Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Сучасна наука та ідеї / Re: Дуже необхідна ваша допомога!
« Остання відповідь від Hermit Червень 21, 2018, 11:21:13 pm »
тем паче народом проще всего управлять, загнав на работу и начесав, что нуно чтото для чегототам)

Есть теория, что пирамиды в Гизе строили свободные люди, наёмные строители. Около 20 лет на строительство одной пирамиды и около 10 000 строителей.
2
Філософія та світогляд / Re: Доказательство бытия Бога
« Остання відповідь від Ekolog Червень 20, 2018, 11:27:18 am »
"Cвідомість постійно відособлює наше «Я» від решти світу – «Не Я». У такий спосіб ми ідентифікуємо себе як незалежний, окремо існуючий об’єкт. І це найголовніше з відчуттів. Переживати ми його починаємо ще до моменту власного народження. Борсаючись ручками і ніжками, «Я» з усіх боків відчуває рідну неньку – «Не Я». Це первинна система відносності... Ми народжуємося, припадаємо до материнських грудей і починаємо усвідомлювати – те близьке, комфортне середовище, яке оточувало нас до цього, саме є лише частиною ще більшого, досі невідомого нам світу «Не Я»! Так наше «Я» вперше входить з «Не Я» в активний фізичний контакт і починає відчувати його на смак. «Не Я» світиться, переливається, рухається, лякає нас своєю невідомістю, але ми відкрили найперший спосіб спілкування з ним! Ми ростемо, розвиваємо інші органи чуття. Спосіб пізнання світу через смак вже не є переважаючим. Ми розширюємо можливості «Я» в доступі до інформації про «Не Я». Більше інформації про «Не Я» – більше усвідомлення існування власного «Я»!
Наше «Я» постійно сприймає інформацію ззовні – від «Не Я». Воно її аналізує, накопичує в пам’яті, а потім, залежно від обставин, повертає в інформаційний кругообіг. Так, своїми діями, ми вносимо в нього нову інформацію. Що неодмінно призводить до змін в навколишньому середовищі. Навіть зараз ми це робимо. Прямо зараз ми творимо нову інформацію, яка підтримує процес творення Всесвіту. Свідомо, чи несвідомо, цим постійно зайняті мільярди інших мешканців Всесвіту, які наділені свідомістю Бога. Відбувається безперервний процес змін, тому неможливо ввійти « в ту саму річку двічі». Так твориться інформація, творяться зміни в середовищі, твориться Всесвіт і твориться власне «Я». Яке розвивається завдяки інформації. Саме цей, творчий бік людської природи, я називаю «подобою» Бога...
Словосполучення «Я єсмь Сущий», або «Той, що Є», як і «Я єсмь альфа і омега», фактично стверджують стан існування. Існування у формі інформаційного кругообігу. Назвавшись саме так, Бог опосередковано вказав на нього як на сутність власної природи...
Уяви собі людину, яка від самого народження позбавлена органів чуття, а також можливості рухатись. Постав себе на її місце… Не маючи змоги сприймати зовнішній світ та впливати на нього, людина автоматично позбавляється будь-якої інформації. З точки зору стороннього спостерігача, вона, безумовно, існує фізично. Та чи усвідомлює факт свого існування сама людина? Однозначно – ні. І ось чому... 
До моменту, який прийнято називати «Великий вибух», Бог існувати не міг. Він уособлював світ нематеріального «ніщо». Який філософи-мислителі інакше називають світом ідей. Ідей-здогадок Бога про самого себе... Задаймо собі декілька простих запитань і отримаємо на них логічні відповіді:
«Чи міг Бог, перебуваючи в нематеріальному стані, усвідомлювати власне існування»?
Ні. Необхідною умовою такого усвідомлення є відчуття власного відособлення. Власне «Я» може існувати лише за наявності зовнішнього «Не Я». Бог не міг переживати такий стан, адже нематеріальний світ, який він уособлював, був єдиною, всеохоплюючою, принципово неподільною реальністю.
«Чи міг Бог, перебуваючи в нематеріальному стані, здійснювати будь-які дії»?
Ні. Діяти можливо лише щодо зовнішнього і у зовнішньому. Для Бога не могло існувати реальних відчуттів, у т.ч. пов’язаних з поняттями «зовнішнє» та «внутрішнє».
«Чи міг Бог, перебуваючи в нематеріальному стані, пізнавати свою сутність»?
Ні. Необхідною умовою пізнання є отримання інформації, яка твориться в процесі інформаційного кругообігу...
Бог та Людина, в глобальному значенні, є єдиним інформаційним організмом. Який може існувати, тому насправді існує, лише в умовах кругообігу інформації в системі відносності «Я – Не Я». Здатність діда Акима використовувати напрочуд дохідливі аналогії допомогла мені усвідомити сутність власної божественної природи.
«Богообраз» людини виявився поєднанням у ній матеріальної та нематеріальної складових. Які мають визначені функції:
свідомість – генерація ідей, рішень, проектів та аналіз сприйнятої ззовні інформації;
фізичне тіло – реалізація задумів через дії та сприйняття органами чуття інформації ззовні.
«Богоподібність» людини виявилася в творенні нової інформації. Що забезпечує безперервний процес існування в формі інформаційного кругообігу..."
 (Юрій Чумак "Дарунок цариці Древи"

3
Філософія та світогляд / Re: Доказательство бытия Бога
« Остання відповідь від DimitriYA Червень 20, 2018, 09:57:46 am »
Наблюдаемую природу создал точно нея и не прямоходящие))) это доказательство. Библия рассказывает, что на 7 день от сотворения создатель пошёл спать... так вот, о последующем пробуждении не указывается нигде. 
4
Сучасна наука та ідеї / Re: Дуже необхідна ваша допомога!
« Остання відповідь від DimitriYA Червень 20, 2018, 09:50:30 am »
Давайте рассуждать здраво. Если бы люди строящие пирамиды, или даже один человек, познал пустоту в твердом и мог этой системой управлять силой мысли, то зачем вообще строять эти пирамиды как приборы? зачем строить так долго, почему не материлизовать ее в один миг? Не считайте тех людей глупее сегодняшних, они очень хорошо знали химию, и замесить раствор из перетертых в пыль пород, не составляло никакого особого труда. ИМХО.
Давайте сравним с чётками. пока они новые, они работают слабо. если же вложить в них времени(внимания) чётки становятся чуть ли не оружием, довольно мощным. тем паче народом проще всего управлять, загнав на работу и начесав, что нуно чтото для чегототам)
5
Філософія та світогляд / Re: Доказательство бытия Бога
« Остання відповідь від Євген zv Червень 19, 2018, 11:27:57 pm »
Ця тема мені дуже цікава, так як я і не атеіст і не віруючий, це якийсь невідомий мені термін. Я в пошуку. Мене не влаштовує ні одна з теорій. Дізнавшись щось глибинне, лізу глибше а там нічого немає, лише теорії. Тому можу сформувати своє бачення і доказ існування Бога. Маю дві версії. Перша. В безкінечності (свідомо неосяжному людині) відбулось дійство, яке призвило до появи розділення нічого в безкінечному нічого на дві протилежні частини. В подальному це спонукало до появи енергії, матерії, складних живих систем та появи розуму і свідомості. Ця система самопізнається через різні свої прояви. Ми люди одна з таких проявів, в яких локальна свідомість відділена від всесистемної, щоб мати змогу отримати новий досвід, будучі вільним ві минулого. По смерті людини, локальна свідомість обєднується зі всесистемною, і (Система, Сутність, Бог, Творець, В.А.В і тд.) отримує розвиваючий досвід, а наша локальна свідомість (душа, дух і тд) згадує все, що знала до відокремлення. Звичайно Система відслідковує та корегує дії локальної системи, за для потрібного досвіду, аналогії знайдіть самі.... І все це велика гра, названа життям. Всесвітній розум чи Бог, називайте як завгодно, розвивається з безкінечно швидкою швидкістю в усі сторони безкінечності, тобто в непізнане. Другий варіант. Спочатку було слово, як за Біблією, а Ведичество каже що це шуми Космосу, тобто Бог був завжди, і захотів він погратись і створив все те що ми зараз маємо, і відбувалося такий же процесс пізнання як і в першому варіанті. Але виникає питання - хто створив цього Бога, і первородний він чи являється дитям безкінечності, як менш розвинена сутність чи локальна свідомість, в Християнстві та і інших вірувань зустрічається ієрархія Божественних створінь. І тому цей Бог що створив нас є найбільш розвиненою системою, чи свідомістю, як Архистратиг в Християнстві, але і він сам не знає хто вище нього, але вірить що його діями керує хтось вище. І знову все веде в безкінечність, не пізнане, яке всім керує, все знає, але нікому в проявленому безкінечному світі не відкривається, за для отримання нового досвіду, будучи вільним від минулого, граючись своїми власними роздрібленними та відокремленними локальними свідомостями. Кожна релігія описує це на свій манер, даючи назви і зрозумілі поняття для людини на людській мові Все це, не більше чим метафори і аналогії з людського буття, тобто це потрібно розуміти не буквально, не чиплятись за слова. Я чітко знаю що є неосяжна розумом безкінечність, це і є Буття Бога, в неї не потрібно вірити, її можна побачити, відчути, почути, вкушати. Все навкруги це і є Бог. І нема сенсу раніше свого часу зєднатися з Богом (всеохоплюючою свідомістю), і вона завжди знами, даючи нам підсказки отримання потрібного досвіду в житейских ситуаціях. Ми завжди маємо зворотній звязок в вищим Я, тільки підсвідомий, неосяжний свідомістю. Тому я не віруючий і не атеіст, я чітко усвідомлюю і знаю що Бог є, Я є Бог, Бог є в мені, ми одне ціле, я частина Я. Пардон за многА БуКаФФ)))
6
Сучасна наука та ідеї / Re: Дуже необхідна ваша допомога!
« Остання відповідь від Євген zv Червень 15, 2018, 05:06:34 pm »
Давайте рассуждать здраво. Если бы люди строящие пирамиды, или даже один человек, познал пустоту в твердом и мог этой системой управлять силой мысли, то зачем вообще строять эти пирамиды как приборы? зачем строить так долго, почему не материлизовать ее в один миг? Не считайте тех людей глупее сегодняшних, они очень хорошо знали химию, и замесить раствор из перетертых в пыль пород, не составляло никакого особого труда. ИМХО.
7
Філософія та світогляд / Re: Деїзм та масонство
« Остання відповідь від deist Червень 15, 2018, 10:40:32 am »

Здається мені, плутанина вийшла через різні сенси, які об'єднує термін "релігія".

Якщо розглядати релігію, як систему відносин людини з Богом, то вона не може існувати без віри.
Якщо брати ту частину релігії, яка називається релігійним культом, чи таку структурну частину релігії, як релігійна ієрархія, то вони цілком можуть існувати без віри.

Здається Ви праві. Всі були праві, але кожен з своєї сторони. Дякую, що допомогли зрозуміти.
8
Сучасна наука та ідеї / Re: Дуже необхідна ваша допомога!
« Остання відповідь від DimitriYA Червень 13, 2018, 08:36:27 pm »
Вопрос немного в другом.
Как взять 100-тонный блок, и положить на второй 100-тонный блок?
1. Никак, это заливалось. 2. я не видел что эти блоки взвешивали в наше время, может они легче чем 100 тон, и в тоже время маса могла увеличится со временем
Дело в восприятии. Каждая форма - пустота. Теория хаоса(отсутствия самого понятия веса) может помочь в передвижении тяжестей. Хотя намного проще запретить поднимать себе тяжести)))
9
Сучасна наука та ідеї / Re: Современная робототехника Украины
« Остання відповідь від GoodGuy Червень 13, 2018, 06:05:04 pm »
А вот, кто не в теме и все еще думает, что роботы - это далекое будущее))


Уилл Смит на свидании с роботом София | На Русском
feature=share
10
Філософія та світогляд / Re: Деїзм та масонство
« Остання відповідь від GoodGuy Червень 12, 2018, 08:50:45 pm »
Дякую за Ваші відповіді, але схоже кожен залишиться при своїй думці:-)
Доречі цікаво синонімом якого слова є віра?

Можливо я вам допоможу розібратись... так як щось схоже було в мене з думками...

насправді, багато питань відпадуть, якщо ви будете дізнаватись нової "істинної" інформаціі. (мені важко пояснити, що значить істинна інформація - це можна відчути, але я не впевнений що всім)

Отже, як роблю я. Я являюсь православним християнином від народження з одного боку. З іншого боку я шукаю істину - аналізую нову інформацію. я відкритий до нових знань - це вважаю найважливішим. я багато читаю і намаюсь по мірі можливості перевіряти отримані знання на практиці.  Зазначу, що якби я ділився своїми знаннями з іншими християнами, то наврядчи мене зрозуміли б і наврядчи сприймали мене християнином.

В вашому випадку, я б порекомендував вам ознайомитись з таким поняттям - як эгрегори або маятники. вловити одрузу суть не так легко, тому можете просшухати курс трансерфингу -


Сторінок: [1] 2 3 4 5 ... 10