Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10
31
Вільне мулярство в Україні / Re: Офіційний телеграм канал ВЛУ https://t.me/GLofU
« Остання відповідь від KPABA Травень 07, 2020, 02:26:11 pm »
Щиро дякую )))
32
Вітаю всіх!
Посвячення, як на мене - це дещо інше ніж накладення рук.
Слово “initiation” (Посвячення) походить від двох латинських слів: “in” – “в” і “ire” – “іти”; таким чином, воно означає “починати” або “вступати у щось”.
Це перший і наступні кроки на Духовному Шляху. Відповідно, людина, отримавши Перше посвячення, – це, в буквальному змісті, людина, що зробила перший крок від людського до духовного царства. Так само, як при індивідуалізації людина перейшла від тваринного царства в людське, так при Посвяченні вона вступила в життя Духа, і вперше має право називатися “духовною людиною” в технічному змісті цього слова.
Це про розширення свідомості до рівня, який дозволяє перейти на зовсім інший якісний рівень.
Людське Царство відповідальне за Тваринне Царство для переводу його в стадію індивідуалізації.
Десь так.
33
Задумавшись над всем этим и возник вопрос, что будет если такие слова силы сказать животному?
Доброго вечора,
Вибачте за археологію :read:, проте захотілося залишити отут і свій роздум також:

Нічого. Як правило, будь-який обряд, що повязується таїнством промови входячи в людську душу, має попередньо осмислюватися претендентом та свідомо прийматися у сердці.
Освідомлення свого буття - дар Б-жий, який був подарований з подихом в Адамове тіло, для всього людського роду. У тварин зовсім інша роль - коритися Людині і бути його помічником, впродовж всього земного життя. Допомога зайцеві від ведмедя, що тоне, всього лиш тварині закони, що називаються інстинктами, які закладенні були Творцем у день його створення.
34
Філософія та світогляд / Re: Места силы Киева
« Остання відповідь від Alen Geich Травень 06, 2020, 12:57:06 pm »
Дуже цікаво про Аскольдову могилу. Чому там негативне місце?

Доброго дня,
Це місце, що розташоване на границі Зеленого Театру,  було не тільки місцем смерті князя Аскольда. Не доброї слави добавляв ще той факт, що на цьому місці існував зруйнований монастир та їхнє поховання. Це поховання з часом переросло в елітний некрополь, який був знищений в часи радянської влади. В свій час також тут були поховані герої Крут.
35
Філософія та світогляд / Re: Места силы Киева
« Остання відповідь від Guerreiro da Luz Травень 06, 2020, 11:05:52 am »
Дуже цікаво про Аскольдову могилу. Чому там негативне місце?
36
Філософія та світогляд / Re: Места силы Киева
« Остання відповідь від Alen Geich Травень 05, 2020, 11:09:05 am »
Доброго времени суток)

Возможно кто-то может поделится инфой, касательно мест силы Киева... Я сейчас заинтересовался этой темой и буду рад практической инфе особенно от тех, кто ощущает эти места.

Доброго дня,
Якщо мова йдеться про узагальнені місця, які серед містян вважаються "місцями сили" то ось Вам список:
Позитивні: Володимирська гірка, Києво-Печерська Лавра, Софіївський собор, Видубицький монастир, Фроловський монастир, Кітаєво.
Негативні: Лиса гора, Главпочтамп, Жовтневий палац, Бабин Яр, Телевишка, територія Зеленого Театру, Аскольдова Могила, Московський міст, Бессарабський ринок, Воздвиженка, сходи на Великій Житомирській, Байковий цвинтар, дім купця Суліми на Лютеранській, Родіна-мать, ну і Андрїївский спуск, 13. 

Здебільшого, популарність до тих чи інших, вище описаних місць, підігрівається за рахунок субкультур чи то екскурсоводів. А вже на місті відіграє свою роль наша уява та атмосфера повз нашого звичного бетонного оточення.
***
Особисто для мене, яскраво виражене місце сили можна відзнайти будь-де, яке віддалене від присутні високої концентрація штучних ЕМП. Для прикладу: ну не може бути місце з "таємною силою", про яке розказують екскурсоводи, тим часом на тому ж "будинку з привидами", натикано дві чи три вишки сотового звязку.

Місця сили грубо поділяю, особисто, на дві категорії: природнє, та спадкоємне, тобто набуте людьми, де сила місця залежить від частоти проведення ритуалів, молитви, чи навіть якість чистоти спільного перебування та вчинків.

Як описувалось вище є місця з позитивною енергетикою, та негативною. У природних місць полярність являється сталою, самостійно незмінною. Вплинути на зміну полярності може лише подія, яка повязана із діями людини. У спадкоємних місцях, як я писав, силу потрібно постійно підтримувати, щоби здобута енергетика не йшла на спад. Саме тому, ритуальні місця намагаються робити на природних джерелах, де це місце може бути посилене вже поступово спадкоємним фактором. Хочу зауважити також, що здебільшого легше віднайти місця з негативною енергетикою, так як її розпад відбувається у декілька разів повільніше чим в позитивної. Також процесс зміни полярності (вище описаним фактором) на негатив проходить набагато швидше, аніж навпаки. Саме тому до "святих місць" відносяться із такою педантичною обережністю та дбайливістю. Для прикладу (на мою думку), масонський храм, являється одним із гарних прикладів подібних місць.

 Місцем індивідуальної сили також є і ваш дім, або місце вашої частої ночівлі. Він несе акумулятивний характер, але це вже відноситься до більш поглибленної теми...
37
Вільне мулярство в Україні / Re: ДВЕРІ ХРАМУ
« Остання відповідь від Andriy Травень 03, 2020, 11:04:12 pm »
Справа в іншому ,головне  щоб було корисно!!!!
38
Вільне мулярство в Україні / Re: ДВЕРІ ХРАМУ
« Остання відповідь від Alen Geich Травень 03, 2020, 10:42:04 pm »
Доброго вечора,дякую обов’язково перегляну,дуже добре ,що світ не без добрих людей!!!!

Будь ласка,
 Вам залишилась справа за малим - віднайти хоч щось у вільному доступі. Нажаль, я зустрічав (поки що) лише пропозиції, за оплату примірника. Втім, все має свою ціну.39
Вільне мулярство в Україні / Re: ДВЕРІ ХРАМУ
« Остання відповідь від Andriy Травень 03, 2020, 10:24:05 pm »
Доброго вечора,дякую обов’язково перегляну,дуже добре ,що світ не без добрих людей!!!!
40
Вільне мулярство в Україні / Re: ДВЕРІ ХРАМУ
« Остання відповідь від Alen Geich Травень 03, 2020, 10:06:30 pm »
Підкажіть літературу.,яку корисно б було почитати ....дякую

Доброго вечора,
Вам сюди: https://www.stone.co.ua/index.php?topic=36.0
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10