Автор Тема: КТО И ПОЧЕМУ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ПРИНЯТ В ОРДЕН ВОЛЬНЫХ КАМЕНЩИКОВ  (Прочитано 22323 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Alen Geich has no influence.
  • icq.im/legendary_tails [24/7]
Я маю на увазі, що будь-яка фраза, символ, знак має своє первинне значення. Те істинне значення, яке туди заклав той, хто сказав фразу, створив символ, зобразив знак. Звичайно, багато з них настільки давні, що істинний зміст втрачається, але він наскільки можливо передається через різні традиції. Багато з таких "посилів" практично постійно трактуються самими різними людьми з самими різними цілями - але це ж не міняє їх суті, правильно? Небезпека для шукача підпасти під вплив хибного тлумачення тієї чи іншої Школи (в широкому змісті). Ось тут фраза св.Павла:" Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе" - найбільш доречна. Тільки зрозумівши, що твій перший Учитель - твоя Душа і твоя головна задача встановити зв"язок з нею (побудувавши антахкарану), прагнучий зможе рухатись "від нереального до реального". Саме тому існує ілюзія "таємних, скритих знань", а насправді все просто - знання постійно розкриваються по мірі росту рівня свідомості людини. не може дитина зрозуміти теорему, наприклад, Піфагора, а для студента - це елементарне рівняння. Але ж суть теореми не міняється і для кожного її суть відкривається в свій час:))( P.S. я глибоко копнув, але щось змушує мене думати, Ви мене зрозумієте.

Доброго вечора,
Так, цілком. Дякую за змістовне доповнення.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.