Автор Тема: Допоможіть, будь ласка, розібратись  (Прочитано 15796 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
  • Reputation Power: 1
  • Ashlar has no influence.
Re: Допоможіть, будь ласка, розібратись
« Reply #165 : Січень 26, 2018, 07:06:19 pm »
Пишите прошение на почту ложи, в которую хотите попасть. С вами свяжутся. Если все будет в порядке, то поручители найдутся.
Донт ворі, мементо морі

Lucem

• Lodge «Golden Acacia» No.4
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Lucem has no influence.
« Reply #166 : Січень 26, 2018, 09:04:47 pm »
Ще одне питання від профана, скажіть будь ласка, якщо я профан і хочу вступити в братство але в мене немає нікого хто би зміг поручитись за мене, чи можу я знайомитись на форумі і приватно переписуватись із посвяченими братами, і чи повинні вони бути із тієї ложі куди я подаю заявку. Просто не дуже то хочеться навязуватись комусь, а братів знайомих немає
Конечно, вы можете общаться и не только с масонами но и с другими пользователями, если они не будут против)))

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #167 : Січень 27, 2018, 11:39:01 am »
Спасибі за допомогу, уже направив прохання, тепер в очікувані)))

Dir

• Допитливий
  • **
  • Dir has no influence.
« Reply #168 : Січень 28, 2018, 02:35:29 pm »
Доброго дня, шановне товариство. Підскажіть, будь ласка, за який час ,в середньому, розглядаеться прохання... Бо починаю розуміти всю суть: "очикування на смерть гірше за саму смерть". Як розумію, якщо не приходить відповідь, як мінімум три майстри тебе вважають недостойним такої честі. І якщо так, то й по яким критріям тебе "забракували" теж наврядчи дізнаєшся?

Dir

• Допитливий
  • **
  • Dir has no influence.
« Reply #169 : Січень 28, 2018, 02:55:15 pm »
1. Ну если вас волнуют формальности, то, вообще-то я посвященный масон, но усыплен.
И объясните, пожалуйста, термин "посвященный масон, но усыплен".

Lucem

• Administrator
  • Старійшина
« Reply #170 : Січень 28, 2018, 05:57:24 pm »
Доброго дня, шановне товариство. Підскажіть, будь ласка, за який час ,в середньому, розглядаеться прохання... Бо починаю розуміти всю суть: "очикування на смерть гірше за саму смерть". Як розумію, якщо не приходить відповідь, як мінімум три майстри тебе вважають недостойним такої честі. І якщо так, то й по яким критріям тебе "забракували" теж наврядчи дізнаєшся?
-Прохання розглядається мінімум 1-2 місяці, це пов’язано з роботами, якщо немає відповіді на протязі півроку, то прохач може повторно звернутися з проханням до вступу.
-Не завжди так, бувають випадки коли за явною неадекватністю прохача, листи знімає з розгляду секретар.
-Що до критеріїв, то тут питань не може виникнути, якщо прохач цікавиться масонством та знає куди та навіщо він йде.

« Останнє редагування: Січень 28, 2018, 07:33:30 pm від Lucem »

Lucem

• Administrator
  • Старійшина
« Reply #171 : Січень 28, 2018, 06:06:59 pm »
1. Ну если вас волнуют формальности, то, вообще-то я посвященный масон, но усыплен.
И объясните, пожалуйста, термин "посвященный масон, но усыплен".
Чоловіка посвячують у масонство (він проходить обряд посвяти), але з годом, з різних причин відходить від масонських справ, перестає відвідувати праці та т.д. Зворотного обряду (розпосвячення  :) ) не існує, раз вже став масоном то це на завжди, і цього масона називають сплячим (він не має права відвідувати роботи, сплачувати внески та приймати участь у будь яких масонських заходах), але він може прокинутись (ложа відновлює його права, як повноправного члена ордену).

Якось так, стисло.
« Останнє редагування: Січень 28, 2018, 07:32:12 pm від Lucem »

Dir

• Допитливий
  • **
  • Dir has no influence.
« Reply #172 : Січень 29, 2018, 10:26:28 am »
Дуже дякую Вам, шановний Lucem, за чітке роз'яснення. Ви заспокоїли мою душу. :) Тим паче, бачу, що поспішати нікуди, на форумі є багато цікавої інформації, з якою слід ознайомитись.