Автор Тема: Конституція Андерсона  (Прочитано 2202 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

trojanda

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • trojanda has no influence.
Конституція Андерсона
« : Грудень 14, 2017, 10:06:04 am »
Добрий день.
У мене є таке питання по п.2 Про Світську Владу, Вищу і призначену:
чи означає лояльне підданство світський владі, що Вільний Муляр повинен повністю дотримуватись законів тієї країни де він проживає? Я маю на увазі не лише закон, який захищає головні людські потреби - життя, свободу тощо. А й наприклад, оподаткування.
Тобто, чи може бути прийнятий до Братсва людина яка:
1. є найманим працівником і отримує заробітну платню у "конверті".
2. є підприємцем - і мінімізує оподаткування своїх доходів (по різним причинам: чи щоб виживати у конкурентній боротьбі, чи щоб не платити податки-більше заробляти).

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
  • Ashlar has no influence.
Re: Конституція Андерсона
« Reply #1 : Грудень 16, 2017, 01:22:34 pm »
Як ви самі відповіли б на це запитання?
Донт ворі, мементо морі

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #2 : Грудень 17, 2017, 09:11:41 am »
Добрий день.
Не маю однозначної відповіді на це питання, яка б мене задовольнила й я залишився чесним сам з собою.
Тому й звернувся за допомогою.

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #3 : Грудень 17, 2017, 09:43:37 am »
Річ у тому, що прочитавши засади масонства - 12 заповідей та конституції Андерсона - перший висновок, що підтримуєш ці положення, що є моральною й чесною людиною. Закони країни не порушував - ну крім правил дорожнього руху та вживання алкоголю у віці до 18 років))) - до кримінальної відповідальності не притягувався ж. А коли починаєш трохи глибше копати (чи обтесувати камінь) - то аналізую своє життя не з точки зору наявності судимості, а з точки зору чесності своїх дій і свого життя до самого себе. Моральність...

Мені здається це важливе питання для людей у яких є бажання стати Вільним Муляром, навіть не скільки питання - скільки критерій, наприклад, такий як і віковий ценз. Бо конституції Андерсона, як і 12 основних заповідей масонства є засадами масонства. До речі, 10 заповідь теж говорить про послух законам і пошану до влади. Та й 9 заповідь говорить про чесність і моральність майбутнього Муляра.

Для мене відповідь на це питання важлива- бо, можливо, для мене це остання перешкода на шляху до подачі заявки.

Hermit

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • Hermit has no influence.
  • ДЛ "Паломники до Країни Сходу" №17
« Reply #4 : Грудень 17, 2017, 05:47:24 pm »
Ви найманий працьовник, або підприємець? Не зрозуміло з Вашого питання.

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #5 : Грудень 17, 2017, 09:02:15 pm »
Доброго вечора.
Я - підприємець.
Але хіба це має значення в цьому питані?

BenedictXVI

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • BenedictXVI has no influence.
  • ДЛ "Паломники до країни Сходу" №17
    • "Масонські ложі"
« Reply #6 : Грудень 18, 2017, 06:58:58 pm »
trojanda хочу напомнить Вам, что в двенадцати заповедях масонства указано, что организационно Братство является Орденом, в число которых входят мужчины свободные и доброй воли. Под термином "Добрая воля" подразумевается, что человек сам в состоянии отличить добро от зла и принять верное решение . Могу Вам порекомендовать уделить больше времени этому вопросу и Вы обязательно найдете ответ на свой вопрос.

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #7 : Грудень 18, 2017, 08:51:26 pm »
Добрий вечір.
От саме це й не дає мені впевненності...те що кожен чоловік доброї волі самостійно вирішує що є злом, а що добром. Що є злочином, а що ні. Що є морально, а що ні.
Хоча для деяких конкретних дій, ситуацій тощо вже суспільством (державою) встановлені мірила. І носять вони назву - закон.
Ми можемо погоджуватись чи не погоджуватись з цим законом - це вирішує кожна людина окремо. Ми можемо самостійно для себе встановлювати такі мірила, які відрізняються від закону.
 Але - і це те що найбільше мені не зрозуміло - чи можу я маючи відмінне від закону мірило добра і зла - вважати себе послушним до законів держави? Як того вимагає 10 заповідь та 2 конституція Андерсона.

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #8 : Грудень 18, 2017, 09:04:31 pm »
Тобто, якщо з моєї точки зору несплата податків не є злочином - то я законопослушний. І, відповідно, дотримуюсь і відповідаю 10 заповіді і 2 конституції.
І якщо дозволити собі прийняти таку точку зору - я далі боюсь роздумувати...бо можна будь що, будь яку дію, будь які погляди й мораль підвести під "не злочин".
Я все-таки вважав, що в цих засадах масонства поняття лояльності до держави та послуху до законів - все таки базується на точці зору самих законів і самої держави, а не суб'єктивному судженню.

BenedictXVI

• Брати мулярі
  • Допитливий
    • "Масонські ложі"
« Reply #9 : Грудень 18, 2017, 09:51:09 pm »
trojanda, перш за все Вам треба зрозуміти, що кожен Брат говорить від свого імені, а не від масонства в цілому. Для мене перш за все не сплата податків так само як і корупція є поганою річчю, але якщо мене не влаштовує якась ситуація, я як розумна освічена людина маю право з цим боротися, перш за все законними методами... Тобто оскаржувати дії податкової в суді, якщо мене не влаштовує розмір податкової ставки можна надіслати пропозицію про зміну в нормативно правову базу до суб’єктів законодавчої ініціативи, створити громадську організацію та розвиватися в цьому напрямку, що в подальшому може принести свої позитивні плоди, тощо.
Така моя думка.

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #10 : Грудень 19, 2017, 02:51:50 pm »
Добрий день.

Дякую за Вашу думку.

Тобто, в той час поки я борюсь з цим явищем - несплатою податків - шляхом подання пропозицій про зміну законів про оподаткування - я й надалі продовжую мінімізувати свої податки і не сплачувати їх. І таким чином - я не порушаю 10 заповідь і 2 конституцію - бо я не вважаю це за злочин. І саме той факт, що я подаю пропозиції про заміну законів - і є оправданням моїх дій по несплаті.

Начебто, все так.
Але відчуваю, що я себе вмовляю.

Все рівно, дякую Вам ще раз.

BenedictXVI

• Брати мулярі
  • Допитливий
    • "Масонські ложі"
« Reply #11 : Грудень 19, 2017, 04:44:28 pm »
Я не говорил Вам минимизировать свои налоги (не законным путём), я говорил, что если Вас что-то не устраивает ( и не только вас) то данные вопросы можно и нужно решать в правовом поле...

Hermit

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • Hermit has no influence.
  • ДЛ "Паломники до Країни Сходу" №17
« Reply #12 : Грудень 19, 2017, 09:43:27 pm »
Минимизация налогов, неуплата налогов и уклонение от уплаты налогов - это три разных действия, судя по всему. Тут лучше разъяснит специалист.

Минимизация налогов, вроде, бывает законной. Неуплата налогов - штраф (вдруг плательщик обанкротился и не имеет возможности оплатить?). А уклонение - это вроде как преступление.

Я правильно понимаю?

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #13 : Грудень 19, 2017, 10:57:46 pm »
Пояснюсь, можливо я не коректно висловився.

Коли я кажу про мінімізацію - то насправді маю на увазі лише незаконну мінімізацію. Тобто, наприклад, самий масовий метод - користування послугами підприємств з ознаками фіктивності (конвертаційними центрами).
У податківців навіть є такий термін - "мінімізатори" - саме ті хто користується такими підприємствами.
Як правило законна мінімізація носить термін - "оптимізація".

З точки зору Кримінального Кодексу України - несплата налогів відрізняється від ухилення наявністю умислу. Задекларовані, але несплачені податки, якщо нема можливості - якраз і не мають умислу до не сплати - а є однією з причин і можливістю для початку процедури банкротства. Умисел по несплаті - не задекларовані або неправильно задекларовані податки до сплати. Ну і для ст. 212 ККУ ще має значення сума податку.

На практиці, як правило, конвертаційні центри - це ст. 205 ККУ (фіктивне підприємництво), а підприємець який користувався послугами такого підприємця - ст.212 ККУ (ухилення).   

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #14 : Грудень 19, 2017, 11:21:45 pm »
Шановний BenedictXVI, є ще такий нюанс - людям може щось не подобатись - але вони не хочуть це змінювати))).
Я зрозумів те що Ви мені сказали.
Мене цікавить все таки - чи може людина, навмисно ухиляючись від сплати податків, але вважаючи що це не є злочином - вважати що вона є законопослушною як того вимагають 2 конституція андерсона та 10 заповідь?