Автор Тема: Чому масонів звинувачують в сатанізмі?  (Прочитано 29287 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

indin

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
Re: Чому масонів звинувачують в сатанізмі?
« Reply #30 : Жовтень 15, 2008, 06:25:52 pm »
 Я так понимаю, что этой пословицей,Вы уважаемый ZERO , провоцируете на поиск этого самого огня. Вот только, что здесь дым, а что огонь?
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Avesalom

• Гість
« Reply #31 : Жовтень 15, 2008, 06:42:05 pm »
 Я думаю, що брат ЗЕРО просто з іронією процитував цю приказку  :D.  Почитавши історію Тамплієрів ми також знайдемо масу безпідставних звинувачень в їх адрес.
 Хоча в них було власне бачення на Писання та його трактування, служіння Богу, молитву та власні стосунки з Ним, котрі дуже відрізнялись від існуючих канонів Католицької Церкви. Тому це була одна із причин критики цього Ордену.
 Масонство нині не є вийнятком.
 Такщо закликаю вас пересівати те зерно котре купляєте на ринку.Для того аби знайти те здорове зерно істини...

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #32 : Жовтень 15, 2008, 08:20:01 pm »
А церква всіх звинувачує у сатанизмі хто має власне трактування Писання, тим більше якщо воно не збігається з канонічним ;)

Эдуард

• Гість
« Reply #33 : Жовтень 15, 2008, 11:59:52 pm »
Я думаю, що брат ЗЕРО просто з іронією процитував цю приказку  :D.  Почитавши історію Тамплієрів ми також знайдемо масу безпідставних звинувачень в їх адрес.
 Хоча в них було власне бачення на Писання та його трактування, служіння Богу, молитву та власні стосунки з Ним, котрі дуже відрізнялись від існуючих канонів Католицької Церкви. Тому це була одна із причин критики цього Ордену.
 Такщо закликаю вас пересівати те зерно котре купляєте на ринку. Для того аби знайти те здорове зерно істини...
Саме в пошукові зерна істини я й звернувся до Вас з таким запитанням. Інформації, якою я володію на даний момент не достатньо поки що для прийняття рішення про вступ до братства. Є ще запитання, на які я не отримав повну відповідь. Досі мені були доступні фільми, книги та повідомлення ЗМІ з негативною оцінкою масонства. Але, перебуваючи в пошукові істини, я хочу отримати всю доступну інформацію і прийняти рішення самостійно, а не таке, що кимось навязане. За свою історію церква багато раз помилялася в своїх оцінках. Я не виключаю, що на деякі питання вона має хибні погляди і зараз. А можливо навіть свідомо навязує такі думки для боротьби з конкуренцією на духовній ниві.
Але я вдячний Вам за відповіді, вони допоможуть мені знайти істину.

Jose

• Місцевий
  • Jose is looked down upon.
« Reply #34 : Жовтень 16, 2008, 12:20:58 am »
Цитувати
также "их обвиняют" в содомии.
Цитувати
нет дыма без огня

(народная пословица)

...

Да Вы правы конечно, но все-же если таковое есть? и было?, то это не носит массового характера.
Лично меня больше волнует другое. Как легко обывателю искать и обличать какого-нибудь "заблудившегося поклонника содомии" в закрытой организации и сложно видеть истинный сатанизм вокруг себя.
Например, когда у детей одной "сказочной" страны, их так называемые "слуги", с помощью изощренного обмана и словоблудия - воруют Будущее!, материализуя его в виде "золотых плит" где-нибудь в заснеженых Альпах. Думаю, что дьявол, если он существует, доволен. Его разномастная паства многочисленна, сильна и падка на власть и деньги, как никогда.

« Останнє редагування: Жовтень 16, 2008, 12:36:57 am від Jose »

Avesalom

• Гість
« Reply #35 : Жовтень 16, 2008, 01:50:27 am »
Цитувати
также "их обвиняют" в содомии.
Цитувати
нет дыма без огня

(народная пословица)

...

Да Вы правы конечно, но все-же если таковое есть? и было?, то это не носит массового характера.
Лично меня больше волнует другое. Как легко обывателю искать и обличать какого-нибудь "заблудившегося поклонника содомии" в закрытой организации и сложно видеть истинный сатанизм вокруг себя.
Например, когда у детей одной "сказочной" страны, их так называемые "слуги", с помощью изощренного обмана и словоблудия - воруют Будущее!, материализуя его в виде "золотых плит" где-нибудь в заснеженых Альпах. Думаю, что дьявол, если он существует, доволен. Его разномастная паства многочисленна, сильна и падка на власть и деньги, как никогда.

Цілком та повністтю з Вами згідний в цьому!!!
 Такщо закликаю вас пересівати те зерно котре купляєте на ринку. Для того аби знайти те здорове зерно істини...
Саме в пошукові зерна істини я й звернувся до Вас з таким запитанням. Інформації, якою я володію на даний момент не достатньо поки що для прийняття рішення про вступ до братства. Є ще запитання, на які я не отримав повну відповідь. Досі мені були доступні фільми, книги та повідомлення ЗМІ з негативною оцінкою масонства. Але, перебуваючи в пошукові істини, я хочу отримати всю доступну інформацію і прийняти рішення самостійно, а не таке, що кимось навязане. За свою історію церква багато раз помилялася в своїх оцінках. Я не виключаю, що на деякі питання вона має хибні погляди і зараз. А можливо навіть свідомо навязує такі думки для боротьби з конкуренцією на духовній ниві.
Але я вдячний Вам за відповіді, вони допоможуть мені знайти істину.
Звичайно, що помилялась відносно багатьох речей... Причім визнавати того ніхто не хоче.
що я можу Вам сказати щоб заперечити ці звинувачення? Подивіться в історію і Ви там побачите масу людей котрі були масонами і котрі аж ніяк не були сатаністами...
 Раджу вам одну цікаву книгу де є багато історичних фактів та імен людей котрі вели також активну духовну діяльність... Тоді скажіть мені як вони могли бути сатаністами?
   Книга називається - "Одесса масонская" автор Віктор Савченко.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #36 : Жовтень 16, 2008, 09:40:05 pm »
Гадаю, на перших порах буде достатньо перечитати FAQ в рамках цього форуму, там детально написано чим і як займається масонство, а потім на просторах інету зібрати інфу про сатаністів, її там вистачає,  та порівняти, адже все пізнається в порівнянні ;)
https://www.stone.co.ua/afisha/index.php?topic=4.0
Ви окреслили перелік питань, це вже не мало, це майже перший крок на Шляху ;), другий крок -- читати, читати, та ще раз читати :)

З повагою...

Эдуард

• Гість
« Reply #37 : Жовтень 16, 2008, 10:02:07 pm »
Гадаю, на перших порах буде достатньо перечитати FAQ в рамках цього форуму, там детально написано чим і як займається масонство, а потім на просторах інету зібрати інфу про сатаністів, її там вистачає,  та порівняти, адже все пізнається в порівнянні ;)
Ви окреслили перелік питань, це вже не мало, це майже перший крок на Шляху ;), другий крок -- читати, читати, та ще раз читати :)

З повагою...
Дякую! Але перш ніж задавати питання я прочитав всі повідомлення на сайтах української та россійської Лож.

Avesalom

• Гість
« Reply #38 : Жовтень 17, 2008, 05:48:58 am »

З повагою...
Дякую! Але перш ніж задавати питання я прочитав всі повідомлення на сайтах української та россійської Лож.
І який висновок ви зробили з прочитаного?

Эдуард

• Гість
« Reply #39 : Жовтень 17, 2008, 10:00:42 am »

З повагою...
І який висновок ви зробили з прочитаного?

Я зробив висновок, що це мене цікавить.

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #40 : Жовтень 17, 2008, 11:52:53 am »
Книга називається - "Одесса масонская" автор Віктор Савченко.
 Да я купил эту книгу почти год назад, а Одессе, на Бунина 33, по совету одного интересного человека, ичто интересно звали его тоже Виктор
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #41 : Жовтень 17, 2008, 09:37:23 pm »
Дякую! Але перш ніж задавати питання я прочитав всі повідомлення на сайтах української та россійської Лож.[/quote]
Добре, а про сатаніств що вичитали?
Якщо заглибитись трохи у історію масонства, то можна побачити, що багато хто з її членів вступав до лав всіляких релігіозних орденів тому, що вбачав у існуючий на той час релігії невідповідність до вимог суспільства, то були люди-шукачі, які хотіли створити нову модель світу, за новими принципами, отже, йшли проти ортодоксальної церкви, тобто проти самого намісника Бога на землі -- Папи ;) А йти проти Бога можуть тільки сатанисти, й масони в тому числі.. напевно так думали церковні діячи, коли звинувачували масонів у зв'язках з Сатаною ;)

Эдуард

• Гість
« Reply #42 : Жовтень 17, 2008, 09:54:56 pm »
Добре, а про сатаніств що вичитали?
Якщо заглибитись трохи у історію масонства, то можна побачити, що багато хто з її членів вступав до лав всіляких релігіозних орденів тому, що вбачав у існуючий на той час релігії невідповідність до вимог суспільства, то були люди-шукачі, які хотіли створити нову модель світу, за новими принципами, отже, йшли проти ортодоксальної церкви, тобто проти самого намісника Бога на землі -- Папи ;) А йти проти Бога можуть тільки сатанисти, й масони в тому числі.. напевно так думали церковні діячи, коли звинувачували масонів у зв'язках з Сатаною ;)
[/quote]
Самі по собі сатаністи мене не цікавлять. Тому про них я мало що читав. Мене цікавить масонство і про сатанізм я читав тільки в контексті звинувачень в ньому масонів. А так як відповіді окрім звинувачень я не знайшов, то й питаю на форумі.

Павло

• Місцевий
  • Павло is looked down upon.
« Reply #43 : Жовтень 18, 2008, 01:46:11 pm »
ли церковні діячи, коли звинувачували масонів у зв'язках з Сатаною ;)
... Мене цікавить масонство ...
[/quote]
Для чого Ви тоді витрачаєте час не всякі дрібниці.?

Avesalom

• Гість
« Reply #44 : Жовтень 18, 2008, 06:40:27 pm »
ли церковні діячи, коли звинувачували масонів у зв'язках з Сатаною ;)
... Мене цікавить масонство ...
Для чого Ви тоді витрачаєте час не всякі дрібниці.?
[/quote]
 Це дуже  добре, що людина цікавиться тим що її цікавить. і це є правильно. Людина повинна зважити всі за та проти перед тим як зробити якийсь крок. І подумати - а чи потрібно це все мені?
 Пам"ятаю коли мене повинні були прийняти в ряди братства то один з братів зачиняючи мене в печері роздумів сказав - а тепер подумай чи потрібно тобі це все?...
 Тому і ви думайте також...