!

P.S. Тільки відбір, і ніяк не інше.
[/quote]

- Ні це не провокація, не маю мети такої. Я шукаю і провокація мені у цьому не допоможе. А гострота питань потрібна для чіткості, ястості, особливо у гострих - принципових питаннях. Тому вдячний за реакцію на нього. Ваші моції вказують на те, що Вам теж подобається чіткість і принциповість.
- Щодо другого корабля, - це перше моє перше враження від дискусій на сайті. Я ж розумію, що в морі не буває 1 корабель - їх багато і тому я вправі питати себе, а чи той корабель я бачу? куди він пливе? і навіть якщо це той корабель - то хто зкоманди знає його маршрут -капітан, чи керманич, чи хтось на березі, на маяку?
Я вправі сумніватися і тому ставлю таке запитання.
- А з приводу відбору - мені достатньо Вашого запевнення, що це саме так. Це питання  для мене тепер зясоване.