Автор Тема: Книги по Каббалі  (Прочитано 6360 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Enlil

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Enlil has no influence.
  • im back! =)
Re: Книги по Каббалі
« Reply #15 : Вересень 15, 2011, 11:20:21 am »
Тогда какой путь к себе или познания себя, по вашему лучший? :)
В контексті того часу в якому ми звами живемо хорошою системою можна назвати каббалу.  Однак я би рекомендував вивчати різні шляхи пізнання і на основі порівняння і ситезу пізніше зробити таку собі квінтесенцію усіх шляхів. Не слід обмежуватися однією системою.Якшо у вас 1 система то ви раб, якшо 2 то ви постійно будете в суперечках між ними і тіки 3 системи дають мінімальний рівень свободи. Однак слід зазначити що я ,говорячи мовою каббали, знахожусь під махсомом, тому я навряче вам допоможу своєю відповідю.

Дякую, я з вами згоден. :). Мене більше цікавить субективний погляд шукачів
Непоняв... а я що не шукач?  :D :D :D чи ви маєте на увазі братів? думка братів вам інтересна?

Я маю на увазі власний досвід з конретикою (субективний) :)

Ваша думка для мене цікава і важлива
Заспокойтесь я просто жартую  :D :D :D :D :D А якщо з конкретикою то я вважаю що без "учителя" цей шлях просто не пройти. У мене був життєвий досвід нащот духовного розвитку і думаю першочерговою задачою це получити керівницчтво на шляху зверху. Хоча воно і так є у кожної людини, але воно так далеко що тяжко розібратися що треба робити, що хотіти, куди йти. Тому треба "посредника" між керівничтвом Творця і тобою, яким водночас існував би у матеріальному обліку і був в духовному вимірі. Під "учителем" учителем я не обовязково розумію людину, це може бути книжка чи щост інше, однак людина булаб самим підходящим варіантом. Я 4 роки учився у одного вчителя який живе і працює у Львові. Як я до нього попав це окрема історія, однак що важливе це то, що я ніколи правильно не вибрав би учителя якби я сам вибирав. НЕ УЧЕНЬ ВИБИРАЄ УЧИТЕЛЯ, А УЧИТЕЛЬ ВИБИРАЄ УЧНЯ.Мені просто повезло... Тому я думаю що шукачеві слід просто просити у Керівництва Зверху посредника який би допоміг розібратися у шляху. На мою скромну думку таким  чудовим посредником можуть бути каббалістичні книги. Кромі живого вчителя, це єдиний метод як заполучити частоти вищих світів, для виправлення себе... Тому я вибираю каббалу. Я пробував також ще шлях медитауції, але для сучасної людини без наставника це дуже тяжко.( ПОВТОРЯЮ ГОЛОВНОЮ ЗАДАЧОЮ ДУХОВНОГО ШЛЯХУ ЦЕ ПОЛУЧИТИ СВІТЛО ІЗ ВИЩОЇ СТУПЕНІ ДЛЯ ВИПРАВЛЕННЯ СЕБЕ.) Сучасна людина просто не буде знати на що медитувати,як медитувати, як получити це світло зверху шляхом медитації. Просто у людей немає елементрарних знань про те як працює наша свідомість і система світів БЕА. Тому ИМХО самим простим і швидким методом получити духовний результат - це каббала. Треба просто почитати елементарні книги по каббалі і поняти що тобі потрібно робити. НАжаль у наш час дуже багато вульгарної каббали, тому я рекомендував би деякі роботи  які зазначали вже вище і деякі нові роботи. До таких робіт можна віднести роботи Арі, Бааля Сулама, Баруха Ашлага і Міхаэля Лайтмана. Це лінія учителів які викладають у  роботах істину каббалу, за допомогою якої можна получити результати виправлення і пізнання. Вот і все нащот конкретики і власного досвіду.
Не верь себе до своєй смерти!

Enlil

• Місцевий
  • im back! =)
« Reply #16 : Вересень 15, 2011, 11:27:49 am »
Давайте чітко сформулюємо що таке духовний розвиток? Кожен розуміє його по своєму. Для когось це любов до Бога, для іншого досягнення стану нірвани, ще для когось зовсім інше.. адже скільки людей -- стільки й думок ;)... Особисто для мене все що стосується розумової діяльності людини невід"ємно пов"язане з душею...Ровивай душу або розвивай розум для мене тотожні поняття.
Для мене Духовний Розвиток чи Еволюція це метод як поличити частоту чи світло вищої ступені, для того щоб виправити себе і стати предаставником цієї ступені. І скільки виб не філософствували і не розвивали свій розум ви не получити це світло чи частоту. Єдиний розумовий шлях щоб получити світло вищої ступені це медитація. Як говорорять: там де твої думки там і ти. Однак медитація чи концетрація увагри немає нічого спільного і простими роздумами у людському розумінні. Скількиб ми мавпу не навчали рахувати чи думати вона всеодно буде мавпою, поки не відбудеться здвиг свідомості, здвиг фокусу уваги, здвиг точки зборки, називайте це як хочете. А такий здвиг можливий тільки при прямій дії вищого світла на свідомість субєкта.Повторяю -Розумом цього не досягти.

Kostya

• Місцевий
  • Kostya has no influence.
« Reply #17 : Вересень 15, 2011, 11:43:45 am »
Дякую, Enlil. Дуже відверто

Каменяр

• Веталь
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • Каменяр has no influence.
  • ДЛ № 3 "Каменяр"
« Reply #18 : Вересень 15, 2011, 12:01:12 pm »
Цитувати
[author=Enlil link=topic=1152.msg21162#msg21162 date=1316075269]
Для мене Духовний Розвиток чи Еволюція це метод як поличити частоту чи світло вищої ступені, для того щоб виправити себе і стати предаставником цієї ступені. І скільки виб не філософствували і не розвивали свій розум ви не получити це світло чи частоту. Єдиний розумовий шлях щоб получити світло вищої ступені це медитація. Як говорорять: там де твої думки там і ти. Однак медитація чи концетрація увагри немає нічого спільного і простими роздумами у людському розумінні.

Але ж медитація, роздуми, філософія, концентрація і все таке інше не що інше як розумова діяьність, саме її я і мав на увазі. Ми говоримо про одні і ті ж самі речи, тільки різними словами :)

Цитувати
Скількиб ми мавпу не навчали рахувати чи думати вона всеодно буде мавпою, поки не відбудеться здвиг свідомості, здвиг фокусу уваги, здвиг точки зборки, називайте це як хочете. А такий здвиг можливий тільки при прямій дії вищого світла на свідомість субєкта.Повторяю -Розумом цього не досягти.
Ну добре :), Вам не подобається слово розум, нехай буде душа :), єдине чого я не зрозумів це про шабелі світла.. вище світло це що у Вашому розумінні? А нижче;)?
http://ukrmason.org/ukr/faq.php
Найчастіші запитання: Як, Де, Коли? :)

Enlil

• Місцевий
  • im back! =)
« Reply #19 : Вересень 15, 2011, 12:07:36 pm »
Цитувати
[author=Enlil link=topic=1152.msg21162#msg21162 date=1316075269]
Для мене Духовний Розвиток чи Еволюція це метод як поличити частоту чи світло вищої ступені, для того щоб виправити себе і стати предаставником цієї ступені. І скільки виб не філософствували і не розвивали свій розум ви не получити це світло чи частоту. Єдиний розумовий шлях щоб получити світло вищої ступені це медитація. Як говорорять: там де твої думки там і ти. Однак медитація чи концетрація увагри немає нічого спільного і простими роздумами у людському розумінні.

Але ж медитація, роздуми, філософія, концентрація і все таке інше не що інше як розумова діяьність, саме її я і мав на увазі. Ми говоримо про одні і ті ж самі речи, тільки різними словами :)

Цитувати
Скількиб ми мавпу не навчали рахувати чи думати вона всеодно буде мавпою, поки не відбудеться здвиг свідомості, здвиг фокусу уваги, здвиг точки зборки, називайте це як хочете. А такий здвиг можливий тільки при прямій дії вищого світла на свідомість субєкта.Повторяю -Розумом цього не досягти.
Ну добре :), Вам не подобається слово розум, нехай буде душа :), єдине чого я не зрозумів це про шабелі світла.. вище світло це що у Вашому розумінні? А нижче;)?
Шановний Каменяр Я би хотів з вами поговорити очно  ;D Це можливо на наступних вихідних таке влаштувати? Я живу у Львові.
Нащот світла... то згідно каббали і деяких інших вчень у кожному світі є своє світло і його джерело. У нашому матеріальному світі є наше матеріальне світло і його джерело - сонечко :D так само і в інших світах. І хто під яким світлом, під яким сонцем живе тим і являється...

Enlil

• Місцевий
  • im back! =)
« Reply #20 : Вересень 15, 2011, 12:12:11 pm »
Кстаті згідно деяких езотеричних вчень і традицій наше матеріальне світло мішає бачити духовне світло. Тому іменно каббалісти читають святі книжки уночі(темряві). Деякі йоги для того спеціально купають собі ями або знаходять пещери де є повна темрява. Десь колись я читав про секту Есеїв які почитали темряву як прояв Бога і всі свої обряди і молитви вони читали і робили і повній темряві.Згідно деяких джеред Ісус Навін також молився(медитував) у повній темряві і був членом цієї секти....
« Останнє редагування: Вересень 15, 2011, 12:13:45 pm від Enlil »

JK

• Administrator
  • Писар
  • JK has no influence.
  • ДЛ "Каменяр"
« Reply #21 : Вересень 15, 2011, 12:52:03 pm »
...
Повторяю -Розумом цього не досягти.

Абстрактні принципи залишаються правильними будь-де і розуму вони можуть бути доступні. Роздуми - теж спосіб медитації, що призводить до розвитку.
Важливим моментом, на мою думку, є відмова від пошуку аналогій.
А для отримання "вищого світла" потрібно, як мінімум прагнути цього. А дійсно прагнути - означає діяти, тобто, проявити активність, шукаючи "світло".

Enlil

• Місцевий
  • im back! =)
« Reply #22 : Вересень 15, 2011, 01:09:29 pm »
А для отримання "вищого світла" потрібно, як мінімум прагнути цього. А дійсно прагнути - означає діяти, тобто, проявити активність, шукаючи "світло".
Повністю згідний...

Enlil

• Місцевий
  • im back! =)
« Reply #23 : Вересень 21, 2011, 07:19:35 pm »
Усім кому інтересний історичний екскурс по каббалі, а також около-академічні дослідження на цю тему рекомендую книгу Артура Уэйта "Каббала". Книга якля собою серйозним академічним дослідженям з таким собі  критичним поглядом на деякі історичні питання Каббали. Також розкриваються ключові поняття вчення і принципів каббали. Автор у книзі сприймає каббалу у правильному руслі і книга повністю позбавлна тих вульгарних псевдо-каббалістичних знань і вірувань які так притаманні західній магічній традиції і іншим книжка автора. В ній каббала не сприймається як вчення про амелутів і як приручати духів, а як містичну традицію евреїв для пізнання світу, себе і Творця.
На обложку можна подивитися тут http://www.labirint.ru/books/230273/.
Мушу признати що книга доволі рідкісна но думаю вона того варта. Купив її у львові за 130 грн. Однак слід також зазначити що це чисто академічний труд і він не має такого впливу на людину як оригінальні каббалістичні джерела.
« Останнє редагування: Вересень 21, 2011, 07:24:31 pm від Enlil »

Lucem

• Lodge «Golden Acacia» No.4
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Lucem has no influence.
« Reply #24 : Вересень 22, 2011, 02:09:40 am »
Усім кому інтересний історичний екскурс по каббалі, а також около-академічні дослідження на цю тему рекомендую книгу Артура Уэйта "Каббала". Книга якля собою серйозним академічним дослідженям з таким собі  критичним поглядом на деякі історичні питання Каббали. Також розкриваються ключові поняття вчення і принципів каббали. Автор у книзі сприймає каббалу у правильному руслі і книга повністю позбавлна тих вульгарних псевдо-каббалістичних знань і вірувань які так притаманні західній магічній традиції і іншим книжка автора. В ній каббала не сприймається як вчення про амелутів і як приручати духів, а як містичну традицію евреїв для пізнання світу, себе і Творця.
На обложку можна подивитися тут http://www.labirint.ru/books/230273/.
Мушу признати що книга доволі рідкісна но думаю вона того варта. Купив її у львові за 130 грн. Однак слід також зазначити що це чисто академічний труд і він не має такого впливу на людину як оригінальні каббалістичні джерела.

Вельми дякую Вам за рекомендацію по літературі, із задоволенням прочитаю цю роботу.

alrobeler

• Допитливий
  • **
  • alrobeler is looked down upon.
« Reply #25 : Вересень 22, 2011, 08:42:34 pm »

Человек состоит из двух частей: тело и разум. Тренируй свое тело и тренируй свой разум, это и будет путь к себе. ИМХО.
[/quote]
А насколько так сказать процентов чего? Точнее сколько внимания уделять каждому из этих составляющих?

Каменяр

• Веталь
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • Каменяр has no influence.
  • ДЛ № 3 "Каменяр"
« Reply #26 : Вересень 23, 2011, 09:44:21 am »
В идеале должен быть баланс фифти/фифти. Если будет перекос в одну из сторон, то это уже не будет гармонией. Например, если человек будет слишком приземлен, то ни о каком духовном росте речи быть не может, а если он будет летать в небесах, то начнутся проблемы на земном уровне и это опять таки затруднит рост личности как в духовном плане так и в физическом.
http://ukrmason.org/ukr/faq.php
Найчастіші запитання: Як, Де, Коли? :)

Kostya

• Місцевий
  • Kostya has no influence.
« Reply #27 : Вересень 23, 2011, 04:33:39 pm »
В идеале должен быть баланс фифти/фифти. Если будет перекос в одну из сторон, то это уже не будет гармонией. Например, если человек будет слишком приземлен, то ни о каком духовном росте речи быть не может, а если он будет летать в небесах, то начнутся проблемы на земном уровне и это опять таки затруднит рост личности как в духовном плане так и в физическом.

Интересный вопрос и интересный ответ, спасибо

Emogeniya

• Допитливий
  • **
  • Emogeniya is looked down upon.
  • void like silence
« Reply #28 : Липень 30, 2012, 11:43:27 pm »
А хто які книги по каббалі читає? Порекомендуйте. Оригінальні тексти не в счот, треба щось з коментарієма

Читаю практическую магию Папюса,как по мне все очень интересно глубоко и понятно расписано.
Everything exists, nothing exists.

Emogeniya

• Допитливий
  • **
  • Emogeniya is looked down upon.
  • void like silence
« Reply #29 : Серпень 11, 2012, 12:53:07 am »
А хто які книги по каббалі читає? Порекомендуйте. Оригінальні тексти не в счот, треба щось з коментарієма

А вообще,я могу вам сказать,что вы сами должны почувствовать именно вашу книгу.Мое подсознание само мне подсказывает.
Everything exists, nothing exists.