Автор Тема: Джозеф Смит  (Прочитано 1379 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • W. Ulf has no influence.
Re: Джозеф Смит
« Reply #15 : Жовтень 05, 2013, 10:16:23 pm »
Я так думаю, что не совсем. :) К Братьям попасть очень сложно, а мормоны тебя к себе чуть ли не на аркане тянут. К тому же очень отпугивает излишек психоэнергетических современных способов воздействия на психику мормонов внутри церкви.
Это какие такие излишки?
Думаю, що такі самі як і у "Свідків".
Я правда у Мормонів не був.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Roberto

• Допитливий
  • **
  • Roberto has no influence.
  • Роберто
« Reply #16 : Жовтень 06, 2013, 12:51:28 am »
Да, точно! Используют все и суггестию, НЛП, фильмы всякие агитационные показывают( я думаю не без вставленных 25 кадров), и наверно чем-то еще припаивают и прикармливают, руководство не садится есть со всеми вместе, на организованных столах. Я еще на бесплатные уроки английского ходил, так там в конце занятий ускоряли мышление для перевода в правое полушарие и после этого приглашали к телевизору и крутили фильм про мормонов.Там все такие возбужденно -верующие!!! :)
Roberto

Каменяр

• Веталь
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • Каменяр has no influence.
  • ДЛ № 3 "Каменяр"
« Reply #17 : Жовтень 06, 2013, 01:39:17 pm »
Спасибо, что предупредили, не пойду к мормонам).
http://ukrmason.org/ukr/faq.php
Найчастіші запитання: Як, Де, Коли? :)

GoodGuy

• Допитливий
  • **
  • GoodGuy has no influence.
« Reply #18 : Вересень 18, 2017, 06:38:27 pm »
Добрий вечір!

Я більше двох місяців ходжу до мормонської церкви - на безкоштовні курси англійської мови (біля м. Осокорки). Уроки англійського і релігійні зібрання розділенні в часі і той хто не хоче дізнатись про їх релігію, може просто ходити на англійський.
Місіонери позитивні люди і надзвичайно привітні. Я один раз був на їхньму релігійному зібранні, два місяці назад, для цікавості. Все ОК! зробив свої висновки і продовжую ходити на англійський - як кажуть у страху великі очі), тому зразу можу зробити висновок, що все треба спробувати самому і скласти свою думку.
 Якщо коротко, то негативні відклики і страшилки можна почути про багато чого, та не завжди воно так на справді. Наприклад про масонів теж пишуть різне і людина швидше в невігластві відкине ідею масонства (якщо хтось запропонуе). А ось завдяки мормонам, наприклад, я переконався в тому що слід у всьому самому розбиратись і тому я тут, і доречі прочитавши багато в коментах на форумі маю вже більш повну картину (хоч й раніше, завдяки тому, що читав художню літературу - я дізнався про масонство. Наприклад книжка "Неукротимая Сьюзи" Луизы Башерьери - цікава книжка про те, як жінка в 18 сторіччі (якщо не помиляюсь) була вимушена передягнутися в чоловіка (так як була надзвичайно свободолюбива) і в одязі чоловіка була капітаном корабля - познайомилась з масоном, який правда її викрив, але одружився на ній)   
« Останнє редагування: Вересень 18, 2017, 06:58:53 pm від GoodGuy »

BenedictXVI

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • BenedictXVI has no influence.
  • ДЛ "Паломники до країни Сходу" №17
« Reply #19 : Вересень 19, 2017, 08:35:06 am »
Все меняется, судя по Вашему посту к лучшему это хорошо.
Деревянными молотками ржавое железо душ перековывается в металл благородный.

GoodGuy

• Допитливий
  • **
« Reply #20 : Вересень 21, 2017, 10:26:05 pm »
Все меняется, судя по Вашему посту к лучшему это хорошо.

Я подумав і в мене виникли такі думки, що можуть багато чого прояснити, тому хочу запитати - чи був батько Джозефа Сміта також масоном?

справа в тому, що Джозеф Сміт, отримував перші откровення у юнацькому віці і (якщо не помиляюсь) з 14 років його вже засуджували, як пророка = йому не вірили і переслідували сторонники інших тогочасних релігійних рухів... але цікаво те, що його батько Джозеф Сміт старший підтримував і вірив синові... а це наштовхнуло мене на думку, що батько також був масоном, і це пояснюе духовний розвиток Джозефа Сміта молодшого.

Тому, булоб  добре - якщо це можливо - зробити запит до США і запитати про батька (напевно американці ведуть списки і знають напевне)

Навіщо це потрібно? в мене виникла, ще одна думка. я згадав, що Ісус працював каменярем (до того як почати сповІдувати християнство) і можливо Ісус теж був масоном. як думаєте? бо це багато пояснює. якщо це має сенс, то можна вважати початок масонства задовго до 17 сторіччя, а також допустити, що всі релігії в світі могли бути створені в різний час саме масонами, для того щоб розвивати суспільство
« Останнє редагування: Вересень 21, 2017, 10:33:32 pm від GoodGuy »

SVK

• Брати мулярі
  • Старійшина
  • SVK has no influence.
  • ДЛ "Паломники до країни Сходу"
« Reply #21 : Вересень 21, 2017, 10:42:40 pm »
интересная мысль...

Hermit

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • Hermit has no influence.
  • ДЛ "Паломники до Країни Сходу"
« Reply #22 : Вересень 24, 2017, 10:07:25 am »
Мухаммед, на сколько я знаю, не был каменщиком. Лао Цзы, если он существовал, был библиотекарем.
Моисей, на сколько я знаю из общих источников, не был каменщиком, а был жрецом в Египте.
Религии типа Майя будете исследовать, или только монотеистические?

Интересного Вам исследования.

GoodGuy

• Допитливий
  • **
« Reply #23 : Вересень 24, 2017, 01:08:56 pm »
Религии типа Майя будете исследовать, или только монотеистические?

о религии индейцев уже есть мнение в мормонской религии, а точнее в Книге Мормона, по переводам древних свитков (которые делал Джозеф Смит) индейцы, это была одна из ветвей, после того как люди разделились у Вавилонской башни (став говорить на разных языках).