Автор Тема: Польза от кандидатов  (Прочитано 5870 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Александр О

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Александр О has no influence.
Польза от кандидатов
« : Березень 14, 2012, 02:48:45 pm »
Орден или выбирает себе членов из просящих, либо предлагает вступить тем, кто по их мнению, будет полезен организации. И в том и в другом случае повальной "вербовки" нет.

прошу пояснить какая может быть польза организации франк-масонов от новых братьев? Что может дать профан организации которая только официально существует более 200 лет. и тем более такой консервативной. Новые идеи - сомневаюсь. Деньги -невсе члены братства состоятельны. Знания- смешно. Кроме разве, что моральной поддержки, но нужна ли она масонам?

Прошу по возможности высказаться мастерам.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
Re: Польза от кандидатов
« Reply #1 : Березень 14, 2012, 06:49:47 pm »
Причин безліч, як явних так і прихованих, про які може ніхто й не здогадується. :)
Ось кілька:

- Нові ідеї. Кажуть, що б залишатись на місці, треба постійно рухатись. Чи протрималось би без нових ідей Масонство стільки років (скоро будемо святкувати 300-т ліття задокументованого Масонства)?

- Гроші. Як це не банально і не приземлено, але масонська діяльність потребує певних коштів. Однією з важливих складових масонства є благочинність. В США, Британії та інших країнах, де масонство має давній та міцний фундамент, більша частина внесків йде на утримання Масонських Залів та на благодійність (госпіталі, сиротинці, дома престарілих).

- Знання. Масонство це пошук і будівництво внутрішнього Храму. І знання це цеглинки цього Храму (а може розчин, що ці цеглинки скріплює?). Брат приносить свої знання і ділиться ними з Братами, збагачуючи їх і себе. Так ми будуємо  свій Храм.

- Моральна підтримка. Масонський Шлях неможливо подолати одному.

- І сама очевидна причина. Люди. Без нових Братів масонство б закінчилось десь у середині 17-го століття зі смертю останнього з засновників ВЛ для Англії і провінцій. :)
Основою будь якої ініціатичної традиції є передача цієї традиції шляхом ініціації (вибачте за тавтологію). Тому головним завданням Масонства є долучення нових Братів. Ми про це кажемо: "Масонство бере хорошу людину і робить її краще".

Сподіваюсь я відповів, хоча б частково, на Ваше питання? Бо, насправді, причин безліч і в кожного вони свої.
« Останнє редагування: Березень 14, 2012, 06:51:28 pm від W. Ulf »
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Каменяр

• Веталь
  • Старійшина
  • Каменяр has no influence.
  • ДЛ № 3 "Каменяр"
« Reply #2 : Березень 14, 2012, 11:42:23 pm »
Орден или выбирает себе членов из просящих, либо предлагает вступить тем, кто по их мнению, будет полезен организации. И в том и в другом случае повальной "вербовки" нет.

прошу пояснить какая может быть польза организации франк-масонов от новых братьев? Что может дать профан организации которая только официально существует более 200 лет. и тем более такой консервативной. Новые идеи - сомневаюсь. Деньги -невсе члены братства состоятельны. Знания- смешно. Кроме разве, что моральной поддержки, но нужна ли она масонам?

Прошу по возможности высказаться мастерам.
Ну от Вам відповіли :). Жодна організація не зможе існувати без нових членів. Хто буде продовжувати традиції?:)
http://ukrmason.org/ukr/faq.php
Найчастіші запитання: Як, Де, Коли? :)

Александр О

• Місцевий
« Reply #3 : Березень 16, 2012, 11:17:39 am »
Цитувати
....завданням Масонства є долучення нових Братів. Ми про це кажемо: "Масонство бере хорошу людину і робить її краще".

Сподіваюсь я відповів, хоча б частково, на Ваше питання? Бо, насправді, причин безліч і в кожного вони свої.

Ув. Ульф спасибо, частично ответили, т.е. нет каких- то общих критериев "пользы" от новых братьев?
Нового брата принимают как-бы рассматривая "индивидуальную" пользу от него для "организации"?
Честно говоря несовсем понял про "в кожного вони свої." - кто это каждый?
« Останнє редагування: Березень 16, 2012, 04:38:12 pm від W. Ulf »

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #4 : Березень 16, 2012, 04:41:56 pm »
Ув. Ульф спасибо, частично ответили, т.е. нет каких- то общих критериев "пользы" от новых братьев?
Нового брата принимают как-бы рассматривая "индивидуальную" пользу от него для "организации"?
Честно говоря несовсем понял про "в кожного вони свої." - кто это каждый?
Кожен хто стукає в двері Ложі.
Може Вам допоможе ось це:
...
Також є доречним в листі-заяві поділитися відповідями на дуже серйозні питання, які Шукач обов'язково повинен собі поставити і чесно на них відповісти. Забігаючи наперед, я наведу їх тут:
- Чи вірите Ви в Єдиного Творця?
- Які обставини заставли Вас подати заяву?
- Чому Ви вирішили приєднатися до вільних мулярів? Навіщо це Вам?
- Що саме Ви збираєтесь робити, ставши вільним муляром?
- Що збираєтесь отримати від масонства і що маєте намір йому передати?

Ці запитання є традиційним майже у кожному випадку, але не є вичерпними умовами. Тобто, Шукачу, скоріше за все, треба буде давати відповіді і на інші запитання. Мета - переконатися, що Шукач свідомо робить вибір (російською - осознанно принимает решение).

Александр О

• Місцевий
« Reply #5 : Березень 16, 2012, 09:08:05 pm »
Спасибо, этот пост читал неоднократно, это немного нетот ответ который  хотел услышать, но все равно спасибо

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #6 : Березень 17, 2012, 11:37:31 am »
Важко передати словами. :)
Те, що процитовано мною вище, мало на меті показати, що важлива не тільки користь яку принесе кандидат Братству, а й та користь, яку принесе Братство кандидату, в разі його прийому. І, напевне, це більш важливо, ніж те яку користь принесе він Братству.

Якщо розглядати кандидата з точки зору користі, яку він принесе для Братства, то, як на мене, найважливішими є два моменти:
- він підтримає Традицію;
- він передасть Традицію далі.

A.G.

• Донецк, ДНР (терористична організація, заборонена в Україні)
  • Місцевий
  • A.G. has no influence.
« Reply #7 : Квітень 11, 2017, 03:18:46 pm »
Сейчас говорят, что Масонство испытывает кризис социальных идей. То, о чём мечтали 300-200 лет тому назад, уже в основном реализовано, а чем привлечь современную молодёжь, что актуальное для молодых братьев помогает реализовать Орден сегодня, где свежие идеи - ответы на эти вопросы самые разные, от широких пространных рассуждений до честного, короткого "не знаю".