Автор Тема: Чому масонів звинувачують в сатанізмі?  (Прочитано 28762 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Эдуард

• Гість
Re: Чому масонів звинувачують в сатанізмі?
« Reply #45 : Жовтень 18, 2008, 11:30:29 pm »
Дякую! Але перш ніж задавати питання я прочитав всі повідомлення на сайтах української та россійської Лож.
ли церковні діячи, коли звинувачували масонів у зв'язках з Сатаною ;)
... Мене цікавить масонство ...
Для чого Ви тоді витрачаєте час не всякі дрібниці.?
[/quote]
Тому, що вважаю звинувачення у зв'язках з Сатаною не дрібницею. Вивчаючи цю тему, яка безумовно мене дуже цікавить, я зустрічав як позитивні відгуки (їх мало), так і негативні (їх більшість). Негативні можна розділити на
1) ймовірно правдива інформація;
2) сумнівна, потребуюча перевірки;
3) неправдива інформація.
Також своє відношення до отриманої інформації я можу поділити на:
1) приймаю інформацію;
2) не приймаю, вважаю брехнею або можу прийняти для себе любий варіант;
3) потребує перевірки.
Так ось це єдине питання, яке я для себе повинен перевірити. Інші або мене влаштовують, або я можу прийняти любий варіант.

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #46 : Жовтень 19, 2008, 12:06:41 am »
Саме в пошукові зерна істини я й звернувся до Вас з таким запитанням. Інформації, якою я володію на даний момент не достатньо поки що для прийняття рішення про вступ до братства.

Не збирався я писати на цю тему... Не цікаво філософствувати про ці "страшилки". Але...
Едуарде, якщо у Вас є сумнів по цьому питанню, то його спростувати тут на форумі, насправді, не зможе ніхто.
Я колись мав випадкову розмову на орденську тематику з далеким від теми чоловіком. І мій співрозмовник на іронічне запитання "Хто кращі масони чи розенкрейцери?" абсолютно серйозно відповів "Звичайно розенкрейцери!", "А чому?" - питаю я. "А я десь читав, що масони походять від тамплієрів, а вони всі були гомосексуалісти, то значить і масони - також".
І чи можна було це "переконання" спростовувати? І чи потрібно? І ЯК це зробити перконливо?
Так і з Вашим запитанням...
Шукайте, читайте, думайте.

Щодо вступу до братства, то Вас за це агітувати ніхто не буде. Це - табу. Бо це має бути тільки ВАШ усвідомлений вибір. І не факт, що Вас приймуть, попри Ваше бажання.
Якщо є сумнів, щодо "масонського сатанізму", то масонство - є "не Ваше" і не варто "ризикувати".  :D
« Останнє редагування: Жовтень 19, 2008, 12:11:11 am від imhotep »

Эдуард

• Гість
« Reply #47 : Жовтень 19, 2008, 01:11:48 am »

Щодо вступу до братства, то Вас за це агітувати ніхто не буде. Це - табу. Бо це має бути тільки ВАШ усвідомлений вибір. І не факт, що Вас приймуть, попри Ваше бажання.
Якщо є сумнів, щодо "масонського сатанізму", то масонство - є "не Ваше" і не варто "ризикувати".  :D
[/quote]
Можливо Ви маєте рацію. Але з іншого боку, чи Ваш Шлях завжди був рівний без жодного уточнення, перевірки чи пошуку? Людина повинна свідомо, дуже виважено підійти до такого серйозного питання. Згідно обряду прийняття до Ордену навіть в печері роздумів потрібно подумати і зважити всі "за" і "проти". Тобто можливість сумніватися і все зважити закладена в самому обряді, якщо людина це не зробила раніше. Уявіть, людина йде по дорозі і раптом помічає, що збилася з шляху, що ж їй заважає знову повернути на вірний шлях? А якщо вона почне роздумовувати, що раз вона випадково збилася, то цей шлях взагалі не її, тоді вона точно нікуди не прийде. До речі, самі великі перемоги в історії людства починалися з невдач. Але раз спіткнувшись, люди піднімалися і йшли далі до своєї мети. Едісон, перш ніж винайти лампочку зробив 10.000 невдалих експериментів!
Так, на форумі мені вже декілька чоловік відповіли, що звинувачення абсолютно безглузді, то який сенс мені їм не вірити?

Aleph

• Гість
« Reply #48 : Жовтень 19, 2008, 01:46:33 am »
Згідно обряду прийняття до Ордену навіть в печері роздумів потрібно подумати і зважити всі "за" і "проти". Тобто можливість сумніватися і все зважити закладена в самому обряді, якщо людина це не зробила раніше. Уявіть, людина йде по дорозі і раптом помічає, що збилася з шляху, що ж їй заважає знову повернути на вірний шлях? А якщо вона почне роздумовувати, що раз вона випадково збилася, то цей шлях взагалі не її, тоді вона точно нікуди не прийде.

"Стрибок у прірву", на мою думку буває необхідним і може носити не лише характер випробування, а й бути у певному сенсі ініціацією. Таємниця не завжди має на меті щось приховати. Эдуард, можливо від цього кроку "у невідоме" Ви виграєте більше чим від "раціонального" вибору? Можливо, зайшовши у двері з впевненим знанням того, що є за ними, Ви втратите один з цінних уроків, без якого буде важко іти дльше? Можливо, сам Ваш вибір - тест на "відповідність"? Що сильніше: покликання чи сумніви?

P. S. Це думка профана  :)

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #49 : Жовтень 19, 2008, 11:23:04 am »
Цитувати
Тому, що вважаю звинувачення у зв'язках з Сатаною не дрібницею.
Ви вважаєте це таким серйозним звинуваченням? В зв'язках з Сатаною?!? :D Так то дрібниці.. от звинувачення в гомосексуальних зв'язках, як на мене ;), більш серйозно... а з Сатаною -- дрібниці :)

Павло

• Місцевий
  • Павло is looked down upon.
« Reply #50 : Жовтень 19, 2008, 12:06:13 pm »
Цитувати
Ви вважаєте це таким серйозним звинуваченням? В зв'язках з Сатаною?!? :D Так то дрібниці.. от звинувачення в гомосексуальних зв'язках, як на мене ;), більш серйозно... а з Сатаною -- дрібниці :)
;D Підтримую ;D

Шановний Єдуард. Я також колись був страшно переляканий, мені до біса було страшно від того що масони це сатаністаністи з такими (як висвітлювали в різних матеріалах) ******** як містер Кроулі, Лавей, Блавацька та інші. Паніка було така що зараз в хлопців, на фондових біржах, в порівняні з моєю панікою просто повний штиль. Але пору хлубоких вдихів - видихів, тисячу сторінок серьозної літератури а не жовтої преси і для мене в питанні Сатанізму серед масонів всі крапки над "і" розставлені.
Можливо вам потрібно трохи більше читати ???

З повагою.
« Останнє редагування: Січень 09, 2009, 04:50:51 pm від vasyl »

Эдуард

• Гість
« Reply #51 : Жовтень 19, 2008, 12:10:39 pm »
Цитувати
я такого не чув. Вперше від Вас таку інформацію отримую. Я читав, що під час агапи влаштовують оргії, але не гомосексуальні, а з традиційною орієнтацією. Взагалі, я вважаю, що це повний бред, -звинувачення в гомосексуалізмі!

Эдуард

• Гість
« Reply #52 : Жовтень 19, 2008, 12:13:47 pm »

Раджу вам одну цікаву книгу де є багато історичних фактів та імен людей котрі вели також активну духовну діяльність... Тоді скажіть мені як вони могли бути сатаністами?
   Книга називається - "Одесса масонская" автор Віктор Савченко.

Підкажіть, будь ласка, де в Києві можна купити цю книгу. На Петрівці я не знайшов.

Avesalom

• Гість
« Reply #53 : Жовтень 19, 2008, 03:27:58 pm »
 Ви цілком  маєте рацію - не має жодних сумнівів у тому, що це все просто наговір.
 А що стосується оргій під час агап то я як масон їх би пропускав  ;D повірте мені я б на них не залишався :D
 Але й це теж просто сон рижої кобили. Мрії тих хто про це постійно думає... Не дарма в Писанні написано "від надлишку в серці - говорять уста"  ;)
 Хлопці масони це - серйозні люди.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #54 : Жовтень 19, 2008, 05:31:21 pm »
Цитувати
Взагалі, я вважаю, що це повний бред, -звинувачення в гомосексуалізмі!
От-от ;) Повний брєд, я к і все інше ;)

ZERO

• ДЛ "Три Колони"
  • Брати мулярі
  • Допитливий
  • ZERO is looked down upon.
« Reply #55 : Жовтень 19, 2008, 05:53:39 pm »
когда дети играют есть такая фраза "открой рот закрой глаза". Дети никогда не боятся такого. А вот дяди взрослые боятся. Дяди взрослые, такие важные, такие уверенные в себе и такие хозяева жизни боятся (!) и уже никогда не сделают того, что запросто делает 3х летний ребенок. Поэтому, если кому-либо есть что терять, конечно, он никогда не откроет рот в обществе незнакомых мужчин!

P.S. У меня есть сын. Я его целую и обнимаю очень часто. Надеюсь, я вас не сильно напугал  ???

Эдуард

• Гість
« Reply #56 : Жовтень 19, 2008, 06:54:34 pm »
напевно пора вже тему переіменовувати і назвати, скажімо так: "В чому звинувачують масонів" ;D

Павло

• Місцевий
  • Павло is looked down upon.
« Reply #57 : Жовтень 20, 2008, 08:54:34 am »
напевно пора вже тему переіменовувати і назвати, скажімо так: "В чому звинувачують масонів" ;D
ну це зрозуміло .. В усіх негараздах, в змовах, заколотах, війнах, геноцидах...
Ну не хочуть люди дивитись в дзеркало і побачити там себе. :-\

Эдуард

• Гість
« Reply #58 : Жовтень 21, 2008, 05:31:27 pm »
когда дети играют есть такая фраза "открой рот закрой глаза". Дети никогда не боятся такого. А вот дяди взрослые боятся. Дяди взрослые, такие важные, такие уверенные в себе и такие хозяева жизни боятся (!) и уже никогда не сделают того, что запросто делает 3х летний ребенок. Поэтому, если кому-либо есть что терять, конечно, он никогда не откроет рот в обществе незнакомых мужчин!

P.S. У меня есть сын. Я его целую и обнимаю очень часто. Надеюсь, я вас не сильно напугал  ???

Я правильно Вас понял, Вы советуете довериться сердцу, а не разуму?

Admin

• Administrator
  • Місцевий
  • Admin is looked down upon.
  • ДЛ "Юрій Котермак"
« Reply #59 : Жовтень 21, 2008, 09:19:45 pm »
Друзья, а может мне кто-то четко ответить: 1) обвинения в сатанизме необоснованы по тому-то и потому;
или 2) обвинения обоснованы потому что...

Обвинувачення масонів в сатанізмі повністю обґрунтовані. Також повністю обґрунтованим є те, що масонство несе щось хороше. Масонство ґрунтується на символах, кожен може мати і має багато значень та інтерпретацій. В процесі вивчення значень цих символів пізнається людина, в процесі їх інтерпретацій людина показує свій світогляд. Правду походження символу часто взнати неможливо, або ж його справжнє значення може бути несуттєвим. В тому як хто дивиться на таємничі символи масонства кожен має рацію, свою і особливу.
Тому, напевно, якщо давати відповідь на питання чи обґрунтовано звинувачувати масонів в сатанізмі, слід відповісти на питання як масони самі дивляться на свої символи. В реалії - поки не побачити зсередини - не взнаєте. Можу лише запевнити, що якщо бачитимете в масонстві щось лихе, то ніхто і ніколи вас всередину і не допустить :) Це точно перевірити легко  ;)