Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10
21
Масонська символіка / Re: Греко-римский театр
« Остання відповідь від Добрый самаритянин Червень 07, 2018, 09:37:51 am »
У меня пока только аналогичные мысли. Или отличительный знак бригады, или пометка того, что это камень основания, чтобы не перепутать при строительстве.

Возможно конечно, что это более поздняя отметка. Например, позднее уже после падения Византии на его территории проходили некие ритуалы.
22
Видатні масони / Re: Стив Джобс (?)
« Остання відповідь від Hermit Червень 06, 2018, 10:24:56 pm »
Немного ретроспективы:

https://vc.ru/3399-jobs-secrects-revealed
23
Масонська символіка / Re: Греко-римский театр
« Остання відповідь від Hermit Червень 06, 2018, 10:14:28 pm »
Из интереса просто хочу понять что это может означать? Может кто-то сталкивался с подобным? Какие есть мысли?

Может это монограмма? Руководителя каменотёсов, например.
24
Видатні масони / Re: А был ли масоном...?
« Остання відповідь від W. Ulf Червень 06, 2018, 01:58:56 pm »
Його праці варто розцінювати як художню літературу. Як на мене, досить посередню.
25
Філософія та світогляд / Re: Деїзм та масонство
« Остання відповідь від Ekolog Червень 05, 2018, 03:11:49 pm »
— Акиме Григоровичу, дозвольте відверто запитати: чув, що ви віддаєте перевагу старій вірі предків?
— І так, і ні. Ні: бо я, як і ти, — шукач істини. Тому я віддаю перевагу не сліпій вірі, а знанням про Істину. Так: бо її треба шукати швидше в знаннях предків, ніж в сучасних церковних постулатах.
— Навряд чи ви заперечуватимете істину про необхідність дотримання десяти заповідей Господніх, які є наріжним каменем усього християнського вчення?
— Я не можу заперечувати очевидного. Я лише можу заперечити їх виключну приналежність християнству. Істина належить не окремій релігії, а всьому людству. Основні заповіді життя виписані в різних релігіях і звучать в різних частинах землі різними мовами... Я — проти церковних політиків. Це вони, вибудувавши штатну ієрархію влади, вносять у свідомість людей спотворені знання про єдиного Бога.
— Вибачте, але хіба численні язичницькі боги не були першою ієрархічною системою, яка заперечувала саму ідею єдності Бога?
— Природа — єдине боже тіло. Язичницькі боги — образи різних його частин. Як можуть ворогувати між собою твоя права та ліва рука? Білобог та Чорнобог язичників не ворогували між собою. Вклоняючись багатьом богам, наші предки не розділяли їх на «поганих» та «хороших». Тому язичницьке розуміння єдиної сутності божественної природи набагато ближче до Істини, ніж те, що знає про це сучасний, розколений навпіл світ.
— То яка ж вина у цьому розколі найбільших світових релігій? Які вчать головному об’єднавчому принципу: «Бог — це любов»?
— Винні не релігії, а їх ідеологи.
— Хіба це не одне й те ж?
— Ні. Хранителі істинних знань — релігії, що оБОЖнюють природу. Які не відділяють Бога від Людини та самої природи. Ідеологи від церкви — носії свідомо спотворених знань. Приватизувавши право на Істину, люди в рясах дістали виключне право трактувати незаперечні зразки істинних знань — святі письмена.
— І що в цьому поганого?
— Тільки те, що, виголошуючи безсмертні заповіді любові, милосердя та смирення, вони продовжують розказувати нам, м’яко кажучи, неправду про Бога та світ. Перетворили послання Істини на біблійні міфи. Мало того, ці міфи закладені в основу самої церковної ідеології... ( Ю.Чумак «Дарунок цариці Древи»)
26
Масонська символіка / Re: Греко-римский театр
« Остання відповідь від Добрый самаритянин Червень 05, 2018, 08:13:37 am »
Это пример написания Альфа в греческой манере там же
27
Масонська символіка / Re: Греко-римский театр
« Остання відповідь від Добрый самаритянин Червень 05, 2018, 08:12:18 am »
+
28
Масонська символіка / Re: Греко-римский театр
« Остання відповідь від Добрый самаритянин Червень 05, 2018, 08:09:43 am »
Фото сильно большие, поэтому скидываю скрин экрана
29
Масонська символіка / Греко-римский театр
« Остання відповідь від Добрый самаритянин Червень 05, 2018, 08:07:42 am »
Добрый день!
Давеча был в турецком городе Демре, рядом с которым находится музей под открытым небом древнего города Мира. Здесь есть несколько замечательных памяток поздней Римской империи. В частности, рядом с некрополисом в 50 метрах размещается греко-римский театр, на блоках у основания которого мое внимание привлекли интересные символы, за древность которых никто не ручается. В открытых источниках информации об этих символах в театре я не нашел. С точки зрения разметки секторов странно все сектора помечать одной буквой (хотя на альфа символ тоже не очень похож, для примера сбросил высеченное имя Афродита). При этом символом, похожим на букву А, или циркуль с угольником, вписанными в букву П, помечены блоки в хаотичном порядке.

Из интереса просто хочу понять что это может означать? Может кто-то сталкивался с подобным? Какие есть мысли?
Справедливости ради, есть и другие надписи, высеченные в хаотичном порядке схожим образом. Но тот, что на фото самый многочисленный (почти на всех блоках у основания). Остальные встречаются 2-3 раза.
30
Філософія та світогляд / Re: Деїзм та масонство
« Остання відповідь від Lucem Червень 04, 2018, 10:53:24 pm »
Чомусь завжди вважав, що християнство і віра це одне ціле.
А ислам и вера или иудаизм и вера.
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10