Автор Тема: Знания  (Прочитано 946 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
Re: Знания
« Reply #15 : Квітень 12, 2009, 11:35:40 am »
Цитувати
Ми розстроюємося, коли інформація суперечить тому, що ми знаємо.

Це стовідсотково... Завжи вважав, що вміти сприймати інформацію не заангажовано та неупереджено говорить про мудрість та зрілість людини... Іноді самому не вистачає цієї мудрості та неупередженості  :)

Georg

• Гість
« Reply #16 : Червень 08, 2009, 10:58:13 pm »

Не роби того чого не знаеш.
  А якщо тобі це потрібно зробити, то отримай необхідні для цього знання.

Між отриманими знаннями саме основне знайти зв'язок.

Назар

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Назар has no influence.
    • Facebook
« Reply #17 : Жовтень 14, 2017, 03:08:53 pm »
Отримання знань, я особисто вважаю річчю яка має приходити поступово, на холодну голову. Ти маєш відчувати що саме у цей момент ти для них готовий та сприймеш як належне.По собі останнім часом замічаю що я все дедалі більше цих знань жадаю получити, та намагаюсь їх освоїти із багатьох напрямків. І от що вам скажу: - чим більше жадаєш тим більше неспокою появляється. Неспокій - стан у якому усвідомлюю що я вкусив більше ніж зможу проковтнути.(Взявся за отримання відповідей до яких ще не готовий або ж не прийшов ще той час). У таких випадках необхідний наставник, який контролюватиме порційність знань які ти засвоюєш. Або витримка та холодна голова. І заходячи на тему загального, я вважаю що отримання знань є одним із сенсів нашого існування. Бо це єдине що буде з тобою завжди. Дякую за увагу.

DimitriYA

• Писар
  • Reputation Power: 1
  • DimitriYA has no influence.
« Reply #18 : Листопад 11, 2017, 08:13:01 pm »
Вітання! знання потрібні за для того щоб виявити їх недоцільність при відсутності соціальної структури з традиційними цінностями. Лише одне відчуття керує вимогою до "інфи": жага викликана жахом неминучого кінця і пошуком варіантів його прикрашення, відсрочення або видалення самого поняття. бувають інші відчуття, на мою думку)))

AresV

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • AresV has no influence.
« Reply #19 : Листопад 12, 2017, 12:53:51 pm »
Отримання знань, я особисто вважаю річчю яка має приходити поступово, на холодну голову. Ти маєш відчувати що саме у цей момент ти для них готовий та сприймеш як належне.По собі останнім часом замічаю що я все дедалі більше цих знань жадаю получити, та намагаюсь їх освоїти із багатьох напрямків. І от що вам скажу: - чим більше жадаєш тим більше неспокою появляється. Неспокій - стан у якому усвідомлюю що я вкусив більше ніж зможу проковтнути.(Взявся за отримання відповідей до яких ще не готовий або ж не прийшов ще той час). У таких випадках необхідний наставник, який контролюватиме порційність знань які ти засвоюєш. Або витримка та холодна голова. І заходячи на тему загального, я вважаю що отримання знань є одним із сенсів нашого існування. Бо це єдине що буде з тобою завжди. Дякую за увагу.

Чітко сформульовано! Особливо мені сподобалась думка про те, що отримання знань є одним із сенсів нашого існування.
Вважаю, що це є не одним із, а єдиним Сенсом нашого існування, коли людина відривається від профанного світу і починає мислити про нього(Сенс).
В книгах, музиці, в самому житті є багато всього цікавого й повчального, проте, це переживання і досвід інших індивідумів. Вийти на свій власний шлях до Вищого...це питання...Як Ви, Назаре, кажете, що призводить до Неспокою, криз і т.п.
-Aequilibrio-