Автор Тема: Чи є Орден святого Станіслава масонською організацією?  (Прочитано 6112 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

nothing

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • nothing is looked down upon.
Веталь, на предідущей странице написано

Цитувати
Орден Святого Станислава учрежден польским королем Станиславом Августом Понятовским в память его патрона. Приорат Ордена Святого Станислава в Украине организован в 1999 году и с тех пор его членами стали около 300 высших руководителей страны.

:)

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
Re: Чи є Орден святого Станіслава масонською
« Reply #31 : Січень 31, 2010, 07:32:01 pm »
Веталь, на предідущей странице написано

Цитувати
Орден Святого Станислава учрежден польским королем Станиславом Августом Понятовским в память его патрона. Приорат Ордена Святого Станислава в Украине организован в 1999 году и с тех пор его членами стали около 300 высших руководителей страны.

:)
Щоб стати кавалером цього ордену, потрібно було довести шляхетність чотирьох поколінь по всіх лініях.
Після приєднання Польщі, російський цар залишив ОСС нагородою Царства Польського, правда вимоги, до шляхетності кавалера, вже не були такі жорсткі. Після придушення повстання, та анулювання автономії Царства Польського, ОСС був переведений до відзнак Імперії, як найнижчий орден. Так він і проіснував до 1917-го.
Після створення польського уряду в екзилі, перебував у Британії, ОСС був відновлений як найвища нагорода. Після того як Лех Валенса став президентом, уряд в екзилі саморозпустився і, разом з президентом в екзилі, передав всі повноваження законно та демократично обраному. Але перед тим президент вивів ОСС з підпорядкування уряду і зробив його приватним орденом, мотивуючи це тим, що він є прямим нащадком Станіслава Понятовського.
Вже десь писав, на форумі, що моє особисте ставлення до ОСС, таке, якби перед розвалом СРСР Михайло Горбачов приватизував Зірку Героя Радянського Союзу і почав її вручати всім, хто в змозі за це заплатити. :(
« Останнє редагування: Травень 11, 2011, 06:22:33 pm від W. Ulf »
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Hiram=>churchill

• Писар
  • Hiram=>churchill is looked down upon.
  • Transmutemini in vivos lapides philosophicos!
Так само як і розповідати лекції за 100 000 дол. про демократію! :) :)

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
Так само як і розповідати лекції за 100 000 дол. про демократію! :) :)

А що - нині це популярно)))
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
Шановні форумчани, відповідь на запитання стосовно Ордену Святого Станіслава вже отримано. Цей орден, з точки зору масонства регулярного, не є масонським, і до масонства жодного відношення немає. Здається мені що тему можна закривати.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
Давно пора.

Luka

• Допитливий
  • **
  • Luka is looked down upon.
    Когда я начал изучать масонство и мне попалась информация о Ордене Святого Станислава у меня сразу под сомнение стало то что он вообще имеет какое нибудь отношение к масонству!
    Но все равно мучил этот вопрос т.к., не имел информации для опровержения последнего, но теперь хоть можно бить спокойным. Этот ОСС больше похож на Орден Звезды который в далеком 14 веке организовал Иоанн II как аналог  Ордена Подвески чтобы потешить своих придворных и не отставать от моды ))))

Отак ми всі йдемо, в одну громаду скуті
Святою думкою, а молоти в руках.