Автор Тема: Конституція Андерсона  (Прочитано 7037 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
  • Reputation Power: 1
  • Ashlar has no influence.
Re: Конституція Андерсона
« Reply #15 : Грудень 20, 2017, 04:58:59 pm »
Про Світську Владу, Вищу і Призначену.
Вільний Муляр є лояльним підданим світської влади, де б він не мешкав і не працював; він ніколи не повинен приймати участь в заколотах і тайних злих задумах проти миру і благополуччя народу, рівно як і не вести себе як не належить у відношенні призначених представників влади; тому що скільки Масонство не страждало у всі часи від війн, кровопролиття і сум’яття, стільки ж прихильні були древні Царі і Князі завжди даруючи мулярам допомогу в силу миролюбства і вірності останніх, завжди надаючи гідну відсіч їх ворогам і сприяючи легендарній добрій славі Братства, що процвітало в часи миру. Таким чином, якщо Брат повстане проти держави, з ним  не будуть об’єднуватись в цьому повстанні, але будуть жаліти за ним, як за будь-яким нещасним; однак якщо його засудять за цей один тільки злочин – незважаючи на істинно лояльне, за своєю суттю, Братство може і повинне заявити про свою неучасть в його бунтарському пориві, а також надалі не подавати причин і не множити заздрість до існуючої законної влади, - він не може бути виключений з Ложі, і його узи з нею залишаться нерушимі.
Донт ворі, мементо морі

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #16 : Грудень 20, 2017, 05:00:59 pm »
Що вас цьому параграфі конституцій наштовхнуло на думки про податки? Чи ви якийсь інший текст мали на думці?
Донт ворі, мементо морі

trojanda

• Допитливий
  • **
  • trojanda has no influence.
« Reply #17 : Грудень 20, 2017, 05:15:12 pm »
Добрий день.

Будь ласка, подивіться уважніше моє перше повідомлення-питанні: "чи означає лояльне підданство світський владі, що Вільний Муляр повинен повністю дотримуватись законів тієї країни де він проживає? Я маю на увазі не лише закон, який захищає головні людські потреби - життя, свободу тощо. А й наприклад, оподаткування."

Також ще є 10-та заповідь масонів, яка прямо каже про послух законів держави.

Буду Вам дуже вдячний за допомогу.

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #18 : Грудень 20, 2017, 09:54:05 pm »
Я думаю, що тут справа дещо складніша. Дотримуватись усіх законів - це безумовно той ідеал, до якого треба прагнути. Але особисто я, наприклад, інколи переходжу дорогу на червоне світло, інколи їжджу 90км/год, і цього року, каюся, кілька разів сплатив податки пізніше 20 числа. Масони - це в першу чергу люди. Але такі, які зайняті роботою над собою. І знов, як люб'язний Брат вище, нагадую, що це лише моя думка
Донт ворі, мементо морі

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #19 : Грудень 21, 2017, 09:27:53 am »
Доброго ранку.
Ці приклади, що Ви навели про себе - це зрозумілі життєві дрібниці без важливих соціальних наслідків. Це я розумію.
Можливо, я не зрозуміло викладаю своє питання - бо відчуваю, що мене не розуміють...Я ж веду мову, що - підприємець СПЕЦІАЛЬНО (це його вольове рішення) користується послугами фіктивних підприємств, щоб мінімізувати свої податки- щоб їх не платити.

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #20 : Грудень 21, 2017, 09:44:33 am »
Я зрозумів, що питання складне для його правильного осмислення в силу своєї специфіки. Давайте розглянемо інший приклад, який буде зрозумілий всім, а по суті теж буде торкатись податків - контрабандист.

Контрабандист в силу свого субєктивного судження, вважає, що його діяльність не є порушенням законів держави-це не правильні закони, які не відповідають сьогоденню. Чи може він стати Муляром? Чи не будуть його Брати вважати, що він не достойний прийому до Ордену - не відповідає критеряім моральності , бо порушує 2 конституцію та 10 заповідь?

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #21 : Грудень 21, 2017, 02:32:12 pm »
Ну якщо людина є правопорушником (а контрабанда - це 201 стаття кримінального кодексу), то, на мою думку, виникнуть проблеми.  Думаю, що подібна думка може бути в багатьох Братів.
Донт ворі, мементо морі

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #22 : Грудень 21, 2017, 02:59:27 pm »
Дякую!!!

А тепер за аналогією - ст.205 та ст.212 ККУ - фіктивне підприємництво і ухилення від сплати податків???

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #23 : Грудень 21, 2017, 03:23:42 pm »
Тоді мабуть краще таким не займатись =)
Донт ворі, мементо морі

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #24 : Грудень 21, 2017, 08:18:20 pm »
Підприємництвом?)) Я вже давно кажу - що треба йти на завод))).
Бо так чи інакше, в умовах нинішнього сьогодення, а всі підприємці ухиляються. В різних формах порушають податкове законодавство і ФОПи  на спрощеній і платники ПДВ.
Ну це моя субєктивна думка побудована на моїй практиці та досвіду.

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #25 : Грудень 21, 2017, 08:24:34 pm »
Дякую Вам за роз'яснення.
Я відчував таку позицію, тому й задав це питання - щоб остаточно вирішити чи достойний я?

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
« Reply #26 : Грудень 21, 2017, 10:47:35 pm »
Краще не порушувати статей кримінального кодексу. Чисто з точки зору здорового глузду. Тут не йдеться про вашу достойність чи недостойність.
Донт ворі, мементо морі

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #27 : Грудень 23, 2017, 07:41:58 am »
Доброго ранку.
Той хто займається підприємництвом в нашій країні - якщо він більш-менш успішний - порушував податкове законодавство. Навіть так називаємі "білі" компанії (які навіть на сьогодні вже створили свою асоціацію))) - і тім дуже важко не порушувати.
І, до речі, на практиці майже немає за це відповідальності - якщо правильно підійти до діла))).
Але це не тема для подальшої розмови.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #28 : Грудень 23, 2017, 10:17:09 am »
 Вважати може. Але. :)
Трохи вище дали не зовсім коректне визначення основних критеріїв, правильно вони звучать так: "вільний і доброї слави". Мірилом доброї слави, окрім закону (не судимість і т.п.), є мораль суспільства. Якщо в моральному полі суспільства людина має добру славу, то все ОК. Звичайно можуть бути питання до моралі суспільства, але це вже є робота небайдужих людей, в плані зміни моральних цінностей.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

trojanda

• Допитливий
  • **
« Reply #29 : Грудень 25, 2017, 08:22:46 am »
Доброго ранку. Зі святом Різдва!

Остання відповідь- від W.Ulf - повна протилежність того, до чого ми дійшли з Ashlar. Я розумію, що кожен відповідає лише за себе. Але ж повинні бути хоча б одні встановлені для всіх поняття "вільний і доброї слави" та практична сторона використання 2 конституції та 10 заповіді?! Шановні Муляри - допоможіть! Ви ж вже пройшли цю стадію і це повинно бути не важким. Тим паче, що серед вас є й підприємці й люди з зарплатою у конвертах - як ви для себе вирішили це питання?

W.Ulf - дякую Вам. Мне ця відповідь повністю задовольняє - більш того, якщо Ви уважно читали мої слова - то я все підводив до такої  думки, бо й сам так вважаю. Бо навіть з точки зору права - закон є відображенням моралі суспільства але на практиці він не завжди постигає динамічно змінюватись так як і суспільство. Тому й є деяка невідповідність. Класичний приклад - валютообмінні операції на початку 90-х. З точки зору КК (на той час СРСР) - це злочин і пройшов деякий час поки змінили ці статті та скасували кримінальну відповідальність і судимості людей за ці діяння.

Але податки - їх треба платити і ніхто не відміне цей злочин. Хоча можна замітити деяку різницю у відношенні законодавця до таких людей- це аналіз статей КК. Якщо ти підприємець і користуєшся послугами "конвертаційними центрами" - покарання строк. Якщо ти "підприємець" і організував такий "центр" -штраф. Ось і мораль суспільства...