Автор Тема: Гаррі Трумен  (Прочитано 6377 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
Re: Гаррі Трумен
« Reply #45 : Січень 28, 2010, 01:45:44 pm »
Дякую.
Надіюсь, що ми будемо мирно і ввічливо спів-існувати.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #46 : Січень 28, 2010, 08:37:43 pm »

Прочитайте хронологию изложеную выше.
Захват острова Окинава, операция «Айсберг», начался 25 марта и закончился 21 июня.
За это время потери составили:
США — 12 513 убитыми и 36 631 ранеными; потоплено 33 и повреждено 370 кораблей и судов; уничтожено св. 1000 самолётов. Япония — 100 тыс. убитыми и 7800 пленными; потоплено 16 кораблей и судов, не считая малых прибрежных судов и катеров; уничтожено свыше 4200 самолётов.
И это только один небольшой остров.[/quote]
Вот и я про то же. Потери Японии были чудовищны и не восполнимы. На момент бомбардировки Япония была уже практически без армии.
Цитувати
До сброса бомбы на Хиросиму СССР не учавствовало в войне с Японией. И обявило её только 8-го августа. А Квантунская армия сдалась 20-го августа. До сброса бомб с японией воевали только США.
Да. Потом все накинулись, дабы ухватить свой кусок победы. Обычное явление. :)
Цитувати
А может еще вспомнить действия имперской армии на Филипинах и в Корее, испорльзование биологического оружия в Китае?

Не нам судить.
А я так сразу и сказал. Не мне судить Трумена :)

[/quote]

Patronum

• Місцевий
  • Patronum is looked down upon.
  • Ego - in propria persona
« Reply #47 : Березень 16, 2010, 05:23:37 pm »
Вибачаюсь якщо повторюватиму когось.
Здається,  обов'язок масона перед країну стоїть вище, ніж обов'язок перед братством, так?
І в питанні національної безпеки Гаррі Трумен зовсім очікувано пішов на цей крок.
« Останнє редагування: Березень 16, 2010, 05:25:19 pm від Patronum »
Memento vivere

Hiram=>churchill

• Писар
  • Hiram=>churchill is looked down upon.
  • Transmutemini in vivos lapides philosophicos!
« Reply #48 : Квітень 16, 2010, 05:48:01 pm »
Це вже думки із розряду "міг-не міг"!Хто його зна чим керувався Трумен!

Trurl

• Допитливий
  • **
  • Trurl is looked down upon.
« Reply #49 : Квітень 20, 2010, 11:16:39 pm »
Контроверсный вопрос.
При высадке десанта США должны были потерять 600000 убитыми ( по подсчетам спецов ) и это только один остров.
Эдвар Стеттиниус сказал Трумену: " Подумайте что о Вас скажут выборщики когда узнают, что Вы могли спасти больше полумиллиона жизней и не решились дать приказ". В принципе японецы даже и не собирались поднимать руки. Они получили ультиматум и грубо говоря подтерлись им. После Хиросимы они получили второй ультиматум и употребили его туда же ( в надежде, что у амеров в наличии только одна ( как выразился анпиратор Хирохито ) "специальная" бомба. Посли Нагасаки император, набрав полный рот наглости, предложит США мир ( при условии, что он останется богоподобным императором ). Был соответственно послан в пешее половое путешествие и Трумен потребовал безоговорочной капитулирен и воееного правлени США. Что и получил. Посадил МакАртура на прокуратоство а Хирохито лишил божественного сана. Короче республика победила и теперь японцы кайфуют в полный рост. В конечном итоге Гарри всех осчастливил.

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
« Reply #50 : Квітень 21, 2010, 11:00:35 am »
Шановні форумчани, а звідки ми отримали право виправдовувати чи звинувачувати когось в тих чи інших гріхах? (шкода що я раніше цю тему обійшов увагою).
В любому Ордені чи в любій організації немає святих, а робити моральні обвинувачення, я думаю - це справа масонів Америки(відповідного їхнього органу ВЛ).
Я думаю, можна знайти ще дуже багато масонів, які в світському житті робили жахливі речі, якщо задатись такою ціллю. Але в любому випадку не нам судити про їхні вчинки, коли це буде відомо про членів нашої Ложі тоді це буде наша справа, справа масонів України і відповідного на то органу ВЛУ.
Так що я думаю цю дискусію треба зупинити.
Поки що, рекомендую.
« Останнє редагування: Квітень 22, 2010, 09:52:11 am від vasyl »