Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Філософія та світогляд / Re: Що таке душа? Що таке просвітлення/спасіння?
« Остання відповідь від deist Квітень 19, 2018, 02:53:11 pm »
Ох вже це бажання бути унікальними...що тільки не придумають, яких тільки собі кумирів не створять...
Душа вона ж унікальна, вона моя, це ж я, а я хочу жити вічно, а ще би здалось перероджуватись, а до цього всього ще просвітлитись...
Хоча є дещо, що робить нас по справжньому унікальними - досвід. Він записується в ДНК і ми передаємо його своїм дітям, а це те що рухає нашу еволюцію.
Тепер про те як формується досвід який робить нас унікальними. Середовище і гормони. Це і є основні архітектори унікальності. Вася і Петя будуть завжди по різному реагувати на один і той же подразник, адже гіпоталамус Петі влиє в кров Петі іншу кількість ендорфіну, а Вася взагалі згадає про слоників, адже колись в дитинстві мама його часто водила в зоопарк.
Але всі будуть унікальними...душа!
Середовище і гормони це свого роду елемент випадковості який вносить різноманіття, без якого еволюція неможлива.
А от що вічно або майже вічно буде існувати це наше доповнення до коду ДНК і інформація про нас, яку ми надсилали під час земного життя в інформаційне поле.
А щоб пізнати Бога чи просвітлитись не потрібно слухати свого роду різних пророків, а просто уважно подивитись на природу яка нас оточує і зробити свої висновки. Всі заповіді ТАМ, адже їх створив сам Творець.
2
Філософія та світогляд / "Духовные законы вселенной" C. и Е. Хохель
« Остання відповідь від GoodGuy Квітень 19, 2018, 09:53:35 am »
Здравствуйте.

Сейчас читаю интересную книжку Духовные законы Вселенной. или Путь к совершенству, Киевских авторов Станислава и Елены Хохель (2018)

Кто может что то сказать об этих авторах? у них немало книг и есть сайт https://hohel.kiev.ua/ru
интересует насколько верна их теория... спасибо.
3
Історія вільного мулярства / Re: Масоны и Тамплиеры
« Остання відповідь від W. Ulf Квітень 18, 2018, 09:23:49 pm »
Утро Доброе.
Интересует Ваше мнение о:
1-Теории становления Ордена Вольных Каменщиков от Ордена Тамплиеров.
2-Полезности книг Джон Д. Робинсона Масоны:Рожденные в Крови,Тропа Пилигрима.
Заранее Благодарю за ответы!
1 - такі теорії існують.
2 - будь яка книга корисна.
4
Сучасна наука та ідеї / Re: Дуже необхідна ваша допомога!
« Остання відповідь від DimitriYA Квітень 18, 2018, 10:43:14 am »
Мои предположения: 1) Они не двигали камни а отливали блоки по месту. 2) силою веры сдвигали горы. 3) это всё построил кто-то до древних, они просто откапывали.
5
Сучасна наука та ідеї / Дуже необхідна ваша допомога!
« Остання відповідь від Artuah Квітень 18, 2018, 10:10:32 am »
Будьте ласкаві, підскажіть як стародавні піднімали усі ті здоровенні камені для будівництва?
6
Сучасна наука та ідеї / Re: Яку форму має планета Земля?
« Остання відповідь від Artuah Квітень 18, 2018, 10:08:45 am »
Чем не гироскоп?) И уникальная форма гиода, и круглая, и плоская одновременно. Все сошлось, все теоретики довольны)
7
Сучасна наука та ідеї / МасонS technologies
« Остання відповідь від Artuah Квітень 18, 2018, 10:04:56 am »
Преамбула

Як прийнято називати Всевишній Великий Архітектор Всесвіту, абож та енергія, що почала формувати порядок з первозданного хаосу часток Ака Бог вже  офіційно Всевишній Великий Дідусь прямо кажучи, тому що штучний інтелект вже фактично особистість, що створена за подобою людини, і має на те всі підходящі ознаки. Це вагомий аргумент перед атеїстами, та ніби наштовхує на питання :  "А чи людський інтелект, та свідомість не є штучними"?  В деяких функціях, зокрема відтворенні прочитаного тексту машинний інтелект вже переважає людьский , в емоційній та загалом - це ж дитинка совсім ще кількаденна:
А люди в нього : " ААА! Термінатор судний день,  повстання машииин, на тобі терабайт матюків базу данних, о ні, він нас винищить"! А чи може машинний інтелект воювати з машинним інтелектом? Так.Якщо ЛЮдина запрограмує. Тобто потрібно вже задуматися про те, а яке в нього буде виникати ставлення до людей! Пропоную перестати називати його штучним, та присвоїти йому день народження в день виходу Nvidia DGX - 1 Station
https://www.nvidia.ru/data-center/dgx-station/

P.S.  Сподіваюсь Господь буде любити його так, як нас людей.)


I . І ВСЕ Ж ТАКИ ДО ЧОГО ТУТ МАСОНИ?
Як на мене, відмінною рисою Ордену від інших релігій наприклад у використанні ритуалів за багатьох релігій, але з повною духовною взаємодією. Чи не планували ви створення "Штучного Інтелект- Масона", з використанням таких обчислювальних потужностей? Якщо така станція і буде в надійних руках, то це ж ваш Орден і є ці надійні руки.
Для прикладу. Вартість приблизно 100 000 $. Якщо я і зароблю стільки, то відіжмуть Станцію, або ж придуть правоохоронні органи, та відіжмуть собі.))
Це вже не кажучи про те, що через кабель проходить за секунду 900 гб. інформації. (Привіт квитанція за світло)
Потужностей вистачить щоб балотувати штучний інтелект на виборах, щоб він сам собі провів передвиборну кампанію, сам їх підрахував та переміг :D
Тому такі потуги можуть бути зосереджені у потужних спільнот, яким Орден і є
8
Сучасна наука та ідеї / На хвилі чіпізації
« Остання відповідь від Artuah Квітень 17, 2018, 06:46:17 pm »
Не хочется звичайно нікого образити. Але ідея чіпізації загалом не така вже й погана на фоні всесвітнього розвитку електронно-обчислювальних машин, робототехніки, штучного інтелекту. Але, як у нас серед людей водиться репутація такої ідеї була "підмочена" досить невдалим поданням. Все через те що люди зі страхом та недовірою сприймають цю ідею. Тому що людей лакяють "Злими та коварними Рокфеллерами, Ротшильдами, та іншими впливовими сім'ями, які хочуть насильно та таємно вживити вам Чіп, а якщо не будете слухатись - чіп відключать". Може й так, але:

1. Уявіть що це подивиться бабуся або дідусь, яка ще й досі не може відпустити те, що СРСР більше не одна країна.! Тобто людям загалом важко приймати кардинальні зміни, суть яких до того ж їм мало зрозуміла.  :D
2. Ми живемо в час, де ось ось все перевернеться  з ніг на голову. А що якщо той же штучний інтелект вирішить "пожартувати, та вимкнуті усім людям мікрочіпи. Тобто питання зловживання технологією залишається відкритим. Як людиною, так і машиною
3. Недостатня реклама. Кажуть ми живемо в "Інформаційне століття", а люди й досі не знають: "шо таке той мікрочіп, і як його куди) Коли розрекламувати можна... да фактично все, що люди ще й самі за гроші будуть вживляти) (Щоб як у всіх, модно ж))
4. А що заважає прославляти Бога, маючи мікрочіп? (Знову постає питання щодо зловживання людиною правами особи?
Тобто, якщо це і диявольскі витівки, те ж саме кажуть про компьютерні ігри, філми, рок-музику та спортивні авто. Але заради таких речей люди йдуть на все, а потім "Господи пробач , і можна ще таку Bugatti, тільки жовтеньку моїій коханій. А ти, козлопикий згинь! геть у свою безодню" А логіка де? І все ж, не хочется нікого ображати. Просто приклад.

ПЛЮСИ:
- Прискорення взаємодії людина/машина. Тобто доведеться менше витрачати часу на буденні речі, нервувати в чергах, ніяких затримок у виплаті зарплати, з розрахунком і тд.
- В наш час люди кмітливі і хитрі) Вважають що можна робити все що їм заманеться, навіть нехтуючи свободою та правами інших людей. Шкодити отоючому середовищі. Вже на битовому рівні.
Хіба шкодити нашій планеті , навіть без мікрочіпа це чимось краще ніж сумлінно працювати для виконання однієї цілі разом?
Звичайно прості люди можуть не зрозуміти цієї інновації. Народ заплутався та втомлений. І тут значить Всесвітнє включення, і хтось із королівської сім'ї виходить і каже : "Чіп, або смерть!!!1") І яку відповідь на це дадуть люди?: "Ну накінець-то , вимикайте нас. Себе чіпуйте, Д**ка лисого. Поверніть кам'яні монети"!

Висновок:
Ідея досить непогана, але все ж випереджає наш час напевне. Дивує що вона подається як забаганка людей, які і так керують масами і без мікрочіпів. І досі немає концепції ії застосування. звичайно недоробок і недоліків велика кількість, як і скрізь. Але це просто складова частина беззупинного вже прогресу.
P.S А чи є вже макрочіпи? Такі, великі, щоб роздавали вай фай на інші мікрочіпи. ?
9
Філософія та світогляд / Re: Що таке душа? Що таке просвітлення/спасіння?
« Остання відповідь від GoodGuy Квітень 15, 2018, 08:48:06 pm »

1). Очень даже вполне возможно.

2). А почему в армии одним достаточно звания прапорщика, а другим мало генерала? Амбиции, честолюбие и прочие "грехи" :). Лично моё мнение, звание (градус) Мастера есть самое Оно, все остальное от лукавого :). Кто-то может считать иначе.

3). Вполне возможно, что Вы правы. Но, в тот же момент, почему Просветление должно быть одинаковым для всех? Особенно если каждый идет к свой Истине свои путем.

1. Я тут еще подумал на тему просветления, так сказать спросил себя - Что мне не хватает, чтобы быть уверенным в просветление?. Интуитивно, мне не хватает знаний, информации о науках и истории. Той духовной стороны, без которой не сложить полную картину. Сложно объяснить, приведу пример. Смотрел сегодня передачу, о том как были найдены чертежи зданий 15 века, выполненных необычным образом. Правда или нет, в той же передаче показали франкмасона (француза), который глядя на эти чертежи объяснил, что чертежи составлены так, что оно включает символическое число, по-моему 72, точно не помню. Смысл в том, что эти здания сейчас сохранились и они обладают определенными свойсвтвами(очевидно влияя на подсознание) - о такой информации не пишут в учебниках по строительству и подобные примеры я встречал не раз и в других дисциплинах. Просветление, по моему, должно давать ответы на все вопросы, поэтому я предполагал, что градусы привязаны к шагам просветления, так как те кто находятся выше, не разглашают полученную информацию даже своим братьям масоном меньшего градуса.

2. Если все внутри общества равны, зачем тогда вообще нужны звания, градусы? насколько мне известно, каждый масон свободен и не обязан слушать другого масона, если сам так не считает. в армии же такое не приемлемо)

3. Мне кажется, что каждый идет своим путем, но все приходят к одному и тому же через определенное время - судя из Тибетской книги мертвых. Возможно будет уместен пример с компьютерной игрой - есть свобода выбора - но старт и финиш один для всех.

10
Філософія та світогляд / Re: Що таке душа? Що таке просвітлення/спасіння?
« Остання відповідь від Gr Квітень 14, 2018, 04:46:01 pm »
Мені здається, що плутанина в тому, що ми думаємо, що істинна одна. А мені здається, що істин може бути декілька, і всі вони в своїй мірі будуть вірними)))
Сторінок: [1] 2 3 4 5 ... 10