Автор Тема: Молитва  (Прочитано 9021 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Avesalom

• Гість
Re: Молитва
« Reply #45 : Серпень 28, 2008, 09:06:26 pm »
 Ze dosut zikava ri4. V odnii iz sfer moei diRlnosti meni dovodutsR provodutu monologu pered aydutoriRmu.
 I odnogo razy kolu R byv zosered*enum na odnii iz tem moix promov R nemov bu slyxav samogo sebe i meni pruiwla we odna korusna dymka - zapusatu te wo bylo v moix dymkax. Z togo vuiwla dy*e zikava promova... Tawko slyxatu te* inodi dosut korusno.

Djumanjy

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Djumanjy is looked down upon.
  • Тільки ходою подолаєш дорогу.
« Reply #46 : Вересень 12, 2008, 02:23:18 pm »
так то були Ваші власні думки? чи ніби як чужі?

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #47 : Вересень 15, 2008, 08:28:06 pm »
Недавно прочитал одну интересную притчу. Может кому-то это тоже будет интересно.

Цитувати
Молитва сапожника.

Однажды Моисей увидел молящегося человека, но тот произносил такую абсурдную молитву, что Моисей остановился. Молитва была не просто абсурдной, она оскорбляла Бога! Человек говорил: "Позволь мне приблизиться к тебе, Боже, и я обещаю мыть твое тело, когда оно будет грязным. Если будут вши, я избавлю тебя от них. И я хороший сапожник, я сошью тебе отличную обувь. Никто не заботится о тебе, Господи... Я буду заботиться! Если ты заболеешь, я буду ухаживать за тобой, давать лекарсто. И хорошо готовить я тоже умею!"
   Моисей закричал: "Прекрати! Прекрати эту чепуху! Что ты говоришь? Разве у Бога есть вши на теле? А его одежды грязны и ты будешь их чистить? И ты будешь у него поваром? Кто научил тебя так молиться?"
   И человек сказал: "Меня ни кто этому не учил. Я очень бедный и безграмотный человек, я знаю, что не умею молиться. Я сам придумал это... это вещи, о которых я знаю. Меня очень беспокоят вши. Должно быть, Бога они тоже беспокоят. Иногда пища, которую я ем, не очень хороша, и у меня болит желудок. Должно быть, Бог тоже иногда от этого страдает. Просто мой собственный опыт стал молитвой. Но если ты знаешь правильную молитву, пожалуйста, научи меня."
   И Моисей научил его молиться правильно. Человек поклонился Моисею со слезами глубокой признательности на глазах. Тот ушел. Моисей был очень счастилив, он думал, что сделал хорошее дело. Он посмотрел на небо, чтобы узнать, что об этом думает Бог.
   Но Бог был очень разгневан! Он сказал: "Я послал тебя туда, чтобы ты помог людям быть ближе ко мне, а ты только что отвратил от меня одного из тех, кто меня любит сильнее всего. Теперь та "правльиная молитва", которой ты его научил, не будет молитвой вовсе, потому что молитва не имеет с законом ничего общего, это любовь. Любовь сама по себе закон, ей не нужны другие законы.

Источник: О. Евтихов, Т. Трепашко, "Грааль Мудрости", книга первая: "Притчи и истории", изд. "Речья", 2005, с. 232-234:

All we need is Love!

Yevgen

• Допитливий
  • **
  • Yevgen has no influence.
« Reply #48 : Жовтень 17, 2008, 05:14:40 pm »
я от вважаю, що бог-це ,в певному розумінні, закони всесвіту. Думки матеріальні, а молитва, в якій би формі вона не була і з яким змістом вона б не була, допомагає в цьому переконатися. Щасливими людьми бувають тільки оптимісти.

Aleph

• Гість
« Reply #49 : Жовтень 17, 2008, 06:24:23 pm »
Те, що закони Всесвіту - один з найпомітніших для нас проявів Творця, - безсумнівно.

"Матеріальність" - особливість сприйняття, ілюзії породжена думкою :)
Ідея коагулюється в матерію (і то нашою свідомістю).
Ідеї молитви взаємодіють впливають на ідеї, проекції яких ми сприймаємо у матерії.

Ми з дитинства привчені до спотворюючого сприйнняття, через що втрачаємо можливість  бачити причинно-наслідковий зв'язок.
« Останнє редагування: Жовтень 17, 2008, 06:27:56 pm від Aleph »

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #50 : Жовтень 17, 2008, 09:50:38 pm »
А хто знає ці закони Всесвіту? Хто  прелічить їх? І чи є у Всесвіті якись закони? Може це ми, люди,  в силу свого стереотипного сприйняття Всесвіту хочемо бачити Всесвіт як модель, що живе за певними законами?

Yevgen

• Допитливий
  • **
  • Yevgen has no influence.
« Reply #51 : Жовтень 18, 2008, 12:15:58 am »
закони існують завжди, але можливо в різний час, в різних місцях і за різних обставин вони інші. І взагалі, розмислюючи про це, все знову повертається до початку створення всесвіту. Що було першим, фізичні процеси чи думка, яка створила всесвіт. А в такому разі постає питання, що таке думка?-можливо це і є просто напросто результат фізичних процесів в мозку.
Вважаючи, що думка була першою, можна вважати, що наші думки теж творять всесвіт, але який. Той в якому ми живемо чи може інший, який не знаємо і не можемо побачити і відчути. З такого погляду можна пояснити розширення всесвіту збільшенням населення Землі.
Я не знаю прикладів справжньої магії, а не ілюзії. Навіть якщо брати мулярі покажуть і доведуть наявність магії, кожен буде думати по різному,- є це доказом того, що закони всесвіту за різних обставин різні чи їх нема взагалі. Або саме ця відсутність законів і є законом.
Саме тому питання створення всесвіту і є вічним.
І виходячи з цього можна сказати, що будь-яка щира молитва є правильною, адже думка може бути як просто резульатом фізичних процесів, так і інструмент створення складної системи всесвіту(нашого або іншого).

Павло

• Місцевий
  • Павло is looked down upon.
« Reply #52 : Жовтень 18, 2008, 01:42:49 pm »
А хто знає ці закони Всесвіту? Хто  прелічить їх? І чи є у Всесвіті якись закони? Може це ми, люди,  в силу свого стереотипного сприйняття Всесвіту хочемо бачити Всесвіт як модель, що живе за певними законами?
Задаватись першими трьома запитаннями які Ви поставили це перепрошую на слові "дурного профана робота".
Не в силу свого стереотипного сприйняття, а в силу того що іншого ви побачити не хочете.

Aleph

• Гість
« Reply #53 : Жовтень 18, 2008, 08:42:21 pm »
закони існують завжди, але можливо в різний час, в різних місцях і за різних обставин вони інші. І взагалі, розмислюючи про це, все знову повертається до початку створення всесвіту. Що було першим, фізичні процеси чи думка, яка створила всесвіт. А в такому разі постає питання, що таке думка?-можливо це і є просто напросто результат фізичних процесів в мозку.

“Спочатку було Слово і Слово було Бог”

Вважаючи, що думка була першою, можна вважати, що наші думки теж творять всесвіт, але який. Той в якому ми живемо чи може інший, який не знаємо і не можемо побачити і відчути.

К. Кастанеда безпосередньо вживає термін "робити Світ", називаючи цим словосполученням породження нашою свідомістю ілюзій. Те все, що ми важаємо світом є відображення реальності у нашій свідомості, яке наш мозок змігнює, підганяєчи під свої "звички". Ми, у звичайному стані, не можемо сприймати не ілюзії.

Я не знаю прикладів справжньої магії, а не ілюзії.

Магія - дуже заїзджений термін, яким називають як Велике Діяння так і примітивні заговори ("народної магії"), через що я утримуюся від його вживання. Якщо мається наувазі реалізаційну владу, то завжди той, хто визнає існування випадковостей зможе пояснити нею результати "нетрадиційного" втручання.

Або саме ця відсутність законів і є законом.

Ми схильні важти випадковим або хаотичним все, що не встані осягнути через брак інтелектуальних ресурсів. Проте, якщо б ми змоделювали, наприклад, рух молекул у рідині чи газу, задавши початкові стани і властивості всіх частинок та промоделювавши їх взаємодію ми б побачили, що броунівський рух зовсім не хаотичний.

І виходячи з цього можна сказати, що будь-яка щира молитва є правильною, адже думка може бути як просто резульатом фізичних процесів, так і інструмент створення складної системи всесвіту(нашого або іншого).

Причинно-наслідкові зв'язки не такі лінійні та однонаправлені як нам інколи здається.

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #54 : Жовтень 19, 2008, 11:01:46 am »
... Ми схильні важти випадковим або хаотичним все, що не встані осягнути через брак інтелектуальних ресурсів. Проте, якщо б ми змоделювали, наприклад, рух молекул у рідині чи газу, задавши початкові стани і властивості всіх частинок та промоделювавши їх взаємодію ми б побачили, що броунівський рух зовсім не хаотичний.

Причинно-наслідкові зв'язки не такі лінійні та однонаправлені як нам інколи здається.
Очень интересный материал по этим темам можно найти здесь: http://files.kab.co.il/files/rus_ml_kabbalah_ili_kvantovaya_fizika.pdf. Но это все написано с точки зрения каббалистов. Так что кому Каббала не интересна, можно это не читать.
All we need is Love!

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #55 : Жовтень 19, 2008, 11:34:46 am »
Задаватись першими трьома запитаннями які Ви поставили це перепрошую на слові "дурного профана робота".
Не в силу свого стереотипного сприйняття, а в силу того що іншого ви побачити не хочете.

Ці питання були риторичні, шукати на них відповідь не обов'язково, тому що існують одні закони -- закони фізики, все інше і є ті самі профанації, про які Ви згадали.

Leo

• Допитливий
  • **
  • Leo has no influence.
« Reply #56 : Грудень 21, 2008, 03:08:13 pm »
На мою думку молитва це інструмент задопомогою якого ти заглядаєш в самого себе. :) :) :)

Володя

• Писар
  • Володя is looked down upon.
« Reply #57 : Грудень 28, 2008, 06:31:13 pm »
Молитва? Це звернення... прохання...
І саме така молитва - це інструмент на шляху до духовного, ідельного, метафізичного Знання.
[/uquote]
Хочу додати, що на мою думку молитва - це швидше (одним словом) - приєднання, тобто коли ти налаштовуєш, отримуєш, омінюєшся з божеством. Або, скажімо, це шлях (віконце) до твоєї підсвідомості, де ти можеш побачити те вищесказане божество, яке повсюду і в тобі також. І через нього (через себе) ти можеш заглянути в всесвіт (у т.ч. і у час)

Володя

• Писар
  • Володя is looked down upon.
« Reply #58 : Лютий 11, 2009, 01:49:50 am »
Молитва? Це звернення... прохання...

На мою думку "молитва" і "прохання" це речі протилежні.
Бо "прохання" це шлях егоїзму, шлях на отримання, а молитва ....- АБСОЛЮТНИЙ альтруїзм.
Молитва, яка починається словами "Боже ДАЙ мені...."... не зовсім молитва.... Хоч і "все від Бога", але він не займається роздачею цінностей...
Правильгна молитва це:
1. альтруїзм, щось типу "Боже, візьми мою Любов.....",
2. концентрація (абсолютна), тобто входження в медитативеий стан, І саме така молитва - це інструмент на шляху до духовного, ідельного, метафізичного Знання.

Кілька раз переглядав цю тему і лише тепер побачив, що у словах майстра (підкреслено) нам дана відповідь на запитання, що таке молитва.
   Ми і вони (масони) по різному сприймаємо процес молитви. Так, ми просимо. І у цьому наша слабість, Саме тут нас колись фатально обдурили, зробили сліпими (здогадайтесь, хто). Нас так навчили. Нас навчили просити, а не прагнути, діяти.
  Невже достойно людини все життя до останнього дня просити? (так і хочеться сказати: "Лупайте цю скалу...").
  Майстри не просять, майстри трудяться. Саме таким способом вони  досягають результату, трудячись над собою.
« Останнє редагування: Лютий 11, 2009, 01:52:28 am від Володя »

fg28

• Допитливий
  • **
  • fg28 is looked down upon.
« Reply #59 : Лютий 22, 2009, 06:05:53 pm »
Що в Вашому розуміні молитва?
Спілкування з Богом.