Автор Тема: ДВЕРІ ХРАМУ  (Прочитано 77772 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Andriy

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Andriy has no influence.
Re: ДВЕРІ ХРАМУ
« Reply #675 : Червень 12, 2020, 06:29:03 pm »
Не можу дати собі оцінку ,на скільки все правильно в мене,думаю багато ще гострих кутів які потрібно обтесввати....
Життя — це щось таємниче, як і сон, казка, чаклунство, і ми абсолютно не знаємо, хто ми такі і що з нами взагалі відбувається. Таємниця просочує все, і таємницям немає ні початку, ні кінця...

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Alen Geich has no influence.
  • icq.im/legendary_tails [24/7]
« Reply #676 : Червень 12, 2020, 06:33:11 pm »
Людина мусить удосконалюватися,ідеалу немає,в братстві є праці і ступені ,ціль і т д...
Це все узагальнено. Метою цього діалогу було бажання почути відповідь від вас, а не від загальних доктрин та тлумачення.
В тім, для себе, я віднайшов відповідь.
 Дякую Вам за розмову.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

Alen Geich

• Допитливий
  • **
« Reply #677 : Червень 12, 2020, 06:34:20 pm »
Не можу дати собі оцінку ,на скільки все правильно в мене,думаю багато ще гострих кутів які потрібно обтесввати....
Дякую за уточнення.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

Andriy

• Допитливий
  • **
  • Andriy has no influence.
« Reply #678 : Червень 12, 2020, 06:36:18 pm »
Приємно було поспілкуватися.Дякую
Життя — це щось таємниче, як і сон, казка, чаклунство, і ми абсолютно не знаємо, хто ми такі і що з нами взагалі відбувається. Таємниця просочує все, і таємницям немає ні початку, ні кінця...

MGY

• Допитливий
  • **
  • MGY has no influence.
« Reply #679 : Липень 03, 2020, 08:22:44 pm »
Здравствуйте. Не приятно слышишь, что мошенники пользуются Именнем Ложи в целях собственной наживы. Наказание, за такое преступление должно быть громким и публичным, чтоб не повадно было прочим посягать на тайну бытия за 13 серебряников.
С другой стороны витает мысль «А почему нет 2 года ответа»? Нет слова нет/да? Не уже ли из-за 13?

Alen Geich

• Допитливий
  • **
« Reply #680 : Липень 06, 2020, 12:19:17 am »

С другой стороны витает мысль «А почему нет 2 года ответа»? Нет слова нет/да?

Доброй ночи,
Я советую Вам обратиться приватным сообщением, вместе с уточнением прошения, к Администрации. Они могут помочь с этим.
Так же уже ранее писалось, что ответ может длиться от дня до многих лет. Хотя здесь же и советовали повторно отправлять заявку через пол года на выбранную ДЛ, или изменить на другую, и продолжать ожидать нового ответа.

Но тут дело ещё в том, что сейчас сезон отпусков и работы в ВЛУ возобновляются с началом осени.
Не совсем понимаю фразу "не уже ли из-за 13?"