Автор Тема: Допоможіть, будь ласка, розібратись  (Прочитано 15813 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

JK

• Administrator
  • Писар
  • Reputation Power: 0
  • JK has no influence.
  • ДЛ "Каменяр"
Re: Допоможіть, будь ласка, розібратись
« Reply #30 : Червень 18, 2011, 04:22:43 pm »
...
А Німеччина? :)

"...
ОВЛГ є єдиним суверенним представником усіх Великих Лож Німеччині за кордоном і перед громадськістю всередині країни, має доручення сприяти масонським дослідженням. Все що стосується ритуалів, внутрішнього регламенту і членства, то це є прерогативою Великих Лож і вони в цих питаннях суверенні й автономні.
..."

jekson

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • jekson is looked down upon.
  • ДЛ "Паломники до країни Сходу"
« Reply #31 : Червень 18, 2011, 05:51:25 pm »
Все так складно, профану нічого не зрозуміти:-(.

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
  • frankomason has no influence.
« Reply #32 : Червень 18, 2011, 06:52:04 pm »
Справа в тому, що в Нiмеччинi Великi Ложi, що, так сказати, домовились, делегували повноваження, про якi говорилося вище, надструктурi - Об'еднаним Великим Ложам Нiмеччини, яка була визнана у всесвiтньому масонському ланцюгу единою регулярною на територii' Нiмеччини. Гадаю, це е яскравим прикладом братнього взаеморозумiння.
Крiм того, в Нiмеччинi iснують й iншi органiзацii' по типу великих лож, якi не мають визнання i  вважаються нерегулярними.
У Wikipedia e стаття про ОВЛН.
TEMPORA MUTANTUR ET NOS MUTAMUR IN ILLIS

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #33 : Червень 19, 2011, 04:29:10 pm »
Справа в тому, що в Нiмеччинi Великi Ложi, що, так сказати, домовились, делегували повноваження, про якi говорилося вище, надструктурi - Об'еднаним Великим Ложам Нiмеччини, яка була визнана у всесвiтньому масонському ланцюгу единою регулярною на територii' Нiмеччини. Гадаю, це е яскравим прикладом братнього взаеморозумiння.
Крiм того, в Нiмеччинi iснують й iншi органiзацii' по типу великих лож, якi не мають визнання i  вважаються нерегулярними.
У Wikipedia e стаття про ОВЛН.

Я власне й веду до того, що ОВЛН-це одна ВЛ, яка об"єднує кілька ВЛ.
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #34 : Червень 19, 2011, 05:31:33 pm »
Саме так. 5 ВЛ утворюють одну.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #35 : Червень 19, 2011, 06:47:49 pm »
Я так і не зрозумів,чому ОВЛР не регулярнa. Вони працюють по ландмаркам, визнають віру в єдиного Бога,не приймають до себе жінок.Тоді,чого вона не регулярна?
Спочатку варта розібратись в термінології.
Що таке "Регулярність" в Масонстві? Це слово має два визначення. Перше - дотримання давніх законів Масонства (в основному викладених в Ландмарках), а друге - процес при якому окремі Великі Ложі визнають одна одну, що дозволяє їм взаємодіяти та відвідувати їх членам інших масонських юрисдикцій.

По першому визначенню.
Кожна автономна масонська організація має свої визначення, а точніше - розуміння, регулярності. Таким чином кожна Велика Ложа вважає себе регулярною, та вимагає дотримання власних правил регулярності, не залежно від того наскільки чітко вони визначені. Отже кожен масон вважає себе «регулярним», адже він (чи навіть вона) був «регулярно» ініційований в «регулярній» ложі.

По другому визначенню.
Якщо дві Великі Ложі вирішать встановити і підтримувати між собою братерські відносини, вони укладають офіційний договір про «визнання». Зазвичай це включає в себе порівняння двох систем, щоб визначити чи відповідають вони одна одній за критеріями визнання. Кожна Велика Ложа має свої критерії визнання які, в більшості випадків, зводяться до наступного:
a) регулярність походження;
b) регулярність поведінки;
c) автономність.
Загалом критерії регулярності мало відрізняються від Великої Ложі до Великої Ложі, але значні розбіжності можуть призвести до відмови у визнанні.

Отже, якщо між двома ВЛ немає взаємовизнання, то одна ВЛ не вважає іншу регулярною, оскільки невідомо чи співпадає розуміння "регулярності" в цих ВЛ.

Для того, щоб не було непорозумінь певного плану, у нас прийнято наступне - якщо ВЛ визнали регулярною, хоча б, три визнані ВЛ  - вона визнається регулярною не зважаючи на те, чи є між нашими ВЛ взаємовизнання. Але взаємовізитації, все рівно, заборонені до моменту взаємовизнання.

Тому, якою б чудовою не була ОВЛР, як би вони не декларували чітке дотримання Ландмарок, які б чудові хлопці там не працювали, для нас вони не є регулярною масонською організацією. Бо між нашими ВЛ не встановлено взаємовизнання, крім того з їхньою ВЛ не встановлено взаємовизнання жодною ВЛ яку ми, навзаєм, визнаємо регулярною. Доки це не відбулось, їхні декларації про дотримання Ландмарок та давніх законів Масонства, для нас, так і залишаються деклараціями.

Більш детально про це питання можна дізнатись з англомовної статті Д:.бр:. Тоні Попе http://www.freemasons-freemasonry.com/pope7.html З неї приведені визначення регулярності. Дещо більше можна прочитати в статті на Вікіпедії http://uk.wikipedia.org/wiki/Масонська_регулярність
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

grafff

• Старійшина
  • grafff has no influence.
« Reply #36 : Червень 19, 2011, 07:32:53 pm »
 Так следует предположить, что для некоторых лож, возможно и для ОВЛР, пока не пришло время, быть признанной, может времени не хватило, пока-что много других дел  :), Так что, ничего внутри самих лож может и не меняться, а придет время, братья встретятся, поймут что они одинаковы, и признают друг друга. Такой вариант не исключен?   

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #37 : Червень 19, 2011, 07:39:18 pm »
Так следует предположить, что для некоторых лож, возможно и для ОВЛР, пока не пришло время, быть признанной, может времени не хватило, пока-что много других дел  :), Так что, ничего внутри самих лож может и не меняться, а придет время, братья встретятся, поймут что они одинаковы, и признают друг друга. Такой вариант не исключен?   
Не забувайте, що в однiй юрисдикцii' може бути визнаною тiльки одна ВЛ.

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #38 : Червень 19, 2011, 07:43:41 pm »
Брате, його звуть Тонi Поуп :D

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #39 : Червень 19, 2011, 09:09:14 pm »
TONY POPE
:)
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #40 : Червень 19, 2011, 10:57:16 pm »
TONY POPE
:)
З цього приводу згадався "Код да Вiнчi" коли героi' переплутали Александра Поупа з Roman Pope. :)

cudmint

• Допитливий
  • **
  • cudmint has no influence.
    • MistInfo
« Reply #41 : Червень 19, 2011, 11:13:00 pm »
Не забувайте, що в однiй юрисдикцii' може бути визнаною тiльки одна ВЛ.

ось-ось.. а як я розумію, "Фенікс України" під юрисдикцією ОВЛР, хоча на території ВЛУ.. тому їм спочатку це питання треба вирішити=) на мою думку
Si Deus Pro Nobis, Quis contra Nos

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #42 : Червень 19, 2011, 11:55:02 pm »
Треба - гучно сказано. Та й навiщо це i'м, вони ж вважають себе регулярними. :(

grafff

• Старійшина
  • grafff has no influence.
« Reply #43 : Червень 20, 2011, 08:19:12 am »
Треба - гучно сказано. Та й навiщо це i'м, вони ж вважають себе регулярними. :(
Интересно, ФЕНИКС был регулярным в составе ВЛУ, а потом перешел в ОВЛР и стал еще больше регулярным  :)
 P.S. Чистое любопытство, как представители масонства, так просто общаются, переходят от одной юрисдикции в другую. У них что есть спец очки в которых видно посвященных  ;D. Так как движение масонство не светится нигде, и даже не общаются регулярные с нерегулярными.

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
« Reply #44 : Червень 20, 2011, 06:41:05 pm »
В масонстві немає - перейшов чи не перейшов. Ложа "Фенікс" існує в ВЛУ, але її діяльність призупинена, а члени приспані(виключені з ВЛУ) а це значить, що вони втратили будь-яку регулярність, і ні одна регулярна ВЛ ніякої країни не дозволить собі визнати щось подібне регулярним, тобто таким що відноситься до масонства, і не залежно від того, хто як себе називає. Відносно ВЛР і ОВЛР, якщо в Росії буде дві регулярні ложі(такі в принципі можливо), або регулярність перейде від одної до другої, то вони або закривають ложу не свого підпорядкування, або зобов"язують членів цієї ложі приєднатись до законної(регулярної) ВЛ в даній країні, якщо ця ВЛ їх прийме.
Здається що вже більш детально розповісти про статус ложі " Фенікс" не можливо, але якщо в цьому руслі ще є питання, на декілька я відповім і обговорення даної ложі закриваєм.