Автор Тема: Чому масонів звинувачують в сатанізмі?  (Прочитано 29343 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Эдуард

• Гість
Чому масонів звинувачують в сатанізмі?
« : Вересень 28, 2008, 11:59:21 pm »
Почему Масонов обвиняют в сатанизме? Обоснованы ли эти обвинения?
« Останнє редагування: Вересень 30, 2008, 12:35:44 am від dowerson »

Jose

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Jose is looked down upon.
« Reply #1 : Вересень 29, 2008, 01:13:45 am »

Можно долго рассуждать на эту тему, но лично я нашел очень простой ответ:
Генри Форд говорил, что Думать это самая тяжелая работа на земле, именно поэтому очень немногие ей занимаются. :-) А если большинству размышления приносят дискомфорт, то они просто идут по пути наименьшего сопротивления и навешивают ярлыки. Самый простой - сатанизм. 

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #2 : Вересень 29, 2008, 02:54:32 pm »
Именно поэтому и стучусь, что хочу понять сам себя...
І давно стукаєте?
Бо коли я сказав, що з моменту звернення до ініціації пройшло півроку, мені сказали, що це дуже швидко :D .
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Avesalom

• Гість
« Reply #3 : Вересень 29, 2008, 06:30:06 pm »

Людям властиво придумувати щось на рахунок того чого вони нерозуміють або незнають...
 Який сатанізм? ??? Коли в рядах нашого Братства є також християнські священнослужителі...

dmsnet

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • dmsnet is looked down upon.
  • ДЛ "Три Колони"
« Reply #4 : Вересень 29, 2008, 06:43:38 pm »

Людям властиво придумувати щось на рахунок того чого вони нерозуміють або незнають...
 Який сатанізм? ??? Коли в рядах нашого Братства є також християнські священнослужителі...

Ну я б не приводил как весомый аргумент тот факт что в Братстве есть священослужители.
Выше пост есть про то что нужно думать.  И первый вопрос возникает в том разобратся для себя что такое "сатанизм" что это как это и какие цели этого явления. И прояснив это сам вопрос о том чтобы обвинять Масонство в "сатанизме" вызовет только улыбку а если еще прояснить для себя понятие и цели "Масонства" (из открытых источников) то это вызовет не улыбку а в кой какой мере возмущение подобным заявлениям.   

Эдуард

• Гість
« Reply #5 : Вересень 29, 2008, 09:00:52 pm »

Так, людам властиво придумовувати щось про те, чого вони не розуміють. Але я дивився фільм про українських Масонів, де показаний вхід в київський Храм. Біля входу стоіть коврик, в який кожен повинен при вході витерти ноги. А під ковриком напис: "Ісус Христос". Також, показаний Храм в Англії, де при вході на полу розсташована п'ятикутна зірка. Ведучий коментує, що коли людина входить в Храм, то зірка повернута одним кутом вверх, а коли виходить, то двома кутами, тобто символізує сатанинський знак.
Напишіть мені, чи дійсно є такі знаки в Храмах? Якщо так, то що вони означають. Якщо ні, то кому вони належать і кому вигідно дискридитувати Масонів?

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #6 : Вересень 29, 2008, 09:58:18 pm »
Друже, Едуарде,

так, напевне, і народжуються міфи.

Про який "коврик" в київському масонському храмі йдеться у Вашому питанні про масонський сатанізм?

Насправді, в Києві НЕМАЄ масонського храму.  ::) ::)
Роботи проводяться по офісах та квартирах братів.
Нажаль, поки що.

І щодо, власне, сатанізму.

А якщо Вас запитають: "Слухай, Едуарде, а мені твій сусід сказав що ти сатаніст (злодій, гомосексуаліст). Це правда?" , Ви будете виправдовуватися чи промовчите?
От і я не знаю, чи варто взагалі відповідати на подібні запитання.

« Останнє редагування: Вересень 30, 2008, 10:05:53 am від imhotep »

Эдуард

• Гість
« Reply #7 : Вересень 29, 2008, 10:25:57 pm »
Я не знаю, як створити нову тему. Якщо можне адміністратор, то я прошу його це зробити. Цікаво, якщо взагалі нема храму, то для чого тоді в фільмі використані такі кадри? Це напевно або якась парамасонська організація, або провокація?

dmsnet

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • ДЛ "Три Колони"
« Reply #8 : Вересень 30, 2008, 12:23:24 am »
людина приділивши свого часу для ознайомлення з темою сатанізму і Масонства не буде задавати таких питань.
« Останнє редагування: Вересень 30, 2008, 12:48:05 am від dmsnet »

Jose

• Місцевий
Re: Чому масонів звинувачують в сатанізмі?
« Reply #9 : Вересень 30, 2008, 12:48:12 am »
О! Тема ковриков для ног опять в почете. Ни один дешевый фильм про масонов без этого "тонкого" момента просто немыслим. :-) Когда-то по НТВ также разоблачали российских масонов, но там "подлые" масоны подкладывали его вроде как перед входом в православный храм и ничего неподозревающие верующие вытирали ноги. Представляете сколько удовольствия испытывали ацкие соттонисты-масоны, глядя на все это из-за угла. Вот оно их истинное лицо! ;-)

Цікаво, якщо взагалі нема храму, то для чого тоді в фільмі використані такі кадри? Це напевно або якась парамасонська організація, або провокація?

Это завлекалочка для обывателя, чтобы канал не переключил и рекламу посмотрел. Примитивный штамп.

« Останнє редагування: Вересень 30, 2008, 01:13:24 am від Jose »

Эдуард

• Гість
« Reply #10 : Вересень 30, 2008, 11:02:56 am »
людина приділивши свого часу для ознайомлення з темою сатанізму і Масонства не буде задавати таких питань.

Я при изучении любого вопроса изучаю все мнения и всю доступную информацию, а потом уже формирую свое мнение.  Кстати, специальну. литературу или фильмы именно по теме "сатанизм и Масонство" не встречал.

dmsnet

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • ДЛ "Три Колони"
« Reply #11 : Вересень 30, 2008, 06:27:31 pm »

Я при изучении любого вопроса изучаю все мнения и всю доступную информацию, а потом уже формирую свое мнение.  Кстати, специальну. литературу или фильмы именно по теме "сатанизм и Масонство" не встречал.

Самый быстрый путь, узнать у википедии что такое сатанизм, история, символика, цели и.т.д.
Тамже смотрим о Масонах. И понимаем что это не одно и тоже.
А по теме, почему обвиняют. Очень неплохо бы узнать у тех кто обвиняет :-) да и узнать более детально тех кто обвиняет мог бы пролить свет на то "почему" обвиняют.

А еще обычно в теме "Масонство и сатанизм" всплывает такой себе небезизвестный Алистер Кроули. Который в своих работах "чуток" использовал масонскую символику. Думаю Братья могут более подробно просветить нас по поводу Кроули. Так как считают (обвинители) что он состоял в Братстве в чем я не совсем уверен.
Также цепляют в обвинении в сатанизме коечто из Пайка.
Но сново таки повторюсь. Если Вы действительно желаете дать себе ответ на поставленый вопрос, ознакомтесь более подробно с темой.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #12 : Жовтень 01, 2008, 08:14:32 pm »
Сатанизм він різний буває, а з яким саме порівнюють?

Jose

• Місцевий
« Reply #13 : Жовтень 02, 2008, 12:22:54 am »
Уважаемый dmsnet ,знаю, что есть масоны(за границей) одновременно являющиеся и членами ОТО, а есть такие масоны, которые на дух Кроули не выносят. Также по разному относятся и к масонству Кроули, кто-то этим "гордится", а кто-то этого "стыдится."Но это говорит только о том, что масоны это искатели, люди неординарные, а масонство это очень сложное явлениею Учение Кроули интересно и заслуживает всяческого внимания. Но вот его творчество способно привести к рвотному рефлексу, хотя это лично мое мнение, может кому и нравится. Опять таки, много есть в интернете, есть сайт ОТО российский. Читайте, изучайте.

« Останнє редагування: Жовтень 02, 2008, 12:27:04 am від Jose »

Aleph

• Гість
« Reply #14 : Жовтень 02, 2008, 01:16:14 am »
На мою думку, ознайомлюватися з творами Алістера Кроулі, не маючи хоча б базових понять у символічній філософії взагалі не вартує. Він визиваючий, шокуючий, скептичний, схильний до глибокого аналізу та як творчої (Таро А.Кроулі) так і рутинної ("777") роботи. Він був у постійному пошуку, стараючись знайти "спільний знаменник" для різних систем. Він постійно закликав до скептичного аналізу всього, включно з його твердженнями, нагадуючи, що "думка висловлена є брехня". Він постійно наносить удари по свідомості читача, руйнуючи будь-які ілюзорні точки опори, доводячи за допомогою нагромадження суперечностей до переконання, що "істини не існує". Він, один з небагатьох піддав глибинного аналізу та описав принципи та механізми дії ритуалів. А "Телема", на мою думку, найкраще описує вчинки та мотивацію людини, якщо не перекручувати її у те, що називають сучасним сатанізмом (ідеологічний егоїзи).

Щоправда, Perdurabo (Вистою) таки не вистояв, хоча на той час став Therion 666. На мою думку він таки впав і вже не зміг піднятися.

Я не захоплююся ним як людиною і не важаю його за приклад для наслідуванн, мені не довподоби його деякі проекти на зразок Гностичної Католицької Церкви, я не сприймаю зображення його колоди Таро (хоча не можу заперечити обгрунтованості деяких змін у молодших арканах(паж -> принцеса як жіночий принцип другого "Хе" Тетраграматона) і т.д), але я не можу не віддати належне його творчості як філософа та мага (хоча, підозрюю, більшисть ставиться негативно до другого).

Щоб адекватно сприймати Кроулі, потрібно бути підготованим, мати схильність до аналізу , не мати цінностей-аксіом та бути, у певній мірі, "безжальним" (у термінах Кастанеди).

Щодо приналежності до масонства. Наскільки мені відомо O.T.O. відійшло від масонства і, як мен здається це було спровоковано свідомо, хоча й пояснювалося к конфлікт ідей. Символіз та деякі ритуали були спеціально формально змінені.

Я перетинався з членами нечисельно O.T.O. Наскільки мені сподобалась гармонійність та щира доброзичливість одного, настільки мене вразила зухвалість та зверхність іншого. Тому щось конкретне сказати не можу, а до них я не "стукав".