Автор Тема: Проблеми профанів  (Прочитано 6393 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Павло

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Павло is looked down upon.
Re: Проблеми профанів
« Reply #15 : Вересень 26, 2008, 08:48:48 am »
Вітаюбратів і профанів!
...є світло і тінь,добро і зло ,- якщо людина відрізняє ці поняття ,то вона,при великому бажанні завжди обере вірний шлях.

Я не про це ставив питання.
От у Вашій відповіді знов проглядається "ця проблема профонів" систематизацій і розчленування понять на біле і чорне, на добро і зло, на світло і тінь...

svarga58

• Допитливий
  • **
  • svarga58 is looked down upon.
« Reply #16 : Вересень 26, 2008, 10:05:28 pm »
...я взагалі вважаю ,- людина мусить бути  в першу чергу порядною і думаючою(щоб відрізняти добро і зло)для того щоб бути порядною(достойною)                                                                                                                                                        Організаційно Братство є Орденом, до якого належать тільки мужі незалежні і доброї слави, що сповідують у своєму житті ідеали гуманності і братерства у їх глибшому сенсі. 

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #17 : Вересень 27, 2008, 11:50:49 am »
 а , что есть гуманизм, уважаемый, как, на Ваш взгляд,  -  убивать, неспособных к полноценной жизни людей, это гуманно или , -  напротив, - это противоестественно?
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

svarga58

• Допитливий
  • **
« Reply #18 : Вересень 27, 2008, 12:31:02 pm »
...а,что по-вашему такое - полноценная жизнь?
И вообще;убивать - грешно.

Павло

• Місцевий
« Reply #19 : Вересень 28, 2008, 01:36:13 pm »
незалежні і доброї слави, що сповідують у своєму житті ідеали гуманності і братерства у їх глибшому сенсі. 
В першу чергу ВІЛЬНІ...
Але це не є думкою відносно тої тему яку я почав.
Я починав тему для того щоб зясувати - Які є проблеми в ПРОФАНІВ що "йдуть шляхом" або "тих хто в пошуку".
Для чого Постійно намагатись щось систематизувати знаходити якісь причини і наслідки, шукати якісь логічні послідовності в діях тих чи інших організаціях, людях.

Процитую тут БРАТА Імхотепа:
А тут, я так розумію, Павло говорить:
- про проблему нашого переважно матеріалістичного типу думання,
- про світоглядну преблему нашого абсолютно системного (в поганому значенні) мислення,
- про виключну аналітичність і, головне, ОБУМОВЛЕНІСТЬ (загнаність в терміни і слова, категорії),
- про невміння дивитися широко і цілісно,
- про постійне перебування в словесному проносі 
- про атрофацію інтуїтивного бачення,
- .......................

Ось ця цитата приведена вище і всі ті пункти це і є проблемою профанів.

З повагою.

svarga58

• Допитливий
  • **
« Reply #20 : Вересень 28, 2008, 03:56:39 pm »
Тільки ІСТИНАзробить Вас ВІЛЬНИМ.

Павло

• Місцевий
« Reply #21 : Вересень 28, 2008, 04:47:32 pm »
Тільки ІСТИНАзробить Вас ВІЛЬНИМ.
??? ??? ??? ??? Чого стосується цей вислів?

svarga58

• Допитливий
  • **
« Reply #22 : Вересень 28, 2008, 08:11:44 pm »
...Не чого, а кого;
-усіх нас(людей), і Вас в тому числі. :)

Павло

• Місцевий
« Reply #23 : Вересень 29, 2008, 08:55:05 am »
...Не чого, а кого;

Вважаю це не зовсім вірним оскільки "ІСТИНА" в кожного буде іншою і вона, тим не менше" буде ІСТИНОЮ.

Але мова в цій темі йде не про те.

Avesalom

• Гість
« Reply #24 : Вересень 29, 2008, 06:38:28 pm »
...Не чого, а кого;

Вважаю це не зовсім вірним оскільки "ІСТИНА" в кожного буде іншою і вона, тим не менше" буде ІСТИНОЮ.

Але мова в цій темі йде не про те.

В євангелії від Івана 8:32 Написано "І пізнаєте ви правду,- а правда вас вільними зробить"
 Пошук правди для людини завжди супроводжується натиканням на різного роду "підводних скель". Для християнина правда - це Христос. Для інших інші речі пов"язані з їхнім світосприйняттям.

svarga58

• Допитливий
  • **
« Reply #25 : Вересень 29, 2008, 06:58:04 pm »
Я поганий математик ,але знаю про аксіоми(що не потребують доведення).
Думаю і в житті є загальні цінності не залежно від релігійних вподобань.

Павло

• Місцевий
« Reply #26 : Вересень 30, 2008, 09:41:24 am »
Думаю і в житті є загальні цінності не залежно від релігійних вподобань.
Я ще гірший математик.. :)

Павло

• Місцевий
« Reply #27 : Листопад 27, 2008, 11:49:51 am »
Створивши цю тему я, чесно кажучи, розраховував на дискусію в якій візьме участь дещо більша кількість користувачів форуму. Так як цього не сталось  то мабуть продовжу розмову, як то кажуть, сам з собою.. «подумаю в слух».
Я радий що такий форум є  але іноді буваю розчарованим  його тематичним наповненням .  Важко не помітити те що багато тем на форумі, як то кажуть, «почали за здоров’я  - закінчили за упокой».
Складається враження що на цьому форумі є багато людей які багато знають, багато пишуть… є навіть такі які  дуже багато пишуть. Тут мабуть є люди в яких є мета просто писати, висувати теорії… мабуть фанати форумів  :). І я не вважаю що це погано але я маю думку що це не допоможе користувачам форуму стати масонами.
Користувачі форуму ставлять багато конкретних питань і хочуть конкретних відповідей  але посилаючись на особистий досвід живого спілкування з Братами і читаючи відповідні книги хочу сказати вам що конкретних відповідей не буде а якщо будуть то без пояснення.
Наприклад на запитання – « чим є масонство?» -  відповіді ніхто не дасть але можуть сказати чим воно не є.
Так само буде з питаннями ініціації та іншими питаннями.
[Мабуть  буде дуже важко розв’язати дифрівняння незнаючи таблички множення.]
Для чого тоді вам і мені  говорити тут (хоча знати треба) про каббалу, алхімію, розенкрейцерів, тамплієрів та інших якщо насправді (на моє думку) найважливішим (для пиєднання до  Ордену) є зрозуміти «ХТО Я? ЗВІДКИ Я ПРИЙШОВ? КУДИ Я ЙДУ?», зрозуміти те що «Я В СВОЄМУ ТЕПЕРІШНЬОМУ СТАНІ Є МЕРТВИМ І ТЕМРЯВА ОТОЧУЄ МЕНЕ» і знання мої і «мудрість» моя є зайвим тягарем який ускладнює мені шлях і робить мою ходу важкою.

Чи може я собі не вірно уявляю підготовку до вступу в Братство???
Можливо такі проблеми як:
 - світоглядна преблема нашого абсолютно системного (в поганому значенні) мислення,
- виключна аналітичністт   
- постійне перебування в словесному проносі 
- атрофаця інтуїтивного бачення
Насправді не є  «проблемами»  які заважать стати масоном???
« Останнє редагування: Листопад 27, 2008, 11:51:44 am від Павло »

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #28 : Листопад 27, 2008, 02:48:47 pm »
І я не вважаю що це погано але я маю думку що це не допоможе користувачам форуму стати масонами.
Сумніваюсь, що мета кожного користувача, зареєстрованого на цьому форумі, стати масоном.  :) Та й, напевне, це не ставилось за мету при створенні форуму.
Для чого тоді вам і мені  говорити тут (хоча знати треба) про каббалу, алхімію, розенкрейцерів, тамплієрів та інших якщо насправді (на моє думку) найважливішим (для пиєднання до  Ордену) є зрозуміти «ХТО Я? ЗВІДКИ Я ПРИЙШОВ? КУДИ Я ЙДУ?», зрозуміти те що «Я В СВОЄМУ ТЕПЕРІШНЬОМУ СТАНІ Є МЕРТВИМ І ТЕМРЯВА ОТОЧУЄ МЕНЕ» і знання мої і «мудрість» моя є зайвим тягарем який ускладнює мені шлях і робить мою ходу важкою.
Недостатньо просто зрозуміти, ще потрібно вибрати шлях (правильний чи ні це діло десяте) по якому підеш. Ось для цього і потрібні такі розмови.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #29 : Листопад 27, 2008, 02:57:05 pm »
 Я рад , что мыслю системно , считаю это своим достоинством и уж не знаю , как как это может быть в плохом или хорошем смысле, анализ и классификация ли есть либо их нет нет, а абсолютно системно , как Вы выражаетесь мыслит только компьютер.
 Я , будь на Вашем месте , все же обозначал бы людей, о которых Вы высказываетесь именами, поверьте людям не нравится , когда их называют, "такі які", Круг то наш не большой.
 Ни у кого я не заметил, в том числе и у себя лично, словесного недержания. Присмотритесь, - это не понос, это нормальный здоровый стул.
 Что касается атрофирования интуиции, с годами она только развивается, в этом проблемы не может быть ни у кого, а вот способность ее использовать возможно это и проблема , но проблема эта исключительно личная

Да и  вообще будте к людям добрее, они хорошие. Вы знаете , Веталь , я думаю , был прав, - Вам надо стать модератором. Обратитесь к администрации форума с соответствующим предложением, лично я Вас поддержу, если потребуется.

Удачи Вам уважаемый

"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин