Автор Тема: Пошук  (Прочитано 120 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Andriy

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Andriy has no influence.
Пошук
« : Квітень 26, 2020, 09:02:02 pm »
Доброго вечора,підкажіть будьласка,чи в місті Дрогобичі працює братство Котермак,хочеться познайомитися і поспілкуватися....Дякую
Життя — це щось таємниче, як і сон, казка, чаклунство, і ми абсолютно не знаємо, хто ми такі і що з нами взагалі відбувається. Таємниця просочує все, і таємницям немає ні початку, ні кінця...

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Alen Geich has no influence.
Re: Пошук
« Reply #1 : Квітень 26, 2020, 10:25:03 pm »
Доброго вечора,підкажіть будьласка,чи в місті Дрогобичі працює братство Котермак,хочеться познайомитися і поспілкуватися....Дякую
Доброго вечора,
Дуже раджу перед тим, як задавати подібні питання (прохання деанону), хоч трохи поцікавитися офіційним сайтом та форумом ВЛУ. Та взагалі про мулярство в цілому.
Навіть якщо вони і є, то це братерство (достойне ложе) закрите від інших людей, не з проста. Ви можете клопотати через форум про зустріч з приближенним братом, до цього міста. І він, по своєму бажанню, може відкритися тобі і поспілкуватися. Але гадаю на це мають бути дуже вагомі причини. Цей форум напевно і створенний для того, що би був певний контакт з простим людом, які шукають відповіді на свої запитання.
Тому раджу скористатися цією можливістю.
« Останнє редагування: Квітень 26, 2020, 10:39:58 pm від Alen Geich »
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

rumiantsev

• Допитливий
  • **
  • rumiantsev has no influence.
« Reply #2 : Квітень 27, 2020, 06:05:59 pm »
Доброго вечора,
Дуже раджу перед тим, як задавати подібні питання (прохання деанону), хоч трохи поцікавитися офіційним сайтом та форумом ВЛУ. Та взагалі про мулярство в цілому.
Навіть якщо вони і є, то це братерство (достойне ложе) закрите від інших людей, не з проста. Ви можете клопотати через форум про зустріч з приближенним братом, до цього міста. І він, по своєму бажанню, може відкритися тобі і поспілкуватися. Але гадаю на це мають бути дуже вагомі причини. Цей форум напевно і створенний для того, що би був певний контакт з простим людом, які шукають відповіді на свої запитання.
Тому раджу скористатися цією можливістю.

Сказали як відрізали :) Сиджу чекаю хоч якусь нову тему на форумі, заходжу в радості до цієї теми - так тут додати вже нічого ;) :)
Ці люди наче риба меч,
І плавають мовчливо - колять в спину,
І запевняють всі, що не хочуть ворожнеч,
А в решті решт, і не дають спочину...

Andriy

• Допитливий
  • **
« Reply #3 : Квітень 27, 2020, 06:57:14 pm »
Цікава думка кожного,на рахунок вступу,чи просвітлення,чи просто доброго слова і поради ...дякую
Життя — це щось таємниче, як і сон, казка, чаклунство, і ми абсолютно не знаємо, хто ми такі і що з нами взагалі відбувається. Таємниця просочує все, і таємницям немає ні початку, ні кінця...

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Alen Geich has no influence.
« Reply #4 : Квітень 27, 2020, 09:21:09 pm »
Цікава думка кожного,на рахунок вступу,чи просвітлення,чи просто доброго слова і поради ...дякую

На рахунок вступу - річ суто індивідуальна. Тут не може бути ніякої рецензії, як до чергового бетселеру, роману, чи то мемуару. Це питання занадто глибоке. Сумніваюся, щоби хтось міг Вам у цьому зарадити. Проте існують спеціально прописані кроки, для клопотання, своєї особистості, у братерство мулярів.

Є бажання стати на цей шлях? Знімайте чоботи та крокуйте босоніж. Лише так ви зможете відчувати усю цінність своєї подорожі і відчувати її, навіть коли будете сліпі: чи то тілом, чи то розумом.

Просвітлення. Ще більш важке питання. Ніхто не зможе вести Вас за руку, кажучи, куди йти і що робити. Брат зможе  лише йти поруч, допомагаючи вам оминути перешкоду, чи не впасти у прірву. Те саме він буде очікувати і від вас.

Просто доброго слова - будьте здорові.

Поради - будьте достойні.
« Останнє редагування: Квітень 27, 2020, 10:02:22 pm від Alen Geich »
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

Andriy

• Допитливий
  • **
Цитата
« Reply #5 : Квітень 28, 2020, 02:42:49 pm »
Без сміливості людина не наважеться зробити крок до нового та невідомого.Якщо у ньому не палає бажання,він не змусить себе:Бажати.Знати.Зберігати бажання!!!

Andriy

• Допитливий
  • **
« Reply #6 : Квітень 28, 2020, 11:20:42 pm »
Масонство — не таємне товариство. Його задуми не тільки декларуються, але й підносяться самими масонами, як поважні; члени суспільства відомі, а їхня належність до масонства вважається бажаною честю; воно працює на результат, який можна показати, на громадянські чесноти, на поліпшення характеру.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #7 : Травень 01, 2020, 10:23:14 am »
Доброго дня!
Ложа "Юрій Котермак" працює, але з певних причин праці проводяться у Львовв.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!